Raff Lounge Cafe & Restaurant

5.0 (1 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Açık alan Açık alan
Kapalı salon Kapalı salon

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 50 80
Kokteyl kişi başı 45 45

Kapasiteler

Hakkında

Raff Lounge Cafe & Restaurant Hakkında

İstanbul’un en gözde semtlerinden Ümraniye’de hizmet vermekte olan Raff Lounge Cafe & Restaurant, modern dekoru ve dinamik personeli ile dikkat çekmektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant, merkezi konumu ve benzersiz hizmeti ile başta nikah sonrası yemekleri olmak üzere pek çok farklı organizasyonu ağırlamaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant, bünyesinde gerçekleşecek olan birbirinden farklı organizasyonlar için zengin bir hizmet yelpazesi sağlamaktadır. Raff Lounge Cafe & Restaurant, Ümraniye’nin merkezi bir konumuna yer alması ile de nikah sonrası yemek mekanları arasında oldukça öndedir. Mekanın bünyesinde çalışan yetenekli ve profesyonel ekip, misafirlerinin memnuniyetini her şeyden ön plana almaktadır. Müşteri memnuniyetini amaçlayan ekip, emeklerinin karşılığını misafirlerini güler yüzle uğurlarken almaktadır. Açık ve kapalı alanda servis yapabilen Raff Lounge Cafe & Restaurant, yılın dört mevsimi hizmet verebilmektedir. Nikah sonrası yemeklerinin bir numaralı adresi olan Raff Lounge Cafe& Restaurant’a hem toplu taşıma ile hem de şahsi araç ile oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant, mekana şahsi araç kullanarak ulaşım sağlayacak misafirlerine otopark ve vale hizmeti de sağlamaktadır.

Modern Dokunuşlar ile Raff Lounge Cafe& Restaurant

Raff Lounge Cafe & Restaurant’a adım atar atmaz modern dekorasyon ve süslemeler göze çarpmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant’ın dekorasyonunda kullanılan pastel tonlar, geometrik desenler ile buluşmaktadır. Böylece günümüzdeki popüler kültür yakalanırken şıklıktan ödün verilmemektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant’ın şahsına münhasır dekorasyonu, yetenekli ve dinamik ekibin enerjisini ve vizyonunu da sembolize etmektedir. Nikah sonrası yemek organizasyonu için Raff Lounge Cafe & Restaurant’ı tercih edecek gelin ve damat adayları, muhteşem ambiyans altında sevdikleri ile keyifli zaman geçirebilmektedir. Çiftler, Raff Lounge Cafe& Restaurant’a adım atar atmaz mekanın sıcak atmosferini tadabilmektedir. Böylece gece boyunca huzurlu, keyifli ve enerjik bir nikah sonrası yemeği gerçekleşmektedir. Raff Lounge Cafe & Restaurant’ın profesyonel personelleri, çiftlere huzur dolu dakikalar yaşatmayı vaat ederken, hiçbir detayı eksik bırakmamaktadır. Deneyimli çalışanlar, çiftlerin nikah sonrası yemek için göz ardı edebilecekleri en ufak detayları bile tamamlamaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant, yaz ve kış bahçesi olmak üzere iki farklı davet alanında hizmet verebilmektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant, her iki davet alanında da açık hava ferahlığını misafirlerine sunmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant hem yaz hem de kış bahçesinde nikah sonrası yemek için uygun oturma düzenini ayarlayabilmektedir. Her iki davet alanını da dekorasyon ve sunumsal açıdan kusursuz kılan ekip, çiftlerin diledikleri alanı seçmelerini sağlamaktadır. Raff Lounge Cafe & Restaurant, yetenekli aşçıları ile de konuklarına benzersiz bir ziyafet çektirmektedir. Hem geleneksel Türk mutfağı hem de dünya mutfaklarından harmanladığı özel menüleri ile gelin ve damat adaylarının tercihlerine yanıt verebilmektedir. Seçkin misafirlerine kusursuz bir servis vermeyi benimseyen ekip, özel menülerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant, başta nikah sonrası yemekleri olmak üzere, servis verdiği tüm davetlerde misafirlerinden tam not almayı başarmaktadır.

Raff Lounge Cafe& Restaurant Fiyatları

Raff Lounge Cafe & Restaurant, İstanbul’un merkezindeki eşsiz konumu ve sunduğu seçkin hizmet ile nikah sonrası yemek mekanları arasında kendini ön sıralara taşımaktadır. Raff Lounge Cafe& Restauran, başta nikah sonrası yemek organizasyonu olmak üzere pek çok özel davetin altından başarı ile kalkmaktadır. Söz, nişan, kına, düğün, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby shower ve pek çok özel davete ev sahipliği yapmaktadır. Raff Lounge Cafe & Restaurant, gelin ve damat adaylarının tercih etmek istedikleri özel hizmetlere göre farklı fiyat alternatifleri sunmaktadır. Çiftlerin en anlamlı gecelerinde kendilerine kusursuz bir gece armağan etmek isteyen Raff Lounge Cafe& Restaurant, çiftlere en özel organizasyon paketlerini sunmaktadır.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı
 • Otopark
 • Servis elemanı
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Şehir merkezinde yer almaktadır.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  Müzik yayını ve servis 24.00'da sona eriyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Söz, nişan, kına, nikah sonrası yemek, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby shower.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Anlaşmalı fotoğrafçınız varsa çalışmanıza imkan tanımaktalar.

 • Raff Lounge Cafe & Restaurant Nikah Sonrası Yemek fiyatları ne kadardır?

  Raff Lounge Cafe & Restaurant Nikah Sonrası Yemek fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 45 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 45 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL

 • Raff Lounge Cafe & Restaurant kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Raff Lounge Cafe & Restaurant açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (1) 5.0

 • cc
  c****

  Yemekler çok lezzetli sunumlar da 10 numara tüm misafirlerimiz çok memnun kaldı elinize sağlıkkk

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%