Tümünü Görmek İçin Tıkla

Renk Sanat

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Renk Sanat Hakkında

2003 yılından bu yana İstanbul Beykoz ilçesinde faaliyet gösteren Renk Sanat, uzman eğitmenleri ile her yaş grubuna hitap ediyor. Dans kursu özellikle düğün dansı olarak oldukça başarılı şekilde hizmet veriyor. Çiftlere uygun koreografiler hazırlıyor. İlk dansını gösterişli şekilde yapmak isteyen çiftlere özel verdikleri dans eğitimlerinin fiyatları 200 ile 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

Dans kursu, dans, tiyatro, müzik gibi tüm sahne sanatlarını bünyesinde barındırıyor. Tüm bu dalların profesyonelleri birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışıyor. Bütün sahne sanatlarının uyumlu birleşimi ile ortaya çıkarılan koreografi tam bir şölen tadında oluyor. Düğün dansını bir müzikal koreografisinde gerçekleştirmek isteyenler için eşsiz fırsatlar sunan Renk Sanat, uzman kadrosu ve ferah sahnesi sayesinde en özel gününüze en özel şekilde hazırlanmanıza olanak sağlıyor.

Renk Sanat Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çift olarak alacağınız 1 aylık düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Seçilen ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Latin dansları, modern dans ve hip hop dansı gibi farklı kategorilerde ders veren dans merkezi, yeni bir koreografi oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Dilerseniz tek bir dans türü üzerinden, dilerseniz karışık bir koreografi üzerinden düğün dansı gerçekleştirilebiliyor. Yeni bir koreografi ile kendi tarzınıza en uygun ilk dans konsepti rahatlıkla oluşturulabiliyor. Kurs bitiminde profesyonel ekibe katılıp birlikte gösteriler gerçekleştirme imkânı sunan dans kursu sahne sanatlarına ilgili çiftler için bir artı oluşturuyor. Sıcak atmosferi ve uzman eğitmenleri sayesinde oldukça rahat bir kurs dönemi Renk Sanat ile sizleri bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beykoz’da merkezi ve çok kolay bir konumda bulunan firmaya 11H, 121A, 136, 15, 15BK gibi otobüs hatlarıyla ve C-306 minibüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasında ikamet edenler ise Beykoz-Yeniköy veya Sarıyer-Beykoz vapur hatlarını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Göztepe Mah. Atatürk Cad. No:6/1 Anadoluhisarı - Beykoz / İSTANBUL.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel program, özel ders ve özel şov her şey dahil pakette yer alır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kurs bitimi profesyonel ekiple sahne alabilme şansı ek avantajıdır.

 • Renk Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Renk Sanat Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Göztepe Mah. Atatürk Cad. No:6/1 Anadoluhisarı - Beykoz / İSTANBUL

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%