Tümünü Görmek İçin Tıkla

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Manisa Şehzadeler ilçesinde bulunan Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon firması, çiftlerin en mutlu gününde onları yalnız bırakmıyor. Düğün organizasyon firması olarak öne çıkarken, farklı konsept ve çeşitli organizasyonlarda da hizmet alma imkanı sunuyor. Uygun fiyatlandırma seçenekleriyle her bütçeye hitap eden bir firma olma özelliği taşıyor. Düğün organizasyonu fiyatları ise 2.000 TL’den başlıyor.

Verdiği Hizmetler

Rüya Düğün Organizasyon firması, şehir içi ve şehir dışı hizmet sağlama olanaklarına sahip olması ile kolaylık sunuyor. Ayrıca demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmetleri sayesinde düğün organizasyonu konusunda farklı seçenekler sunuyor. Çeşitli organizasyon hizmeti imkanlarını da bünyesinde taşıyan firma; baby shower, doğum günü, kına gecesi, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi farklı etkinliklerde de sizinle oluyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için firma ile etkinlikten bir hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatları

Uygun başlangıç fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden firma, düğün organizasyonu fiyatını 2.000 TL‘den başlatıyor. Tercih edilen hizmetlere göre değişiklik gösteren fiyatları ile uygun bütçeli hizmet sunuyor. Her şey dahil paket içeriğinin fiyatları ise 3.000 TL'den başlıyor. Bu imkanlardan faydalanmak ve detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişim kurabilir, size özel fırsatları değerlendirmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Rüya Düğün Organizasyon çeşitli hizmetleri bünyesinde bulunduruyor. Mekan için masa ve sandalye temini, mekan giydirme, kapalı çadır, süsleme, ışık ve ses ekipmanları gibi hizmetleri bulunuyor. Ayrıca bu özel günü hatıralarla ölümsüzleştirmek ve daha da özel kılmak için fotoğraf ve video, nikah şekeri, çiçek, davetiye, havai fişek gibi hizmetleri sunuyor. Tüm bunlara ek olarak düğün pastası, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini de sizlere kolaylık sağlaması için temin ediyor. Düğün organizasyonu hizmetinin yanı sıra da kına gecesi hizmeti de bulunuyor.

Adres Bilgisi

Rüya Düğün Organizasyon firması Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunuyor. Şehir içinde bulunması ve yakınında otobüs durağının olması sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Açık adresi ise şu şekildedir: Çarşı Mahallesi 1817 Kokak No :41/A Şehzadeler / Manisa.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Servis elemanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil pakette fotoğraf ve video, havai fişek, kapalı çadır, servis ve hizmet elemanı temini buluyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Firmanın konsep/tema geliştirme ve demo masa seçenekleri mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Firma bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, piknik, açılışlar, baby shower, doğum günü, nişan, sünnet organizasyonları için hizmet veriyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma şehir içinde ve şehir dışında hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Mekan ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor.

 • Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 2000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Çarşı Mahallesi 1817 Kokak No :41/A

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%