Tümünü Görmek İçin Tıkla

Salon Süleymaniye

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Salon Süleymaniye

Kalabalık insan gruplarının bulunacağı etkinlikler her ne kadar güzel anıları beraberinde getiriyor olsa da, bu etkinliklerin en iyi şekilde planlanması tahmin edilenden daha zor olabiliyor. Yapılacak olan en ufak yanlışta etkinliğin istenilen başarılı sonuçları beraberinde getirememesinden ötürü insanlar etkinliklerini arzu ettikleri gibi planlayamayabiliyorlar. Etkinliğin planlanması konusunda atılacak olan ilk adım, gerçekleştirileceği alanın belirlenmesidir. Salon Süleymaniye , bu konuda insanların isteklerini en etkili şekilde yerine getirmek adına hizmet veriyor. Kendi içerisinde pek çok farklı özelliği insanlara sunmaya devam eden Salon Süleymaniye, böylece pek çok farklı organizasyonun değişmez adresi olmaya devam ediyor.

İslami Usullere Uygun Etkinlikler İçin Doğru Adres

Genel itibari ile insanların büyük bir kısmı etkinlikler için mekan incelemesi yaparken bu etkinliklerin İslami usullere göre uygun olup olmadığını ön plana çıkartıyorlar. Çünkü böyle konulara dikkat eden insanlar, kadın ve erkeklerin aynı ortamda ancak onlara ayrılmış olan bölmelerde etkinliğe katılmasını istiyorlar. Salon Süleymaniye de; insanların bu anlamda sahip oldukları özeni korumayı hedefliyor ve çalışmalarını da bunun üzerine yapıyorlar. Bu sayede de artık insanlar istedikleri etkinlikleri hiçbir sorun ile karşılaşmadan diledikleri gibi gerçekleştirmiş oluyorlar. Salonun en büyük özelliklerinden bir tanesi ise 800 kişi kapasiteye sahip olması. Bu özelliği sayesinde akla gelen gelmeyen her türlü etkinlik, Salon Süleymaniye dahilinde sorunsuzca yapılabiliyor. Mekan bünyesinde yer almakta olan 80 araçlık açık ve kapalı otopark sayesinde ise buraya kendi aracı ile gelecek misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde otoparka koyma imkanına erişmiş oluyorlar. 7 yıldızlı otel konforunu içerisinde barındıran Salon Süleymaniye, özellikle de düğün için mekan arayışına giren çiftlerin ilk olarak inceledikleri lokasyonlardan bir tanesi olmayı da başarıyor. Havalandırma, klima, profesyonel ses ve görüntü sistemleri, kolay ulaşımın yanı sıra kendine has seçkin mimarisi ile beraber mekanda yapılacak olan düğünler beraberinde unutulmaz güzellikte anılar bırakmayı da başarıyor. Nezih bir ortamda düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftler, Salon Süleymaniye seçimleri ile beraber tam anlamıyla istedikleri sonuçlara erişmenin mutluluğunu doyasıya yaşayabiliyor.

Salon Süleymaniye’de Hangi Tarzda Etkinlikler Yapılabilir?

Mekanın genel özellikleri söz konusu olduğu zaman insanların büyük bir kısmı Salon Süleymaniye bünyesinde yalnızca düğünlerin yapılabileceğini düşünüyor. Bundan dolayı da farklı organizasyonlar adına bu mekanı kullanamayacaklarını düşünebiliyorlar. Lakin Salon Süleymaniye içerisinde:
 • düğün
 • kına
 • baby shower
 • çeşitli açılışlar
 • kurumsal etkinlikler
 • resepsiyon ve davetler
 • bayi toplantısı
 • sünnet düğünü
Gibi pek çok farklı etkinlik yapılabiliyor. İnsanlar burayı inceledikleri zaman başka bir yer arayışına girmeden akıllarına yer eden tün soruların en iyi cevaplarını bu mekanda bulmuş oluyorlar. Maltepe’nin en merkezi lokasyonlarından biri olmasından dolayı; insanlar Salon Süleymaniye’ye hem kendi araçlarıyla, hem de toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşım sağlayabiliyorlar. Siz de Salon Süleymaniye ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, fiyatlar ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz sitemiz üzerinden “ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsiniz. Yetkililerle görüşüp aklınızdaki her soruyu sorabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • MUSTAFA

  Süslemeler ve mekan özel olarak çok güzel bir şekilde hazırlandı. Organizasyon ve servis ekipleri etkinliğimiz için canla başla çalıştılar. Anlaştığımız catering firması ile çok uyumlu hareket ettiler. Biz buradan çok memnun kaldık. Bizim için çalışanlara çok teşekkür etmek isterim.

Konum

Altayçeşme Mahallesi, Tülay Sk. No:23, 34843 Maltepe / İdealtepe / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%