Tümünü Görmek İçin Tıkla

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Hayatınızın aşkıyla yollarınızı birleştirmenin vakti geldi çattı. Ve düğün hazırlıkları en hummalı şekliyle başladı bile. Bu aşamada karar vermeniz gereken ilk şey tahmin edileceği üzere mekân seçimi olacaktır. Şık bir kır düğünü isteyen çiftlerdenseniz bu mekân sizler için biçilmiş kaftan niteliğinde. Köklü bir tesis olan Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı, sizlere iyi hizmeti en uygun fiyatları ile sunarak müthiş bir kır düğünü gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyor. Böylelikle düğün mekânı ile ilgili uzun süren aramalarınız çabalarınızı boşa çıkartmamış oluyor. Düğün Buketi kır düğünü için uygun fiyatları ile Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı’ı önünüze çıkararak aramalarınızı en harika şekliyle nokta koyuyor. Bu tesise hemen rezervasyon yapmak isterseniz sitemizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Davetli sayınıza göre daha kesin bir fiyat almak isterseniz sayfanın sağında bulunan ücretsiz fiyat al formunu doldurmanız yetecektir. Böylelikle en kısa zamanda en kesin fiyat bilgisine ulaşacaksınız. Eğer tesis ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyor iseniz yazımızın geri kalan kısmını okuyabilirsiniz.

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı Hizmetleri

Uygun fiyatları ile sizleri şaşırtan Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı, hizmetleri ile de sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Tesis sizlerin karşısına hem kapalı hem açık davet alanları ile çıkmakta. Kapalı alanı oldukça şık bir iç mimari örneğini sergilemekte ve gösterişli bir düğün için vazgeçilmez bir seçenek olma özelliğini korumakta. Kapalı alana ek olarak yemyeşil çim alanı üzerinde havuz kenarında benzersiz kır düğünlerine imza atabilirsiniz. Şaşırmamanın elde olmadığı tüm bu seçenekleri siz değerli Düğün Buketi misafirlerine çok özel fiyatları ile sunuyor. Yemekli ya da yemeksiz olarak tercih edebileceğiniz organizasyonlarınız, bu tesiste deneyimli çalışanlar tarafından kusursuz bir şekil alıyor. Ayrıca sizlere istediğiniz bir organizasyon şirketi ile anlaşma yapma fırsatı da sunuyor. Organizasyonlarınız taçlandıran menüler alanlarında çok deneyimli usta şefler tarafından hazırlanıyor. Organizasyon menüsü hazırlanması aşamasında en çok dikkat edilen noktalar hijyen ve malzeme kalitesi oluyor. Yılların deneyimiyle sizlerin önüne çıkan bu tesisin bu iki temel konuda bir yanlış yapmaları söz konusu bile teşkil etmiyor.

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı’nda Gerçekleştirebileceğiniz Organizasyon Çeşitleri

Bu güzide mekânın sadece kır düğünü için hizmet vermediğini duymak hepinizi mutlu edecek. Uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile sizleri çok memnun bırakacak bu eşsiz mekân daha çok çeşitli organizasyonlar için de sizlerin hizmetinde. Bunlardan birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz: Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, kokteyl, mezuniyet balosu, bayi toplantısı, baby shower, iş toplantısı, doğum günü ve çeşitli özel davetleriniz... Tüm bu organizasyonlardan hangisinin hayalini kuruyor olursanız olun bu hayale ulaşmak Düğün Buketi ile emin olun çok kolay. Sitemizin sizlere sunduğu inanılmaz düğün paketleri, kına paketleri, kampanyalar, indirimler hayallere sizleri birer adım daha yaklaştırıyor. Böylelikle sizin yapmanız gereken sitemizin sizlere önerdiği mekanlar arasından tercihler yapmak ve bunların aralarında fiyat karşılaştırmaları yapmak. Sonra da geriye kalan o mekandaki yerinizi ayırtmak.

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı’ta hem uygun fiyatları ile unutulmaz bir kır düğünü gerçekleştirmiş olacaksınız hem de mekânın ulaşım kolaylığı sizleri sevindirecek. 

Bu güzide mekana İstanbul’un her yerinden hem toplu taşıma araçları ile hem de özel araçlar ile ulaşmak oldukça kolay. Adres: Uğur Mumcu Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Cad. Cebeci Sehir Parki No:59, 34265 Sultangazi/İstanbul

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • Ş****

    Salonun geniş olması burayı tercih etmemizi sağlayan baş etmendi. Genişliğinin yanı sıra ferah ve apaydınlık olması sayesinde nişan törenimiz ışıl ışıl oldu! Zaten 400 kişilik kalabalık bir organizasyondu nişanımız bu nedenle bu ferahlık konuklarımızın kalabalık görünmemesini sağladı. Salon gerçekten her şeyiyle içimize sindi.

Konum

Uğur Mumcu Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Cad. Cebeci Sehir Parki No:59, 34265 Sultangazi/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%