Desktop cover Mobile cover

Sultangazi

Düğün Mekanları

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

İstanbul, Fatih Öne çıkan simge Öne Çıkan
800 Maks. Kişi • 1200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Alize Düğün ve Davet Salonu

Alize Düğün ve Davet Salonu

İstanbul, Bayrampaşa
750 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sultan 2 Düğün Sarayı

Sultan 2 Düğün Sarayı

İstanbul, Sultangazi
350 Maks. Kişi • 40000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Huzur Düğün Davet Salonları

Huzur Düğün Davet Salonları

İstanbul, Sultangazi
800 Maks. Kişi • 100000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ser Düğün & Davet

Ser Düğün & Davet

İstanbul, Sultangazi
1000 Maks. Kişi • 35 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beyazgül 5 Düğün Salonu

Beyazgül 5 Düğün Salonu

İstanbul, Sultangazi
600 Maks. Kişi • 80000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Araf Düğün Ve Davet Salonu

İstanbul, Sultangazi
875 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Alize Düğün ve Davet Salonu

Alize Düğün ve Davet Salonu

İstanbul, Bayrampaşa
750 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nota 2 Düğün Salonu

Nota 2 Düğün Salonu

İstanbul, Sultangazi
875 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Arda Düğün Sarayı

Arda Düğün Sarayı

İstanbul, Sultangazi
1500 Maks. Kişi • 100000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Stil Kuaför

Stil Kuaför

İstanbul, Sultangazi
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İndirimler

Ser Düğün & Davet

Temmuz Ayına Özel %60'a Varan İndirim Fırsatı!

Ser Düğün & Davet

2022 Yılına Özel %20 İndirim Fırsatı! - Ser Düğün & Davet

Ser Düğün & Davet

DüğünBuketi.com Çiftlerine Özel Düğün Anlaşması Yapan Çiftlere Kına Etkinliğinde %50 İndirim! - Ser Düğün & Davet
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Sultangazi için Genel Bilgiler

Sultangazi Düğün Mekanları

Sultangazi düğün salonları ve mekanları, fiyatları ve organizasyon seçenekleri bakımından sizlere çeşitli fırsatlar sunuyor. İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki ilçelerden biri olan Sultangazi, düğün salonları açısından çok sayıda alternatif bulunan bir ilçe. Ayrıca araç kiralama ve damatlık gibi çeşitli olanakları ile de dikkat çekiyor. Artan nüfusu ile düğün, nişan ve kına gibi organizasyon talepleri de artıyor. Bu sebeple farklı konseptlerde farklı imkanlar sunan düğün mekanları öne çıkıyor. 

Artan nüfusa paralel olarak farklı talepleri yerine getirebilecek kapasitede ve özelliklerde Sultangazi düğün salonları alternatifleri bulunuyor. Ayrıca, fiyatları bakımından da farklı bütçelere uygun mekanları seçme fırsatı da dünya evine girecek çiftlerin taleplerini karşılayabiliyor. Sultangazi’de bir düğün planınız varsa makalemiz size yol gösterebilir. Sultangazi’deki düğün mekanlarını incelediğimiz makalemizde farklı düğün salonlarının özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca DüğünBuketi.com üzerinden Sultangazi’deki farklı konseptlerdeki düğün salonlarını inceleyebilirsiniz.

Her geçen gün nüfusu genişleyen Sultangazi, bundan dolayı da burada yaşamakta olan insanların isteklerinin etkili şekilde yerine getirilmesi adına Sultangazi düğün salonları ile alakalı çalışmalar da her geçen gün birbirinden farklı tarzda düğün salonları insanların kullanımına sunuluyor. Böylece insanlar da ne kadar kalabalık misafirleri olursa olsun fark etmez, onlara en iyi hizmetlerin verilmesi adına oldukça etkili çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmaların bir sonucu olarak da başta sosyal tesisler olmak üzere pek çok farklı alternatif insanların kullanımına sunuluyor. Üstelik bölgede yalnızca düğün salonu fiyatları ile ilgili araştırmalar yapılmıyor. Bununla beraber Sultangazi kına gecesi mekanları konusunda da oldukça geniş yelpaze üzerinden insanlara sunulmaktadır.

Sultangazi Düğün Salonları Özellikleri ve Fiyatları

Sultangazi, giderek artan nüfusu ile önemli bir konumda bulunuyor. Yaklaşık 530 bin nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık sekizinci ilçesi. Bu sebeple Sultangazi’de doğal olarak düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlara olan talep de artıyor. Böylece Sultangazi düğün salonları ilçede en çok aranan, özellikleri ve kapasiteleri gibi kriterleri en çok araştırılan mekanlar haline geliyor. Sultangazi’de düğün için araç kiralama hizmetleri de önem kazanmaya başladı. Özellikle gelin arabası için araç kiralama hizmetleri yeni evlenecek çiftlerin araştırdığı hizmetler arasında yer alıyor. 

Sünnet düğünü için sünnet kıyafeti, damatlar için damatlık, gelinler için gelinlik, kına için bindallı ve nişan için abiye. Sultangazi’de her ihtiyaç kalemi için bir mağaza veya iş yeri bulmak mümkün. Düğün mekanları özellikleri dışında fiyatları bakımından da irdeleniyor. Davetli kapasitesinden engelli hizmetlerine, otoparkların kapasitelerinden catering hizmetlerine kadar mekanların hizmetleri büyük bir önem taşıyor. Bu sebeple çok sayıda alternatif arasından seçim yapmak gerekiyor.

Düğün Salonları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta Sonu İçin)

  • 5.000-7.500 TL
  • 7.500-10.000 TL
  • 10.000 TL’den Fazla

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu İçin)

  • 50-80 TL

Özel düğün salonları dışında belediye sosyal tesisleri gibi mekanlarda da düğün fırsatları değerlendirilebilir. Düğün salonları dışında fiyatları da diğer bir inceleme kalemi. Salonların fiyatları çeşitli faktörlerden etkileniyor. Mekanın konumu, yemekli veya yemeksiz hizmetler, davetli sayısı ve etkinliğin içeriğinde talep edilen ek hizmetler salonların fiyatlarını etkiliyor. Bölge halkının kültürel yapısı da mekanların özelliklerini etkileyen faktörler arasında bulunuyor. Sultangazi’de bir düğün yapacaksanız veya bir düğüne katılacaksanız düğün mekanlarının genellikle kolay ulaşılacak konumda bulunduğunu belirtelim. İlçeye Eminönü ve Edirnekapı’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eminönü’nden “36CE” ya da “336C” hat numaralı belediye obüsleri, ilçe merkezine kadar çok sayıda durakla ulaşımı kolaylaştırıyor. Ayrıca İstanbul’un önemli bir ulaşım hattı olan “T4” tramvayı da ilçesinin ortasından geçiyor. Metrobüsün Edirnekapı istasyonundan “T4” tramvay hattına aktarma yapabilirsiniz. Metrobüsün de E-5 karayolu üzerinde birçok noktaya ulaşım sağladığını hatırlatalım. Yani Sultangazi’de bir düğüne gideceksiniz Avcılar, Küçükçekmece, Şirinevler, Zeytinburnu, Topkapı ve Mecidiyeköy ve Zincirlikuyu’ya yakın noktalardan aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sebeple Sultangazi düğün planlarında ulaşım bakımından endişe duyulmuyor. Yani Sultangazi düğünler için ideal!

Sultangazi’de Öne Çıkan Düğün Salonları

  • Sahra Düğün Salonu: Salonun birçok özelliği dünya evine girecek çiftlerin başka yerlerde listelerle dolaşmasına gerek bırakmıyor. Sultangazi düğün mekanları içinde düğün, kına ve nişan gibi organizasyon planlarına en elverişli mekanlardan biri. Yaklaşık 750 kişilik davetler için ideal olan Sahra Düğün Salonu canlı performanslarından cazip fiyatlarına kadar her anlamda ihtiyaçlara cevap veriyor. Modern, lüks ve konforlu mekan arayanların gözdesi olabilir. Davetlilerin kullanabileceği her ayrıntı düşünülmüş. Gelin odası, bebek bakım odası, mescit, çocuk oyun parkı ve engelli girişleri gibi özellikleri davetlilerin ilgisini çekiyor. Yani çiftlerin ilk imzayı atıp ilk danslarını yapabilecekleri güzel bir mekan diyebiliriz. Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan salona Eminönü’nden “336” hat numaralı belediye otobüsü ile ulaşılabiliyor.
  • Venedik Düğün Salonu: Sultagazi düğün salonları arasında dikkat çeken Venedik Düğün Salonu düğün, kına ve nişan gibi organizasyon türleri için ideal bir mekan. Isıtma sistemi ile kış aylarında sıcak bir ortamda düğün imkanı sunuyor. Yaz aylarında da kır düğünü konsepti sunan şelale bölümü açılıyor. Tavanı açılabilen bölümde, sürgülü ve katlanabilinir cam sistemi farklı bir tarz ve atmosfer oluşturuyor. Son teknoloji ürünü müzik, ışık ve ses sistemleri, profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetini de not etmek gerekiyor. Ayrıca çocuklar için palyaço eşliğinde çocuk oyun bahçesi bulunuyor. Tasavvuf ve semazen ekibi, canlı müzik imkanları da dikkat çekiyor. Ayrıca kadınlara özel organizasyon isteyenlere de hitap ediyor. 2012 yılından bu yana faaliyet gösteren salonda müşteri odaklı genç bir ekip hizmet veriyor. Şehir trafiğinden uzak çam ağaçlı yeşil bir manzarası bulunan mekanda huzurlu bir ortam bulacaksınız.
  • Belediye Düğün Salonu: Sultangazi Belediyesi Hizmet Kompeksi içinde yer alan salon, çiftlere özel olarak tasarlandı. Sekiz bin metrekare büyüklüğündeki Belediye Düğün Salonu düğün, nikah, kına ve nişan organizasyonlarına uygun, modern bir mimari ile inşa edildi. Yaklaşık bin 200 kişi ağırlanabiliyor. Salonda 3 ayrı salon bulunuyor. Fiyatları bakımından ideal bir seçenek olan mekanda davetler için gerekli hizmetler bulunuyor.

Sultangazi’de Düğün Salonları Hizmetleri

Sultangazi düğün salonları ve hizmetleri bakımından önemli bir ilçe. İlçede, nüfusa oranla çok sayıda düğün salonu, kına mekanı ve nişan tesisleri gibi mekanlar bulunuyor. Hemen hemen her birinin özelliği ve konsepti farklı. Bazı salonlar catering firmaları ile çalışmaya izin verirken, bazıları da sadece kendi menüleri ile davetlilerinizi ağırlıyor. Bazıları fotoğraf ve video çekimlerini sadece kendi ekipleri ile yapıyor ve dışarıdan organizasyon firması ile çalışılmasına izin vermiyor. 

Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası'nda 2008 yılında kuruldu. Gaziosmanpaşa'dan 14, Esenler ve Eyüp’ten de birer mahallenin katıldığı ilçe, Eyüp, Esenler, Gaziosmanpaşa ve Başakşehir ilçelerine komşu. Yüzölçümü bakımından İstanbul’un 19. büyük ilçesi olan Sultangazi, yaklaşık 530 bin nüfusu ile kentin ilçeleri arasında 8. sırada yer alıyor. Sultangazi düğün salonları ve mekanları fiyatları bakımından da ideal bir seçenek olabilir. Her bütçeye uygun bir salon bulunabilir. Ayrıca, damatlık, gelinlik ve düğün davetiye hizmetleri için de çeşitli mağazalar veya iş yerleri bulabilirsiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacak ilk imzayı atacağınız ve sevdiğinizle ilk dansı yapacağınız mekanın tarzınıza uygun bir konsepti olsun istersiniz. Düğün albümünüzde yer alacak fotoğraflarda mutluluğunuzu görmek istersiniz. Gül yapraklarıyla bezenmiş size özel masada davetlilerinizin eğlencesini izlemek istersiniz. Ayrıca her şey dört dörtlük olmalı. Sultangazi’de böyle bir mekanı bulmak için çok araştırma yapmanız gerekecek. DüğünBuketi.com, size bu konuda yardımcı olabilir. Sitemizdeki Sultangazi düğün salonları ve mekanları arasından ihtiyacınıza cevap verebilecek mekanı seçebilirsiniz. Fiyatları ve hizmetlerini inceleyerek eleme yapabilirsiniz.

Mekanlar arasında kıyaslama yapmanız da çok kolay. Ayrıca uzman müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sultangazi düğün sayfasında bu bölgedeki düğün, nikah, kına ve nişan tecrübelerinizi anlatarak dünya evine girmeye hazırlanan çiftlere destek olabilirsiniz. Düğün mekanları hakkındaki yorumlarınız bir çiftin önemli bir sorununa çözüm olabilir. Unutmayın! Evlilik gibi zor bir dönemde tecrübeleriniz ve yorumlarınız çiçeği burnunda gelin ve damada tutunacak bir dal olacaktır!

Organizasyonunuz Mükemmel Olsun

Böylece gerek nişan mekanları gerek Sultangazi kına gecesi mekanları gerekse düğün salonları konusunda insanlar tam anlamıyla istemiş oldukları sonuçlara kolaylıkla erişmiş olabiliyorlar. Pek çok kişi düğün salonu fiyatları konusunun neden böylesine değişim gösterdiği konusu ile alakalı net bilgilere sahip olamıyor. Böyle olunca da aslında çok uygun fiyatlara kiralayabilecekleri düğün salonları için gereğinden fazla fiyat ödemek zorunda kalıyorlar. Gerçekte ise fiyat araştırmaları doğru şekilde yapacak olan kişiler tahmin ettiklerinden çok daha uygun fiyatlara düğün salonları bulabiliyorlar. Bu aşamada en önemli şeyler arasında düğünün ne zaman yapılacağı ve kaç kişinin geleceği konusunda net olarak bilgilerin elde edilmesi bulunuyor.

Yapılacak olan incelemeler sonrasında da görülebileceği üzere düğün salonları kişi sayısına bağlı olarak hazırlıklar yapıyorlar. Dolayısıyla organizasyona gelecek olan kişilerin ortalamasının net olarak belirlenmesinden sonra buna uygun tarzda araştırmalar yapılırsa, düğün salonu fiyatları ile ilgili çok daha net bilgiler elde edilmiş olacaktır. Sultangazi düğün salonları oldukça kolay ulaşılabilecek yerlerdedir. Böylece insanlar gelecek olan misafirlerin bu alanlara ulaşabilmesi bakımından herhangi bir sorun ortaya çıkmamış olacaktır.

Sultangazi kına gecesi mekanları ve nişan mekanları da yine çok fazla kişinin eğlenceli şekilde zamanını geçirmesine olanak tanıyor. Bu aşamada önemli olan şey ise ne tarzda bir organizasyon yapılmak istendiğine karar vermek olmalı. Böylelikle de doğru konseptin belirlendiği organizasyonlar yapılacak, ortaya da fotoğrafçılar tarafından çekilecek birbirinden güzel fotoğraflar çıkacaktır.

En Güzel Anılarınızı Hazırlayın

Yeni bir hayata adım atacak olan çiftler, Sultangazi düğün salonları arasından gerçekleştirecekleri seçimler ile beraber bu mutlu günlerini sevdikleri ile paylaşabilecekler. Sultangazi düğün salonu bünyesinde fotoğrafçılar bulunsa da mezuniyet, kına, nişan ya da düğün gibi organizasyonlar için yaptırılacak olan dış çekim, bu güzel günlerin çok daha güzel hatırlanmasına da yardımcı olacaktır. Özellikle de düğün öncesinde pek çok çift, yaptırmakta oldukları dış çekim ile beraber bu güzel günlerini çok daha güzel ve unutulmaz bir hale getirmiş olacaklardır. Lakin bu konuda da dikkatli olunması gerekiyor.

İnsanların dış çekim konusunda yapacakları incelemelerde fotoğrafçılar konusunda oldukça dikkatli olmalılar. Her ne kadar fotoğrafçıların büyük bir kısmı dış çekim konusunda deneyimli olduklarını söyleseler de gerçekte yapılacak olan yanlış seçim sonrasında ortaya çıkmakta olan sonuçlar ne yazık ki istekleri yerine getirme ile alakalı ciddi sorunları beraberinde getirebiliyor. Gerek düğün salonları içerisinde gerekse dış çekimlerde çekimler olması gerektiği gibi yapılmadığı takdirde çekimlerde yaşanabilecek olan sorunlar ile beraber hazırlanılan albümler o güzel günü en iyi şekilde yansıtmayacaktır. Başarılı fotoğrafçılar ile yapılacak olan görüşmeler esnasında akıllarda yer edebilecek olan sorunların tamamı konuşulduğu takdirde her türlü organizasyon için dış çekim çalışmaları son derece kolay hale gelmiş olacaktır.

0
%