Seyirtepe Event Hall

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Düğün Videoları

Hakkında

Seyirtepe Event Hall Hakkında

Seyirtepe Event Hall, İzmir nişan ve söz mekanları arasında şık ve sade yapısıyla öne çıkıyor. İzmir ili, Bayraklı ilçesinde yer alan mekan, şehir merkezinde, ulaşımı kolay bir noktada bulunuyor. Geniş kapalı alanı ile hizmet veren mekanda, kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri, size ve davetlilerinize avantaj sağlıyor. Organizasyonlarınızı yemekli ya da yemeksiz olmak üzere iki farklı konseptte, 50 TL'den başlayan fiyatları ile yapabilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Seyirtepe Event Hall, nişan ve söz organizasyonlarınızda, sizin ve davetlilerinizin memnuniyetini düşünerek hizmet veriyor. Mekanın kapalı salonu, yüksek tavan ve kolonsuz salon olma özelliklerini taşıyor. Cam tavan ve çim alanları da bulunan mekanda, farklı alan alternatifleri ile davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz. Kalabalık ve tüm sevdiklerinizle bir arada olabilmeniz adına mekanın 3000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Panoramik İzmir Körfezi manzarası eşliğinde en mutlu günlerinizde sevdiklerinizle keyifli ve romantik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Bir tarafta deniz manzarası, bir tarafta doğa manzarasını görebileceğiniz mekanda, nişan ve söz organizasyonunuzu yemekli gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda, her şeyin istediğiniz gibi olması için menüde tadım ve menüde değişiklik seçenekleri bulunuyor. Mekanın yemek servisi hizmetinden faydalanmak istemezseniz de dışarıdan bir catering firması ile anlaşabilirsiniz. En özel gününüzde, her ayrıntının ve planlamanın kusursuz olmasını istemek, en doğal istekleriniz arasında yer alıyor. Bu sebeple, Seyirtepe Event Hall tarafından sağlanan organizasyon sorumlusu hizmeti ile tüm konsept ve tarz planlamalarını yapabilirsiniz. Mekan dışından organizasyon firması getirerek de tarzınızı tamamen yansıtabilme seçeneğiniz bulunuyor.

Seyirtepe Event Hall Nişan ve Söz Fiyatları

Mekan, organizasyonunuzu, manzara eşliğinde ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yemekli ve yemeksiz vereceğiniz davetlerde nişan ve söz fiyatları da farklı seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Yemekli fiyatları, hafta içi kişi başı 150 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise yemekli fiyatları 200 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Seyirtepe, İzmir ili, Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Mekana kişisel araçlarınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayı tercih etmek isterseniz de 147 ve 148 numaralı belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Adres: Onur, 7365. Sokak no 15, Bayraklı / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Seyirtepe Event Hall Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Seyirtepe Event Hall Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL

  • Seyirtepe Event Hall kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Seyirtepe Event Hall açık alan kapasitesi 50 - 1500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 400 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

  • Unutulmaz bir nişan daveti verdik. Video ve fotoğraflarımız çok iyiydi o manzarada kötü olma ihtimali yoktur ama ekip çok profesyoneldi

  • Şubat ayında seyirtepe günbatımı düğün salonunda yaptığımız yemekli organizasyon beklediğimizin üstündeydi.

Konum

Onur, 7365. Sokak no 15, Bayraklı/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%