Tümünü Görmek İçin Tıkla

Şile Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Kapalı salon Kapalı salon

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Şile Evlendirme Dairesi

İstanbul sınırları içerisinde yaşamanın avantajlarından biri de belediyeye bağlı nikah salonlarında nikah işlemlerini gerçekleştirmektir. Siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için nikahınızı Şile Evlendirme Dairesi nikah salonu bünyesinde kıyabilirsiniz. Şile ilçesine kayıtlı ikametiniz varsa kolay bir şekilde başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Nikah salonu kiralama fiyatları da oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. Gerekli evrakları toplayarak nikah başvurusu gerçekleştirmeniz de son derece kolay imkanlar dahilinde yapılabiliyor.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Çift olarak başvuru yapmanız gereken Şile Evlendirme Dairesi nikah salonunda ilgili belgeleri hızlı bir şekilde toparlamanız mümkün. Hem sizin hem de eşinizin nüfus kayıt örneği, sağlık raporu ve vesikalık fotoğrafı evraklarda bulunmalıdır. Aynı zamanda çiftlerden birinin Şile ikametini gösteren belge, nüfus cüzdan fotokopisi ve aslı ile de başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Eğer yabancı uyrukluysanız ya da eşlerden biri yabancı uyruklu ise doğum belgesi, bekarlık belgesi ve çok dilli olmayan belgeler ile başvuru yapılabiliyor. Bu belgeler içerisinde ülkenin konsolosluğundan evlenme ehliyeti belgesinin de bulunması gerekiyor. Eğer Şile ilçesine kayıtlı olmayan Türk vatandaşıysanız, kayıtlı olduğunuz belediyeden izin belgesi almanız da yeterli oluyor.

Salon Özellikleri

Oldukça geniş ve büyük bir nikah salonu bulunan Şile Evlendirme Dairesi, kalabalık nikah etkinliği düzenlemek isteyen çiftlerin öncelikli tercihi oluyor. Oldukça şık bir şekilde dizayn edilen salonda nikah masası her açıdan görülebiliyor. Sinema ve tiyatro salonu dekoruna sahip olan koltukların olması da her davetlinin nikahı rahatça izlemesini sağlıyor. Yaklaşık 500 kişilik bir davet alanı sunan evlendirme dairesi, tüm sevdiklerinizi ve yakınlarınızı davet edebilmenize katkıda bulunuyor.

Şile Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

İstanbul genelinde uygun nikah fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şile Nikah Dairesi, tüm çiftlerin odağında bulunuyor. Hafta içi düzenlemeyi düşündüğünüz nikah fiyatları için 250 TL, hafta sonu yapmayı düşündüğünüz nikah fiyatları ise 330 TL olarak belirleniyor. Belirlenen bu ücretler dahilinde nikah salonu kiralama için karar kıldıysanız vakit kaybetmeden gün almak için başvuru ve randevu işlemlerini gerçekleştirin!

Nerededir?

Belediyeye bağlı faaliyet gösteren Şile Evlendirme Dairesi nikah salonu ulaşım açısından, merkezi bir konumda olması sayesinde kolaylık sunuyor. Şehrin her yerinden toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım sağlanabiliyor. Adres ise şu şekildedir: Hacı Kasım Mah. Üsküdar Cad. No: 1, Şile Merkez, Şile, İstanbul
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kapalı salon
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Salon kiralama, nikah ve evlilik cüzdanını içeriyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İstanbul'un Şile ilçesinde hizmet veriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Kendi tercih ettiğiniz fotoğrafçılar ile çalışabilirsiniz.

 • Şile Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Şile Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 250 TL, her şey dahil paket 330 TL

 • Şile Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Şile Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Hacı Kasım Mah. Üsküdar Cad. No: 1, Şile Merkez, Şile, İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%