Tümünü Görmek İçin Tıkla

Şişli Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Şişli Evlendirme Dairesi

Düğün gününe adım adım ilerlediğiniz süreçte nikahınızı kıymak için ayrı bir organizasyon gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için de size önereceğimiz yerler arasında Şişli Evlendirme Dairesi de bulunuyor. İstanbul içerisinde öncelik vermenizi hak eden bir hizmet sunan Şişli Belediyesi, çiftlerin hayalini hiçbir eksik olmadan gerçekleştiriyor. Şişli ilçesinde belediyeye bağlı iki farklı evlendirme dairesi bulunuyor. Bunlardan biri Maçka diğeri ise Feriköy içerisinde yer alıyor. Sizin için uygun olan ve istediğiniz güne boş olan yerde karar kılmak için nikah salonu kiralama fiyatları hakkında da bilgi sahibi olarak randevu işlemlerine başlayabilirsiniz.

Özellikler

Şişli Nikah Dairesi iki farklı nikah salonu ile hizmet veriyor. Her ikisinde de takı alanı, kafeterya ve kokteyl çadırı bulunduran mekanlar, kapasite olarak da oldukça geniş seçenekler sunuyor. Maçka salonunda 250 kişi ağırlamanıza imkan verirken, takı salonunda 300 kişilik ve kafeterya alanında da 75 kişilik bir kapasite vadediyor. Feriköy evlendirme dairesinde ise nikah salonu 250, yemek salonu 300 kişiliktir. Bunlarla birlikte Şişli Evlendirme Dairesi kendi bünyesindeki fotoğrafçı ile özel gününüzü ölümsüz kılacak kareler çekiyor.

Olanaklar

Nikahınızı kıymayı düşündüğünüz Şişli Nikah Dairesi kokteylli ve yemekli organizasyon hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Eğer siz de bu yönde bir hizmet almak istiyorsanız, 300 kişilik bir daveti rahatlıkla verebiliyorsunuz. Kokteyl çadırları ile keyifli ve unutamayacağınız bir şekilde zaman geçirebiliyorsunuz. 4 garson ile etkinlik boyunca kusursuz bir hizmet alıyorsunuz. Aynı zamanda organizasyon firmasının da katkıları ile sıcak ve soğuk menü, alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle davetlilerinizi ağırlıyorsunuz.

Şişli Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Şişli Nikah Dairesi salon kiralama ve nikah fiyatları hafta içi 200 TL, hafta sonu ise 300 TL olarak belirleniyor. Eğer belediyeden uluslararası aile cüzdanı alacaksanız bunun fiyatları 140 TL, restoran ve otel hizmeti fiyatları için de 75 TL gibi bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Zaman kaybetmeden, istediğiniz günde nikahınızı kıymak için belediye ile iletişim kurarak randevu işlemlerini başlatabilirsiniz. Gerekli belgeleri toplayarak başvuru işlemlerinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Gerekli Evraklar

Şişli Evlendirme Dairesi nikah salonlarından birinde nikahınızı gerçekleştirmek istiyorsanız vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi belgelerinizi hazır etmelisiniz. Ek koşullar da sizlerin taleplerinize göre değişiklik gösterebiliyor.

Nerede?

Maçka Demokrasi Parkı ve Küçük Çiftlik Park mevkiinde olan Şişli Nikah Dairesi, diğer nikah salonunun kapılarını Feriköy Mahallesi sınırları içerisinde açıyor. Her noktadan kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz nikah salonlarının açık adresi: Maçka - Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No: 9 Maçka / Şişli.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Otopark
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Evlilik cüzdanı, nikah töreni ve salon kiralama hizmeti bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Maçka'da hizmet veriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Belediye ile anlaşmalı fotoğrafçıları bulunuyor.

 • Şişli Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Şişli Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Şişli Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Şişli Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 250 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Maçka - Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No: 9 Maçka / Şişli

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%