Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sultanlar Balo Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Unutulmaz Eğlence İçin Sultanlar Balo Salonu

Her sene bahar aylarının yaklaşması ile birlikte faaliyete başlayan Sultanlar Balo Salonu, pek çok organizasyonunuzda sizler için çalışmaktadır. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte, düğün hazırlığında olan çiftler için de önemli bir dönem başlamış olur. Bu dönem içerisinde haftalar, hatta aylar öncesinden başlayan hazırlıklar, geçirilecek düğün gecesine kadar hızla devam eder. Bu noktada çiftler, gerçekleştireceği organizasyonun kusursuzluğunu sağlamak için büyük çaba göstermektedirler. Ancak kimi zaman, çeşitli aksaklıklar ortaya çıkabilmekte ve düğün sahipleri yoğun stres altına girebilmektedir. Bu noktada, profesyonel bir el ile çalışmak, yaşayacağınız sıkıntıyı tamamı ile ortadan kaldıracak ve sizlere unutulmaz bir gece sunacaktır. Sultanlar Balo Salonu, kır düğünü konseptinde gerçekleştireceğiniz etkinlikleriniz için profesyonel ekibi ile sizler için çalışmaktadır. Sahip olduğu açık ve kapalı alanlar sayesinde hem kış aylarında, hem de yaz aylarında sizler için unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir. Sultanlar Balo Salonu kına, nişan, sünnet, iş toplantıları, kokteyller gibi çeşitli etkinlik ihtiyaçlarınızda da sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Bugün Düğünlerden Kır Düğünü

Muhakkak ki evlenmek isteyen her çift için, kır düğünü konseptinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek önemli olmuştur. Düğün sezonunun başlaması ile birlikte pek çok çift, kapalı alanlar yerine açık, doğa ile iç içe bir düğün tasarlamak istemektedirler. Bu durum da kır düğünü konseptindeki düğünlerin uzun yıllardır revaçta olan etkinlikler olmasına yol açmıştır. Her yıl, pek çok çift misafirlerini doğa ile iç içe açık alan içerisinde ağırlamayı arzu etmektedir. Sultanlar Balo Salonu, bu noktada sahip olduğu açık kapalı davet alanları sayesinde size ve misafirlerinize unutulmaz bir gece vadetmektedir. Sultanlar Balo Salonu, 400 kişiye kadar kapalı alanda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilmektedir. Bununla birlikte, 750 kişiden 1000 kişiye kadar misafirlerinizi de açık alanda ağırlama imkânı sunabilmektedir. Misafir ağırlama kapasitesinin yüksek olması, burada geniş katılımlı çeşitli organizasyonların gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Zengin menü içeriği sayesinde misafirlerinize dilediğiniz şekilde sunum yapabilme olanağı sağlamaktadır. Düğün sahipleri, diledikleri takdirde dışarıdan bir catering firması ile de çalışabilmektedirler. Sizler de Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile manzaralı, doğa ile iç içe Sultanlar Balo Salonu için fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Burada gerçekleştireceğiniz mükemmel organizasyonunuz için sizlere her konuda destek sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Hizmet

Düğün hazırlığı yapan çiftlerin dikkat ettiği en önemli noktalardan birisi de bütçe olmaktadır. Düğün öncesi yapılan çeşitli harcamalar, çiftlerin düğün merasimi için ayırdıkları bütçe konusunda hassas olmalarına neden olmaktadır. Bu noktada, evlenmek isteyen çiftlerin bu hassasiyetinin bilincinde olan Sultanlar Balo Salonu, misafirlerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar dahilinde sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Sizler de düğün geceniz ile ilgili detayları belirleyerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Düğün ile ilgili olarak gerçekleştirmek istedikleriniz, fiyatın belirlenmesinde de etkili olmaktadır. Düğüne katılacak misafir sayısı, misafirlere sunulacak yiyecek ve içeceğin içeriği gibi detayları belirlemeniz, nihai fiyatın ortaya çıkmasına da yardımcı olacaktır. Bu sayede, düğün gecesi gerçekleşmesini istediğiniz detaylarda çeşitli değişiklikler yaparak, etkinliğin ücretini bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.

Sultanlar Balo Salonu Nerededir Nasıl Gidilir

Adana’nın Çukurova ilçesinde yer alan Sultanlar Balo Salonu, Karslılar Mahallesi 82002. Sokak içerisinde konumlanmıştır.

Bölgeye araç ile ulaşacak kişiler için otopark imkânı bulunmaktadır. Bununla birlikte bu bölgeye ulaşım için toplu taşıma da kullanılabilir. Bunun için detaylı bilgiye de, yerel ulaşım firmaları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • SK
    S**** & K****

    Burası tıpkı adı gibi inanılmaz romantik bir mekan. Şık ama sade dizaynı ve ferah alanı ile hakikaten çok güzel. Biz düğünümüzü burada baştan sona çok mutlu bir şekilde hayata geçirdik

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%