Desktop cover Mobile cover

Pozantı

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Pozantı için Genel Bilgiler

Pozantı Düğün Salonları ve Fiyatları

Pozantı Düğün Salonları düğün, nişan, kına veya sünnet düğünü gibi organizasyonlarda Adana’nın en ilgi gören salonları arasında yer almaktadır.  Akdeniz ikliminin en güzel yaşandığı ilimiz Adana’nın her ilçesi gibi Pozantı ilçesi de doğası ile göz kamaştırmaktadır. Bu nedenle düğün, nişan ya da kına gibi organizasyonlar için eşsiz ve paha biçilemez bir konum olmaktadır. Pozantı Düğün Salonları’nda doğa ile iç içe bir mekanda sadece size ve sevdiklerinize ait bir evrende vakit geçiriyormuş hissine kapılabilirsiniz. Şehre yakın fakat şehir karmaşasından uzakta olan Pozantı’da eşsiz düğün fotoğrafı kareleri yakalayabilir; gerçekleştireceğiniz organizasyonun her anının keyfine varabilirsiniz.

Hem şehre yakın hem şehir karmaşasından uzak bir mekanda evlenmek istemez misiniz? Doğallığın ve sadeliğin buluştuğu düğün mekanları her çiftin hayali... Uzun zamandır trend değişti; kalabalık alanlarda karmaşaya dönüşen düğünler artık eskisi kadar popüler değil. Kendi halinde ama bir o kadar da çekici düğün mekanları bulmak ise artık çok kolay. Misafirlerinize keyifli anlar yaşatırken, en özel gecenizi kusursuz hale getirmek Pozantı düğün salonları ile mümkün.

Adana merkeze çok yakın Pozantı, sakin ve bir o kadar da doğayla iç içe bir mekanda düğün gerçekleştirmeyi, beklemediğiniz renklerde anılar biriktirmenizi sağlıyor. Dağ manzaralarının içinde ya da çiçeklerin arasında, kır düğünü ya da balo salonunda eşsiz bir davet sizlere kapılarını açıyor. Pozantı düğün salonlarının en önemli avantajı ise çevrelerindeki doğa ve uzman ekipleri.

Düğün gecelerinin çiftlere yük olmaması ancak profesyonel ekipler ile mümkün. Pozantı firmaları, Adana merkeze ve Belemedik gibi birbirinden güzel yaylalara yakın olarak en iyi düğün organizasyonu hizmetini veriyor. Yemek, menü, sahne, mekan, hazırlık aşamaları uzman ekipler sayesinde kısa sürede hazır... Ailelerin en çok sorun yaşadığı konuk karşılama aşamasını da üstlenen ekipler ile gecenin tadını çıkartabilirsiniz. Pozantı düğün salonları içinde karışıklık olmadan birden fazla düğüne ev sahipliği yapılabiliyor. Bu açıdan rezervasyon konusunda sorun yaşama durumu ortadan kalkıyor.

Adana Pozantı Düğün Salonları İmkanları

Pozantı Adana’nın şehir merkezine en yakın aynı zamanda şehir gürültüsünden ve karmaşasından en uzak olan ilçelerinden biridir. Bu avantajı ile günün her dakikasının keyfini rahatlıkla yaşayabilir ve birbirinden güzel düğün fotoğrafı kareleri yakalayabilirsiniz. Adana Pozantı Düğün Salonları’nda organizasyonlarınızı kapalı ya da açık alanlarda gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Bu sayede isterseniz kır düğünü organizasyonu isterseniz salon düğünü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Pozantı Salonları’nın kapasitesi dilediğiniz sayıda davetliyi ağırlamanız için elverişlidir. Salonların genişliği hem misafirlerinizi rahat konumlandırmanıza hem de misafirlerinizle doyasıya eğlenmenize imkan sağlayacak şekilde inşa edilmiş ve düzenlenmiştir.

Pozantı Salonları’nda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm davetleriniz için organizasyon şirketleri ile görüşebilir, catering şirketleri ile anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda canlı müzik orkestrası ile organizasyonlarınız için müzik listesi oluşturabilirsiniz.

Pozantı Düğün Salonları imkanları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız dugunbuketi.com üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz; mekan yetkileri ile birebir konuşarak detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Adana Pozantı Düğün Salonları Organizasyonları

Artık düğünler gibi nişanlar, kınalar hatta sünnet düğünleri için de belirli konseptler oluşturuluyor; düğün mekanları tüm bu davetler için organizasyon şirketleri ile birlikte çalışabiliyor. Adana Pozantı’da tüm davetleriniz için size uygun bir düğün salonu bulabilir ve misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilir, birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Adana’da doğanın içinde keyifli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz Pozantı Düğün Salonlarına bakabilirsiniz. Düğün salonları arasında kıyaslama yaparak gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon için fiyat ve hizmet karşılaştırması yapabilirsiniz.

Pozantı Salonlarında gerçekleştirebileceğimiz organizasyonlar:

 • Düğün organizasyonları
 • Söz ve nişan organizasyonları
 • Kına geceleri organizasyonları
 • Sünnet düğünleri
 • Mezuniyet törenleri ve balo organizasyonları
 • Doğum günü partileri

Pozantı Düğün Salonlarında Bütçeye Uygun Organizasyonlar!

Adana Pozantı’da her bütçeye uygun konsepte açık nişan, düğün, kına ya da sünnet düğünü organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.  Bir organizasyonun büyüklüğü ve o organizasyon için verilen ek hizmetler, oluşturulacak bütçe üzerinde rol oynayan etmenler olmaktadır. Bir organizasyondan ne kadar fazla detay beklerseniz o organizasyonun fiyatı da o kadar artacaktır bilirsiniz. Fakat yine de bütçe, gerçekleştirmek istediğiniz davetlerin önünde bir engel olarak görülmemelidir. Çünkü bu anlar hem siz hem de sevdikleriniz için en kıymetli anlar olacaktır. Hayalini kurduğunuz organizasyonlarınızı muhakkak Adana Pozantı Düğün Salonları’ndan birinde gerçekleştirebileceksiniz!

Bir düğünün fiyatını belirleyen faktörleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Davetli sayısı
 • Davetin yemekli ya da yemeksiz olması ve catering şirketleri ile anlaşılması
 • Konsept için anlaşmalı organizasyon şirketlerinden ek hizmet alınması
 • Canlı orkestralara yer verilmesi
 • Sanatçı davet edilmesi
 • Profesyonel servis hizmeti
 • Profesyonel davetli karşılama hizmeti ve dahası eklenebilir.

Pozantı Salonlarında gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için bilgi almak istiyorsanız dugunbuketi.com sitemiz üzerinden forum doldurabilirsiniz; düğün mekanı yetkililerine mesaj bırakıp iletişime geçebilirsiniz.

Doğanın İçinde Uygun Fiyatlar

Doğal ortamın sakinliğinde, kendi halinde bir düğün organizasyonu Pozantı düğün salonu ekipleri ile size özel hazırlanıyor. Organizasyonun büyüklüğüne ve ekiplerin hizmetine göre farklı fiyatlar bulabilirsiniz. Profesyonel ekipler, çiftlerin ya da organizasyon sahiplerinin ihtiyaçlarına göre hazır bulunuyor. Bu ihtiyaçlara göre de fiyat aralıkları belirleniyor.

Doğanın içinde keyifli bir akşam geçirirken, uygun fiyatlarla hizmet almanız çok kolay. Hemen iletişime geçmeniz durumunda size özel profesyonel hizmetler ve fiyat aralıkları belirleniyor. Bütçenize ve hayalinize göre en uygun seçenekten yararlanabilirsiniz.

Pozantı'da düğün organizasyonları içerisinde en problemli olan düğün fotoğrafçısı hizmeti de sunuluyor. Tüm anlarınızı ölümsüz hale getiren profesyonel fotoğrafçılar sayesinde, ileride gecenizi sadece gülümseyerek hatırlamak kalıyor.

0
%