Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tire Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 100
Her Şey Dahil 250

Kapasiteler

Hakkında

Tire Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir bölgesinde nikah salonu arayışında olan çiftlere Tire Evlendirme Dairesi doğru tercih. Tire ilçesinde bulunan mekan, şehir merkezine 45 dakika kadar bir uzaklığa sahip. Hem salon özellikleri hem de salonun imkanları göz önünde bulundurulduğu zaman sizi pişman etmiyor. Diğer ilçelerden de başvuruda bulunan çiftler için nikah salonu kiralama fiyatları 100 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgisi ve randevu işlemleri için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formu doldurmanız için sizi bekliyor.

Özellikleri & Olanakları

Salonun kapasitesi 150 kişiden 300 kişiye kadar müsait olan nikah dairesi salon dizaynıyla da beğeni topluyor. Salonların kolonsuz ve yüksek tavanlı olması birçok çift için cazip bir özellik oluyor. Kolonlar olmadığı için ve düzenli oturma planı sayesinde misafirler nikahı baştan sona takip edebiliyor. Tire Evlendirme Dairesi yaz kış fark etmeksizin çiftlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kış aylarında gerçekleşecek nikah törenlerinde salonun ısıtma sistemi, yaz aylarında ise klima ile soğutma devreye giriyor. Nikah salonu, dışarıdan fotoğrafçı ekibi getirmenize de olanak tanıyor.

Tire Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Tire Belediyesine bağlı olarak çalışan nikah salonunda zorunlu ücretlendirmeler bulunuyor. 121 TL olarak belirlenen aile cüzdanı ve 80 TL dosya hazırlığı ücretleri başlıca zorunluluklar arasında. Bunların dışında evlenme izin belgesi alacak çiftler de 70 TL’lik ücret karşılığında belgeyi tahsis edebiliyor. Nikah salonu kiralama fiyatları ise 100 TL’ den başlayarak 250 TL’ye kadar çıkabiliyor. DüğünBuketi.com çiftleri için yapılan kampanyalar da yüzünüzü güldürecek cinste.

Nikah Başvurusunda İstenen Belgeler

Nikah günü için başvuruda bulunacak gelin ve damat adaylarının yaklaşık 10 gün öncesinden nikah dairesi ile iletişime geçmesi gerekiyor. Başvuru esnasında da çiftlerin birlikte gelmeleri isteniyor. Tire Evlendirme Dairesi tarafından istenen belgeler ise; sağlık ocağından alınabilecek sağlık raporu, 4 adet son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı asılları olarak belirtiliyor. Belgelerinizi hazırlayıp müracaat ettiğiniz takdirde istediğiniz gün boş ise o güne değilse de en yakın güne nikah randevusu oluşturabilirsiniz.

Nerede?

Şehir dışında bulunan Tire Evlendirme Dairesi, Eshot ve minibüslerle ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Bu istikamette çalışan minibüslerle veya Eshot otobüslerinden 798 numarayı kullanarak nikah salonuna ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla gelmeyi tercih ediyorsanız da, Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:33, Tire / İzmir adresi sizi mekana getirecek.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Hafta sonu salon kiralama ücretini içeriyor. Bu ücretin yanı sıra aile cüzdanı ve dosya ücreti olacağını da hatırlatalım.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İsteğinize göre nikah masası süsleme işlemi yapabilirsiniz.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Fotoğrafçı ve organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz.

 • Tire Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Tire Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 100 TL, her şey dahil paket 250 TL

 • Tire Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Tire Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%