Tiyatral Nikah Sanatçısı

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500

Düğün Videoları

Hakkında

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Tiyatral Nikah Sanatçısı ile Düğün etkinliğiniz içerisine tiyatral bir nikah eğlencesi katmaya ne dersiniz? Nikah gününüz ile düğün tarihleriniz uyuşmuyor olabilir ya da nikahı başka şehirde düğünü başka şehirde yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu iki önemli etkinlik farklı zamanlarda gerçekleşsede sevdiklerinizin karşısında bir kez daha evet demek istiyor da olabilirsiniz. Bora Ünsal, düğünlerinize geliyor ve tiyatral bir eğlence halinde nikahınızı kıyıyor.Belli sebeplerden doğan zaman uyuşmazlıkları artık eğlencenize ve sevdikleriniz önünde bir kez daha evet demenize engel değil. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, düğün öncesinde Bora Ünsal ile iletişime geçtiğiniz takdirde bu keyifli organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Yaz kış fark etmeden Bora Ünsal’ın tiyatral nikah sanatının tadını çıkarabilirsiniz.

Tiyatral Nikah Sanatçısı Fiyatları Nedir?

Bu keyifli organizasyonun fiyatı ise oldukça uygun diyebiliriz. Organizasyon içeriğine göre fiyatlarda değişiklik gözlemlenebilir. Bora Ünsal’ın, bu keyifli etkinlik için şehir kısıtlaması getirmediğini, bulunduğunuz şehre ulaşım sağlayacağını da hatırlatmak isteriz. Ortalama paket fiyatları ise 1250 TL'den başlıyor. Düğün organizasyonunuza böylesi keyifli bir nikah etkinliğini ekleyip unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. Tiyatral nikah sanatı hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz yukarıdaki formu doldurabilirsiniz. Düğün Buketi ücretsiz danışma hizmetinden faydalanarak indirimli fiyatlardan haberdar olmayı unutmayınız.

Tiyatral Nikah Nedir?

Tiyatral Nikah Sanatçısı düğün etkinliği içerisinde, resmi olmayan, eğlenceli bir tiyatro ile nikah etkinliğinin gerçekleştirildiği organizasyon türüdür. Belli sebepler yüzünden düğün ve nikah organizasyonunuzu farklı yerlerde ve farklı zamanlarda gerçekleştirmeniz durumunda bu organizasyondan faydalanabilirsiniz. Nikah organizasyonunuz istediğiniz kadar eğlenceli geçmemiş olabilir ya da çok fazla misafirinizi davet etmemiş olabilirsiniz. Düğün organizasyonunuz içerisinde böylesi renkli bir tiyatral ile düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Bora Ünsal deneyimi, hazır cevaplılığı ve kuvvetli iletişimi sayesinde konukların yüzünde tebessüm oluşturmayı kolaylıkla başarıyor diyebiliriz. Böylesi eğlenceli anlar düğün videonuzda da harika görünecektir. Sevdikleriniz, sizin adınıza büyük bir mutlulukla en kıymetli anınıza şahitlik edecek.

Tiyatral Nikah Süreci Nasıl Hazırlanıyor?

Tiyatral nikah sanatçısı Bora Ünsal, düğün öncesi çiftlerle bir araya geliyor ve keyifli bir sohbet ediyor. Bu hoş sohbet esnasında çiftler hem biraz daha rahatlamış oluyor hem de günün tatlı telaşını atlatmış oluyorlar. Sanatçımız, sohbet içerisinde çiftlerden aldığı tüyoları organizasyonda sunacağı metne ekliyor. Sonrasında ise eğlence dolu anları yaşamak kalıyor. Konuklarınızın şaşıracağı ve çok seveceği bu konsept tahmin ettiğinizden daha renkli olacak. Dilerseniz önceden prova yapabilir ve heyecanınızı biraz daha hafifletebilirsiniz.

Tiyatral Nikah İçin Gerekli Olan Şeyler Nelerdir?

Tiyatral Nikah Sanatçısı Bora Ünsal, son derece profesyonel bir şekilde sanatını icra etmektedir.Değerli sanatçımız, yaptığı işi bir tiyatro olarak değerlendiriyor. Evlenecek çiftler bu eğlenceli organizasyon hizmeti için öncelikle resmi nikahlarını kıymış olmalılar. Tiyatral nikah, belgeler kontrol edildikten sonra başlamaktadır. Şehirler arası hizmet sunulduğu için en geç 1 hafta önceden randevu almanız gerekmektedir. Geriye bol kahkahalı bol eğlenceli bu tiyatroyu izlemek kalıyor.

Tiyatral Nikah İçin Ne Kadar Önce Randevu Alınmalı?

Bora Ünsal, düğününüzü hangi şehirde yapacak olursanız olun ulaşım sağlıyor ve organizasyonunuzu gerçekleştiriyor. Düğününüzden en geç 1 hafta önce randevu almanız gerekmektedir. Böylelikle şehirler arası yolculuk sorunu halledilmiş olur ve başka düğünler için önceden alınmış randevularla sizin randevunuz çakışmamış olacaktır. Sizlerde böylesi eğlenceli bir organizasyon hizmeti ile çalışmak istiyorsanız yukarıdaki formu doldurabilir ve Bora Ünsal ile iletişime geçebilirsiniz. Düğün Buketi ücretsiz danışma hizmetinden faydalanarak size özel konsept fikirleri alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Detaylı bilgi için teklif alabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Bursa ve tüm şehirlerde hizmet vermektedir.

 • Tiyatral Nikah Sanatçısı Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Tiyatral Nikah Sanatçısı Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%