Desktop cover Mobile cover

Nilüfer

Düğün Mekanları

Salon S

Salon S

Bursa, Nilüfer
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Altınpark Tesisleri

Altınpark Tesisleri

Bursa, Nilüfer
600 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ramada Bursa Otel

Ramada Bursa Otel

Bursa, Nilüfer
2000 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Arena

Salon Arena

Bursa, Nilüfer
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gold Salon

Gold Salon

Bursa, Nilüfer
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Seremoni Garden

Seremoni Garden

Bursa, Nilüfer
2000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Defne Davet

Defne Davet

Bursa, Nilüfer
500 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Özlüce Davet

Özlüce Davet

Bursa, Nilüfer
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Defne Davet

Defne Davet

Bursa, Nilüfer
500 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Seremoni Garden

Seremoni Garden

Bursa, Nilüfer
2000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Moda Davet Özlüce

Moda Davet Özlüce

Bursa, Nilüfer
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon S

Salon S

Bursa, Nilüfer
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

İndirimler

Tiyatral Nikah Sanatçısı

2023 Rezervasyonlarında %50 İndirim Fırsatı!

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Kredi Kartı ile 12 Taksitli veya Tek Çekim Ödeme Kampanyası! - Tiyatral Nikah Sanatçısı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Nilüfer için Genel Bilgiler

Nilüfer Düğün Salonları ve Fiyatları

Bursa Nilüfer düğün yapacak çiftler için doğal güzellikleri ile mükemmel bir tercihtir. Bursa’da yer alan Nilüfer ilçesi, ismini Nilüfer Çayı’ndan almaktadır. Doğal güzellikleri ile özellikle kır düğünleri için ideal olan Bursa Nilüfer düğün salonları size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmaya aday! Yeşillikler içinde ve yapay hiçbir şey barındırmayan bir düğün hayaliniz var ise size kesinlikle Bursa nilüfer düğün salonları önerilebiliriz.

Köy ve kır düğünleri ile ün yapmış olan Nilüfer ilçesi, açık alanları ile tanındığı kadar kapalı alanları ile de göz doldurmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlere nazaran fiyatları ile de yeni evlenecek çiftleri memnun eden Bursa Nilüfer düğün salonları her açıdan sizler için doğru bir tercih olacaktır.

Nilüfer Düğün Mekanları

Bursa Nilüfer düğün salonları yalnızca yeni evlenecek çiftler için değil, aynı zamanda nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi birçok organizasyon için de rahatlıkla tercih edilebilecek mekanlardır. Fiyatları açısından gayet uygun olan Bursa Nilüfer düğün mekanları, bu özelliği ile dünya evine girecek çiftlerin bütçesine de hitap etmektedir.

Uzun zamandır beklediğiniz o peri masallarını andıran düğün gecenizi hayal edin… İşte tam da o masallardan fırlamışçasına güzellikteki düğününüzü yapılabileceği adres Nilüfer ilçesidir! Doğal güzellikleri saymak ile bitmeyen Bursa Nilüfer kır düğünleri söz konusu olduğunda en çok rağbet gören ilçelerden biridir. Açık alanda tüm sevdiklerinizle beraber doyasıya eğleneceğiniz ve yapılacak her şeyin sizin için düşünüldüğü bir düğüne ev sahipliği yapmak istiyorsanız düğün davetiyesi üzerine yazdırmanız gereken adres belli!

Bursa Nilüfer düğün salonları arasında en çok beğenilen ve tercih edilen mekanlar arasında Atalay Düğün Salonları, Gold Düğün Salonu ve Gold Majesty Hotel yer alıyor. Eğer şehir dışından gelecek konuk sayınız fazla ise Gold Majesty Hotel siz ve sevdikleriniz için konaklama seçeneği de sunuyor. Tüm gece eğlenip yorgun düştükten sonra doğrudan odanıza çıkıp dinlenebilmek gerçekten o gün için sunulabilecek en güzel fırsatlar biri!

Bursa Nilüfer düğün salonları sizlerin bu mutlu gününde uzman organizasyon ekipleriyle beraber her eksiği tamamlıyor ve size yalnızca anın tadını çıkarmak kalıyor. Geniş bir kadro ile misafir karşılamadan oturma düzenine, servisten vale hizmetine ve hatta düğün fotoğrafçısı ile engelli misafirlerinizin ulaşımına kadar her şey sizler için düşünülmüş olacak.

Elbette bu güzel mekanlar ve profesyonel ekipleri düğününüzle alakalı her ayrıntıda önce sizin fikrinize danışıyor ve müzikten yiyecek servisine kadar her konuda söz sahibi olabiliyorsunuz. Yemekli bir düğün organize etmek istiyorsanız düğün salonu içerisindeki menülerden birisini seçebiliyor veya kendi istediğiniz bir catering şirketini ile çalışabiliyorsunuz. En güzel gününüzde her şey sizin istediğiniz gibi gerçekleşiyor.

Bursa Nilüfer Kır Düğünü

Bursa Nilüfer düğün mekanları denildiği zaman akla ilk kır düğünlerinin geldiğinden bahsetmiştik. İşte bu masal tadındaki kır düğünlerinin geçtiği yerin adı; Kasaba Organizasyon Alanı! Kasaba Organizasyon Alanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan adeta cennetten bir köşe… Doğanın tam kalbinde yer alan bu güzel mekanın yanında bir dere yer almaktadır. Tam bir kır düğünü mekanı olan Kasaba’da düğün haricinde birçok organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli yemeksiz servis seçenekleri ile Kasaba Organizasyon Alanı her bütçeye hitap eden bir mekan. Şaşırtıcı güzelliği sizi yanıltmasın; her bütçeye uygun bir paketi bulunan Kasaba Organizasyon Alanı’ndan Düğün Buketi aracılığı ile fiyat teklifi alabilir ve kendi masalınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm sevdikleriniz ile beraber dere kenarında muhteşem bir düğün organize edebilirsiniz. Gelinlik ve damatlık ile dere kenarında doğa temalı mükemmel fotoğraflar çekilmeyi de tabii ihmal etmeyin. Merkezden 6 km uzaklıkta olan Kasaba Organizasyon Alanına düğün arabası ile giderken 6 km’lik bir konvoy yaparak da bu gününüzü en coşkulu şekilde kutlayabilirsiniz.

Hayalinizdeki düğün her ne olursa olsun Bursa Nilüfer düğün mekanları arasında isteklerinize uygun bir mekanı bulabilirsiniz. Dilerseniz doğa ile iç içe bir kır düğünü, dilerseniz şık büyük bir düğün salonu... Yalnızca ne istediğinize karar verin ve Düğün Buketi üzerinden aradığınız mekanı kolaylıkla bulun! Stres ve yorgunluktan uzak evinizin konforunda düğün mekanınıza karar vermek istiyorsanız aradığınız adres Düğün Buketi olacaktır. Yalnızca düğün mekanı değil, düğün öncesi gelin hamamı, catering şirketi ve daha birçok organizasyon işlemi içinde Düğün Buketini kullanabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Düğün Salonları Fiyatları

Bursa Nilüfer düğün salonları fiyatları vermiş olduğu hizmetlere nazaran gayet uygundur. Rüya gibi geçmesini istediğiniz düğün gününüzü uzun zamandır hayal ettiğinizi biliyoruz. Hemen hemen herkes düğününün kusursuz ve diğer düğünlere göre daha göz önünde olmasını ister. Tabii düğünü güzelleştirmek isterken ister istemez düğün bütçesi aşılabiliyor ve yeni evlenecek çiftleri en çok bu durum strese sokuyor.

Bursa Nilüfer düğün salonları ise bunun aksine hem iyi hizmet hem de uygun fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin imdadına yetişiyor. Özellikle doğa ile iç içe olmayı seven çiftler buradaki atmosfere bayılıyor! Bursa Nilüfer düğün mekanları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için yapmanız gereken sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlamak. Düğün Buketi başta yeni evlenecek çiftler olmak üzere organizasyon ve etkinlik yapacak her kesime hitap etmektedir.

Biliyorsunuz ki bir organizasyon yapabilmek için kapı kapı dolaşmak ve bunun sonucunda epey yorulmak zorunda kalabiliyorsunuz. Her mekanı gezmeli, incelemeli ve fiyat bilgisi almalısınız. Ya beğendiğiniz mekanın fiyatı yüksektir ya da bütçenize uygun olan yerler sizin hayallerinize uygun değildir. Bu gibi durumlarda stres, yorgunluk ve hevesinizin kaçması çok olasıdır. Halbuki en özel ve ömrünüz boyunca unutamayacağınız düğün gününüze daha dinç ve mutlu bir şekilde ilerlemelisiniz. İşte bu noktada devreye giren Düğün Buketi sizlere evinizin rahatlığında mekan, organizasyon şirketi ve catering seçme imkanı tanıyor. İhtiyacınız doğrultusunda aradığınız yeri Düğün Buketi üzerinden bulabilir ve sanki oraya gitmişçesine inceleyebilirsiniz. İçinize sinen mekan için tek yapmanız gereken fiyat teklif formunu doldurmak! Doğrudan mekan sahibi ile iletişime geçmenizi sağlayan Düğün Buketi sayesinde kendi peri masalınızın baş kahramanı olabileceksiniz.

Bursa Nilüfer’e Nasıl Gidilir?

Bursa Nilüfer’e kara yolu ve havayolu ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Genellikle kara yolu ile ulaşımın popüler olduğu Bursa’ya kendi aracınız ile gelecekseniz Bursa il merkezine vardığınızda tabelaları takip ederek Nilüfer ilçesine ulaşabilirsiniz. Bursa il merkezine 11 km uzaklıkta olan Nilüfer’e şehir içi otobüsleri, taksiler ve dolmuşlar ile de gelebilirsiniz. Eğer İstanbul üzerinden giriş yapacaksanız deniz otobüsü aracılığı ile Bursa’ya geçip sonrasında Nilüfer’e ulaşabilirsiniz.

Düğün Buketi olarak insanların kutlamaya değer gördüğü şeyler için daha az efor ile daha fazla mutluluk yaşamaları için kurulduk. Mutlu bir anı ölümsüzleştirmek için artık çok fazla yorulmanıza ve yapacağınız organizasyonlardan soğumanıza gerek yok! En mutlu günleriniz için yanınızda olan Düğün Buketi ile sadece eğlencenin tadını çıkarın. Yıllar sonra tüm sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz o muhteşem günü anımsarken de bizleri de düşünmeyi unutmayın!

Peki siz daha önce Nilüfer düğün salonlarında bir organizasyon düzenlediniz mi? Yorumlarınız bizler ve gelecekte Nilüfer ilçesinde düğün yapacak olan çiftler için çok değerlidir. Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

En Güzel Düğünlerin Adresi: Nilüfer

Doğanın tam ortasında, eşsiz bir kır düğünü… Mükemmel hazırlanmış bir balo salonunda rüya gibi bir gece… Çiftler için çok önemli olan gecelerini en iyi şekilde geçirmek Nilüfer düğün salonları ile çok kolay. Profesyonel organizasyon ekiplerinin hazırladığı kusursuz organizasyonlar ile rüya gibi bir gece sizleri bekliyor. Dilediğiniz konsepte uygun açık veya kapalı alan düğünlerinizi Nilüfer bölgesindeki düğün salonlarında yaşayabilirsiniz. Üstelik hiçbir zahmet ya da strese girmeden.

Kır düğünü ile dünya evine girmek istiyorsanız, Nilüfer düğün salonlarının organizasyonları tam size göre. Büyük bir kasaba alanında hazırlanan açık hava düğünleri, geniş ve ferah bir alanı doğa ve yeşillikle birleştiriyor. Köy düğününü modern bir havaya dönüştüren uzman organizasyon ekibi sayesinde, kusursuz bir kır düğünü yaşayabilirsiniz. Hayalinizdeki konsepte göre tasarlanan kır düğünü sayesinde, hiçbir eksik olmadan düğün gecenizi profesyonel ekiplere emanet edebilirsiniz.

Nilüfer bölgesinde kapalı alan ya da kış düğünlerinizi de istediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Balo salonu gibi geniş bir alanda hazırlanan konsept neticesinde, konuklarınız da siz de eğlenceli bir düğün geçirebilirsiniz. Lüks ve elitliğin buluştuğu kapalı alan organizasyonlarında konuklarınızı karşılamaktan düğün fotoğrafçısına kadar tüm hizmetler ayağınıza geliyor.

Mükemmelliğin Uygun Fiyatlarla Birleştiği Bir Hizmet

Kır düğünü ya da kapalı alanda gerçekleşmesini istediğiniz düğünleriniz, Nilüfer bölgesinde uygun fiyatlarla sunuluyor. Alacağınız hizmetin detayına göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Genelde çiftlerin tüm istediklerini eksiksiz hazırlayan profesyonel ekiplere verilen fiyatlar da çok uç noktada değil. Farklı seçeneklerle hazırlanan fiyat aralıklarından size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Nilüfer bölgesindeki düğün salonlarının fiyatları bulundukları yerlere göre de değişmektedir. Otel, kır düğünü, bahçe gibi seçenekleri için belirlenen fiyat aralıklarından konseptinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Fiyat aralıklarının yeme içme detayları, süslemeler ve konuk sayısına göre de değiştiğini belirtmek gerekiyor.

Doğal ortamın getirdiği tüm ihtişamlar organize edilen bir kır düğünü ya da kapalı alanda peri masalını andıran balo düğünü ile harika bir anı yaşayabilirsiniz. Tamamen uzman ekip sayesinde en ince ayrıntının düşünüldüğünü hatırlatma ve sizin sadece gecenin tadını çıkaracağınızı belirtmekte fayda var.

0
%