Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tria Kuaför

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Tria Kuaför Hakkında

Ankara Çankaya konumunda bulunan Tria Kuaför disiplinli çalışmasıyla dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyajı kategorisinde öne çıkan firma kaliteli hizmetleriyle de zihinlerde yer ediyor. Paket sistemle çalışan firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Tasarlanan Modeller

Gelinlik modelinize göre gelin başı ve makyajı öneren kuaför salonu birçok alternatifi beğeninize sunuyor. A kesim gelinlik modellerine daha çok topuz model gelin saçını yakıştıran ekip gelin aksesuarları ile de tarzınıza renk katıyor. Açık gelin saçı, kısa veya uzun gelin saçı modelini daha çok kuyruklu, straplez gelinlik modelinde kullanan ekip makyajla bütünlüğü sağlıyor. Duvaklı gelin başı, dağınık gelin saçı gibi alternatifleri vücut tipinize uyacak şekilde öneren firma birçok kritere dikkat ediyor. Porselen gelin makyajı, doğal gelin makyajı, gelin göz makyajı gibi seçenekleri hizmete sunan ekip yüz tipinizi analiz ediyor. Yuvarlak, kare veya uzun yüz tipini analiz eden ekip cilt tipinizi de göz önünde bulunduruyor. Kapalı gelin makyajı seçeneğinde son derece titiz davranan firma aksesuarlarla gelinliği zenginleştiriyor.

Tria Kuaför Fiyatları

Paket sistemle çalışan firma birçok alternatifi hizmete sunuyor. Hizmet içerikleri tercih edilen pakete göre değişkenlik gösteriyor. Firmada gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Paket içerikleri ve detaylı fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

En güzel saç ve makyaj modelleri ile dikkat çeken Tria Kuaför randevu sistemiyle çalışıyor. Firma portfolyosundaki örnekleri beğeniye sunarken hayalinizdeki görüntüyü de yakalamayı amaçlıyor. Saç ve makyaj hizmetlerinin yanında takma kirpik, manikür ve pedikür, el ve ayak makyajı gibi hizmetleri sunan firma beğeni topluyor. Disiplinli çalışmasıyla herhangi bir aksiliğin yaşanmasını engelleyen firma eğlenceli hizmetiyle de tercih ediliyor. Davet öncesi saç bakımı hizmeti sunan firma kesim ve boyama işlemi de yapıyor. Cilt tipinizi analiz eden ekip bakım sonrası uyguladığı makyajla kusursuz görünmenizi sağlıyor. Firmayla 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tria Kuaför Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Firmaya özel araçla ulaşım sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşılabiliyor. 448 ve 464 numaralı hatlar, firmanın hemen önünden geçiyor. Başkent Hastanesi'ne yürüme mesafesinde olan firmaya, 220 - 7, 267, 267 - 2, 445, 484 numaralı otobüs hatları ile de ulaşım mümkün. Açık adres ise şöyle; Bahçelievler Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, 28. Sokak No:11 Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Kalıcı makyaj uygulaması
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetleri, duvak ve türban tasarımı gibi hizmetleri içerir.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Düşlediğiniz konsepte göre farklı temalar uygulanabiliyor. Saç rengi, saç uzunluğu ve gelinliğin modeli, bu temaların belirlenmesinde etkili oluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Saç kesimi, cilt bakımı, saç boyama gibi ilave hizmetler bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Bir iki saat içinde, saçlarınız ve makyajınız hazır olacaktır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara Çankaya'da hizmet sunulmaktadır.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İsterseniz, farklı mekanlarda ve farklı şehirlerde de hizmet sunulmakta.

 • Tria Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Tria Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 800 TL, her şey dahil paket 1000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Bahçelievler Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, 28. Sokak No:11 Çankaya / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%