Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tuzla Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Kapalı salon Kapalı salon

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Tuzla Evlendirme Dairesi

İstanbul şehrinde yaşayan yeni evlenecek çiftlere bir haberimiz var! Eğer nikahınızı unutulmayacak, dillere destan bir organizasyon ile taçlandırmak istiyorsanız Tuzla Evlendirme Dairesi tam size göre. Nikahınızı sevdikleriniz ve yakınlarınız ile gerçekleştirebileceğiniz yeterli alan sunan nikah salonu, ‘’Evet!’’ demeniz için harika bir yer. Son derece ideal nikah salonu kiralama fiyatları ile de çiftlerin nikah kıymak için ilk tercihlerinden biri burası oluyor.

Gerekli Evraklar

Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı nikah başvuru işlemleri için iletmeniz gereken belli başlı belgeler ve evraklar bulunuyor. Nüfus müdürlüğünden alınan nüfus kayıt örneği, çiftlerin nüfus cüzdan asılları ve fotokopileri, nüfus cüzdanı sureti ve ikametgah senedi kesinlikle bulunması gerekiyor. Bunlara ek olarak sağlık raporu ve vesikalık fotoğraf da eksiksiz şekilde yer almalı. Son olarak bir adet yarım kapaklı karton dosya ile başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Deniz ve marina manzaralı bir nikah salonunda evlenmek istiyorsanız Tuzla Evlendirme Dairesi tercihleriniz arasında mutlaka bir sırada yer almalıdır. İki adet nikah salonu olması sayesinde istediğiniz günde rahatlıkla nikah için randevu alabiliyorsunuz. 200 kişilik ve 517 kişilik olmak üzere farklı kapasite seçeneği sunan davet alanlarından da istediğinizi seçebiliyorsunuz. Böylece sevdiklerinizle birlikte keyifli ve ölümsüzleşen bir ana tanıklık ediyorsunuz.

Tuzla Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı iki farklı nikah salonunda fiyatları farklı şekilde belirleniyor. Şehrazat Salonu olarak adlandırılan davet alanını kiralama fiyatları 500 TL oluyor. Mavera Salonu olarak bilinen alanı ise 300 TL’dir. Bu nikah salonlarının fiyatları salon kapasitesine göre de farklılık gösteriyor. Ayrıca hafta içi törensiz bir şekilde düzenlenmek istenen nikahlar ise ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Siz de düğün gününüz belliyse nikahınız için şimdiden randevu işlemlerini başlatabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Tuzla Evlendirme Dairesi bünyesinde bulundurduğu fuaye alanı, 12 adet büro, otopark, kuyumcu ve çiçekçi ile farklı imkanlardan ve olanaklardan yararlanmanıza da fırsat veriyor. Aynı zamanda 3 adet gelin odası bulunmasıyla da nikaha özenle ve konforlu bir şekilde hazırlanabiliyorsunuz.

Tuzla Nikah Salonu Yol Tarifi

Nikah salonları ile göz dolduran Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı, konumuyla da beğeni kazanıyor. Deniz ve marina manzarası ile unutulmayacak bir nikah töreni gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden başvuru işlemlerini tamamlamanızı öneririz. Evlendirme dairesine ulaşabilmeniz için adresi de bırakıyoruz: Cami Mh. Şehitler Cad. Balıkçılar Sk. No:7 Tuzla / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nikah salonu kiralama ve nikah töreni ile evlilik cüzdanı bulunuyor.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  2 farklı nikah salonu seçeneği bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Bir salonunda kırmızı tonlar ağırlıktayken, diğer salonda dore ve beyaz tonlar öne çıkıyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İstanbul'un Tuzla ilçesinde bulunuyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Belediye nikah salonunun anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

 • Tuzla Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Tuzla Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 300 TL, her şey dahil paket 500 TL

 • Tuzla Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Tuzla Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Cami Mh. Şehitler Cad. Balıkçılar Sk. No:7 Tuzla / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%