Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yaren Düğün Salonu Avcılar

5.0 (2 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0 (9)
İstanbul, Avcılar Öne çıkan simge Öne Çıkan
500 Maks. Kişi • 265 ₺ Başlangıç Fiyatı

Grand Life Garden

5.0 (8)
İstanbul, Avcılar
800 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Yaren Düğün Salonu Avcılar

Çocuk yaşlarda evcilik oynarken veya okul sıralarında mezuniyet telaşı yaşarken her zaman içinizde kalbinizi ısıtacak aşkı genç yaşlarınızda ararken, çocukken de merakla beyaz gelinliğin zarafetini izlediniz. Sıra size gelip aşk kapınızı çaldığındaysa en güzel organizasyonu Yaren Düğün Salonuyla yapacak ve güzel konseptler arasından en güzelini seçme şansı yakalayacaksınız. Yaren Düğün Salonu olarak firma politikamızda sınırları kaldırarak her türlü konseptin uygulanabileceği bir memnuniyet ortamı benimsenmiştir. Kataloglardaki renk kombinlerine bağlı kalmadan zevkiniz masa/ sandalyelere yansıtılacak ve bu sayede aşkınız şık bir tasarımla ahenk içerisinde olacaktır. Verdiğimiz hizmetler sonucunda sizlerden memnun olduğunuza dair dönüşler aldıkça daha da mutlu olup işimizi aşkla yapmaya devam edeceğiz. Dönemin modasına her yıl uyum sağlayarak özel bir çizgiye sahip olan salonumuzda büyülü aşklarınız ve her türlü mutluluğunuza ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz!

Yaren Düğün Salonu Avcılar Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz 500 kişilik hizmet kapasitesine sahiptir. Yüksek konuk kapasitesine yeterli olacak şekilde 2 adet lavabo, anne-bebek odası ve bay/bayan mescidimiz bulunmaktadır. Bunların yanında gelin hazırlanma odamızda çiftler için özel olarak hazırlanacak, düğün öncesi ve gece boyunca da servis personelimiz hizmetinizde olacaktır. Yaren Düğün Salonu ekibinde herkes birbirini sevip aile atmosferi altında çalıştığından dolayı gün boyunca samimiyetimiz davet sahiplerine ve konuklarınıza da yansıyacaktır. Özellikle düğünlerde telaşınızı en aza indirmek için güler yüzlü ekibimiz olukça iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Geniş pist ve etrafında kolon bulunmayan alanın etrafında konuk masaları dizilecek ve konsept rengine uygun tüllerle masalar kaplanacaktır. Sahnedeyse orkestra ekibimiz canlı performanslarıyla tüm gece kulağınızın pasını silecek ve en keyifli yöresel danslarınız için zemin hazırlayacak. Düğün harici sünnet etkinliklerimiz içinse özel kutlama balonlarımız erkekliğe adım atan yavrularınız için salonun dört bir yanını saracaktır. İsteğinize göre sünnet balonu veya sünnet tahtı pistin yanına konumlandırılacak ve dilediğiniz süsleme ekipmanları sağlanarak tasarım tamamen size bırakılacaktır. Takı merasimi tercih etmeyen davet sahipleri içinse sünnet tahtının hemen yanında takı sandığı hazır edilecektir.

Yaren Düğün Salonu Avcılar Nerededir? Yaren Düğün Salonu Avcılara Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için D100 karayolu veya Avrupa otoyolunu kullanarak rahat şekilde mekânımıza varmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Esenyurt tarafından dolmuşlarla gelebileceği gibi merkez sayılabilecek mesafelerden örneğin Fatih yönünden Taksim-Cevizli bağ hattına binip oradan 34G numaralı hatta ilerleyip son olarak Küçükçekmece- Balık Yolu dolmuş veya otobüsleriyle salonumuza ulaşabilirsiniz. Avcılarda gayet merkezi bir noktadan bulunduğumuz için salonun sokağına girmeniz gayet kolay olacak ve toplu taşımayla salona çok yakın bir mesafeye ulaşacaksınız. Aracınızla ulaşım sağladığınızda da salonumuzun kapalı otopark hizmetinden dolayı günden güne kitlesini arttıran İstanbul’da asla park sorunu yaşamamış olacaksınız.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • BB
    B****

    müzik sistemleri çooook kalite çalışanları da o kadar ilgililerdi ki anlatamam çok havadar bir mekan ve fiatı da gerçekten çok uygundu yani çevredeki salonlara bakınca böyle iyi hizmetten böyle fiata yararlanmak nerdeyse imkansız gibi memnun kaldık <3

  • Ö****

    Yaren Düğün Salonunda kına gecemi yaptık 250 kişilik misafirim vardı hepsi çok memnun kaldılar hepsiyle ilgilenildi ve orkestra kimsenin istek şarkılarını geri çevirmedi güzel bir hizmet tavsiye ederim

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%