Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yıldız Davet Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

İstanbul-Yıldız Davet Düğün Salonu

Yeni evlenecek bütün çiftlerimizin, evlilik kararını aldıktan sonra yapması gereken en doğru şey, yaklaşık olarak bir bütçe belirleyip, düğün ve yeni bir yuva kurmak için ihtiyaçlarını bu doğrultuda oluşturmaktır. Eğer evliğe giden yolda en güzel gününüzde aksayan bir şeyler olmamasını istiyorsanız ve organizasyonunuzu en güzel şekilde hızlandırmaya yönelik bir çözüm bulamıyorsanız salonumuzu hala keşfetmediniz demektir. Bu gibi durumlarda canınızı sıkılabilir ve hemen demoralize olabilirsiniz. Sizleri çok iyi anlıyoruz ve nasıl bir süreçten geçtiğinizi tahmin edebiliyoruz. Tabi ki her şeye tek başına yetemezsiniz. Hayatınızın bu en özel anında iyi gidecek şeyleri de fark etmenizi sağlayacak bir salon sunuyoruz sizlere. Unutmayın yaşadığınız ufak tefek sorunlar moralinizi bozamaz .Çünkü her bir detayı sizlerin isteği doğrultusunda düzenleyecek bir salon var artık !. Organizasyonun her aşamasını adım adım düzenleyerek ilerletmek bizim işimiz.

İstanbul-Yıldız Davet Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz yaklaşık 500 kişilik kapasitesi olmakla birlikte 100 kişilik otopark araç kapasiteli, locası ve balkonu olan bir mekândır. Sadece kapalı alan mevcut olup en kalabalık misafirlere bile rahat bir düğün imkanı sunmaktadır. Yüksek tavanlı olan salonumuz, geniş ferah kolonsuz alanıyla sizlere doya doya eğlenebileceğiniz bir alan sunmaktadır. Ayrıca klima, havalandırma,wifi, jenaratör ve ısıtma sistemleri sayesinde salonumuzda her mevsime hitap edecek tarzda düğün organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz. Kaliteli orkestrası, bay-bayan santçı, gelin yolu süsleme, şamdanlarla masa süsleme, gelin odası, bay-bayan hijyenik wc vb. hizmetleri de bulunmaktadır.

İstanbul-Yıldız Davet Düğün Salonu Nerededir ? Nasıl Gidilir ?

En özel anınızda hizmette sınır tanımayacak salonumuz, Atatürk Mahallesi, Küçükçekmece/İstanbul’da bulunmaktadır. Salonumuza en yakın duraklardan otobüsle gelebileceğiniz hatlar; 98İ, 98H, 76O, 89M, 98MB, MK41, ve metro olarak ise M3 hattını kullarak salonumuza rahatlıkla ulaşma imkanı bulacaksınız. Özel aracınızla gelmek isterseniz halkalı güzergahından gelerek salonumuza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca harita sistemi ile adım adım yol tarifi alarak salonumuzu kolayca bulabilirsiniz. Ulaşımı son derece kolay olup, özellikle Halkalı, Sefaköy, Bakırköy, Şirinevler, Yenibosna gibi yerlerden gelecek olan misafirlerimiz için yaklaşık 15-20 dakikalık bir yol sürecektir.

İstanbul-Yıldız Davet Düğün Salonu’nda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir ?

Salonumuzda sizlerin isteği doğrultusunda her türlü düğün, nişan, kına, sünnet gibi özel günlerinizde, toplantı, mevlit, balo,kına gecesi,mezuniyet balosu vb. faaliyetlerinizde yemekli veya yemeksiz farketmeden disiplinli ve titiz çalışan kadrosuyla salonumuz sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca salomuz  otopark,ışık, ses, sahne hizmeti, bay-bayan sanaçtı, organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik, vale hizmeti ,gelin masası süsleme, şamdanlarla süsleme ,menü tadımı vb. durumlarda  da en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Sizlerin hayali, bizim en güzel amacımızdır. Yeter ki siz isteyin Yıldız Davet Düğün Salonu ekibi olarak dileklerinizi en güzel şekilde hayata geçirelim. Bütün konularda bizlere danışabilir ve her zaman iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli çiftlerimiz geç kalmadan yerinizi ayırtın.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • DM
    D**** & M****

    Bize son derece uğurlu gelen harika bir düğün salonu, gecemiz harika geçti. Yemekler sıcak ve lezzetli, orkestra son derece eğlenceliydi…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%