Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yılmazlar Düğün Sarayı

4.8 (5 Yorum)
None

Hakkında

Yılmazlar Düğün Sarayı

25 yıldır Sarıyer’de binlerce düğüne ve etkinliğe şahitlik eden ve bu organizasyonları emek emek planlayan Yılmazlar Düğün Salonu ’nda sizi bekliyoruz! Deneyimli ekibi ve yaratıcı organizasyon personelleri ile sizlerin hayallerini gerçek kılacak Yılmaz Düğün Salonu ’nu görmeye ve yaptığımız tüm organizasyonları incelemeye davetlisiniz! Tanıtımdan kokteyle iş yemeklerinden düğünlere kadar çeşitli kategoride başarıyla etkinlik hizmeti veren Yılmazlar Düğün Salonu’nda mutluluk sizi bekliyor!

Yılmazlar Düğün Sarayı Kaç Kişiye Hizmet Verebilir?

Sayısız düğün, kına ve kurumsal etkinliklere başarıyla imza atan Yılmazlar Düğün Salonu’nda etkinliklerinizde kişi sınırlamamamız olmamakla birlikte kişi sayısı etkinliğinize göre düzenlenebilir. Simetrik masa düzeni ve değişebilen mekân tasarımıyla sizlerin bu taleplerini kolaylıkla karşılayabiliyor olmaktan dolayı mutluyuz. Aynı anda 500 ila 750 kişiyi ağırlayabilen Yılmazlar Düğün Salonu ’nda büyük mutluluk ve sevinç buseleri sizi bekliyor! Yemekli veya kokteylli olarak da tercih edeceğiniz özel günlerinizde davetli sayınız 500 ila 750 olarak kabul edilebilir. Havalandırma, LCD bark vizyon, jeneratör, ses sistemleri gibi çeşitli hizmetlerin yer aldığı Yılmazlar Düğün Salonu’nda konuklarınız ferah bir ortamda doyasıya eğlenecek ve sıkılmayacaklardır.

Yılmazlar Düğün Sarayı Nerede Yer Alıyor? Yılmazlar Düğün Sarayı'na Nasıl Gidilir?

Yılmazlar Düğün Salonu İstanbul’da Sarıyer ilçesinde 1990 yılından beri hizmet veren bir mekândır. Doğan Evler Doğan Caddesi’nde numara 58’de yer alan Yılmazlar Düğün Salonu’na gitmek için dilerseniz toplu taşıma araçlarını dilerseniz de şahsi araçlarınızı tercih edebilirsiniz. Şahsi araçlarıyla gelecekler için otopark hizmetini sunan Yılmazlar Düğün Salonu’na aynı zamanda tüm toplu taşıma araçlarıyla da gelinebilir. 11P, 131C, 131T, 522, 522B ve 9Ü otobüs hatlarına binip Sarıyer’e gelerek kısa süre içerisinde Yılmazlar Düğün Salonu’na erişmek ise çok kolay!

Yılmazlar Düğün Sarayı Hangi Tür Etkinlikler Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Merasimleri
 • Kına Geceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Kutlamalar
 • Eğlenceler
 • Bayi Toplantıları
 • Evlilik Teklifleri
 • Konserler
 • Açılışlar
 • Lansmanlar
 • Seminerler
 • Asker Eğlenceleri gibi birçok etkinliği gönül rahatlığıyla Yılmazlar Düğün Salonu ’nda gerçekleştirebilirsiniz.
Mekânımızda daha öncede gerçekleştirilen tüm etkinlikleri görmek için galerimize bakabilir müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Beklentilerinizin De Ötesinde Bir Düğün Mekanını Hak Ediyorsunuz

Tıpkı diğer çiftlerimiz gibi siz de düğün gecenizde her şeyin en güzelini ve en iyisini hak ediyor ve en mutlu anlarınızda mutluluğunuzu ölümsüzleştirmeyi hak ediyorsunuz. 1990 yılından beri hizmet vermekte olduğumuz Yılmazlar Düğün Salonu ’nda binlerce çiftin kavuşmasına ve mutluluklarına şahit olduk. Siz de hala düğün mekânınızı seçmediyseniz ya da herhangi bir karar değişikliği yapmak üzere mekân araştırıyorsanız sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek ister misiniz? O halde, Yılmazlar Düğün Salonu hakkında daha fazla bilgi alın ve bizlerle merak ettiğiniz her konuyla ilgili iletişime geçin!  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (5) 4.8

 • MM
  M****

  Çok güzel şık bir düğün salonu

 • EE
  E****&Ali

  Kına gecemizi Yılmazlar Düğün Salonunda yaptık, gerek organizasyondaki becerileri, hizmet kalitesi, havalandırma, dekor, müzik, kısacası aklınıza gelecek her şey çok güzeldi. Bizi el üstünde tutan çalışanlara ve emeği geçenlere teşekkürler.

 • cc
  c****

  Nişanımızı burada yaptık her şey olması gerektiği gibiydi çok memnun kaldık. Yeni evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ederiz.

 • MM
  M****

  Başta işletmecilerine çok teşekkür ederiz. Uygun fiyatlarıyla bize cazip gelen bu mekanda çok güzel bir gün geçirdik. Eğer istediğiniz farklı seçenekler varsa işletmeci ile konuşup ortak bir karar almanız da mümkün. Bize yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ederiz.

 • HH
  H****

  Düğünümüzü 250 davetliye burada yaptık. Buraya daha önce geldiğimiz için tercih ettik yemekleri kendimiz getirdik ama garsonların servisi harikaydı. Bu hoş mekanı herkese tavsiye ederiz teşekkürler.

Konum

Reşitpaşa Mahallesi, Yılmazlar Düğün Salonu, Doğanevler Doğan Cad., Sarıyer/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%