Desktop cover Mobile cover

Kuşadası

Söz, Nişan Mekanları

Orsen Garden Restaurant

Orsen Garden Restaurant

Aydın, Kuşadası
150 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Makeup Eda Dikmen

Makeup Eda Dikmen

Aydın, Kuşadası
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İndirimler

Orsen Garden Restaurant

Nisan ve Mayıs Ayı Etkinliklerine Özel Fotoğraf, Video, Süsleme ve Müzik Dahil 65.000 TL!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kuşadası için Genel Bilgiler

Kuşadası Düğün Otelleri, Düğün Salonları ve Fiyatları

Kuşadası düğün otelleri ve düğün salonları tüm düğün ve davet organizasyonları için şık mekan tasarımları ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Kuşadası düğün otelleri deniz kıyısında size özel düğün ve diğer tüm organizasyonlarınız için cazip tekliflerle zarif dekorasyon seçenekleri bulunuyor. Kuşadası düğün ve davet mekanları her bütçeye uygun fiyatları, açık ve kapalı davet alanı seçenekleri, kişiye özel organizasyon imkanı ve adanın tarihi dokusu eşliğinde evlenecek çiftlere muhteşem bir kutlama imkanı veriyor. Kuşadası’nda yemekli düğün organizasyonları kişi başı ne kadardan başlıyor, hangi organizasyon türleri için davet alanı bulmak mümkün? Kuşadası otelde düğün organizasyonu fiyatları nedir? Bu ve bunun gibi birçok sorunuza yanıt olacak yazımızın

Kuşadası Düğün Otelleri ve Düğün Salonları Fiyatları

Kuşadası açık ve kapalı davet alanları çoğunlukla oteller bünyesinde hizmet veriyor. Kuşadası’nda otelde düğün tercih eden çiftler genellikle konaklamalı imkanlardan ve balayı kampanyalarından yararlanmak istiyorlar. Deniz kenarı düğün organizasyonu yapmayı isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar yine düğün otelleri oluyor. Plajda bekarlığa veda partisi veya nişan gibi tüm organizasyonlar için dekorasyon seçenekleri, after party imkanı ve denize sıfır bir mekan düzenlemesi sunması açısından otelde düğün Kuşadası bölgesinde en çok talep gören konseptlerden oluyor. İkinci olarak ise deniz ve kale manzaralı düğün salonları Kuşadası düğün ve davet organizasyonları için tercih sebebi oluyor. Yine kış aylarında nişan ve kına gecesi organizasyonu için kapalı davet alanı olarak düğün salonları tercih edilebiliyor. Kuşadası düğün otelleri anlaşmalı organizasyon hizmetleri yanı sıra düğün fotoğrafçısı ve size özel organizasyon sorumlusu gibi ek hizmetler de sunabiliyorlar.

Kuşadası Düğün Otelleri Fiyatları

Kuşadası’nda otelde düğün organize etmek isteyen çiftler, adanın sahil şeridi boyunca yer alan butik otellerden en lüks otellere kadar birçok seçeneğe sahip. Kuşadası düğün otelleri arasından tercih yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunulan imkanlara göre seçim yapabiliyorsunuz. Standart düğün paketleri yanı sıra her şey dahil düğün organizasyonu paketleri de bulunan otellerde bütçenize ve isteklerinize uygun seçenekleri belirleyebiliyorsunuz. Kuşadası düğün otellerinde gerçekleştirilecek yemekli düğün standart paketleri içerisinde genellikle şunlar yer alıyor;

 • Organizasyon sorumlusu
 • Mekan dekoru ve süsleme
 • Catering hizmeti
 • Sevis elemanı
 • Otopark
 • Vale hizmeti
 • Gelin damat odası
 • Ses, ışık ve sahne ekipmanları
 • Müzik grubu veya sanatçı
 • Menü seçimi
 • Düğün fotoğrafçısı

Kuşadası düğün otellerinde yapılacak olan yemekli düğün organizasyonlarında hafta sonu kişi başı ücreti 50 TL ile 80 TL arasında başlangıç fiyatları bulunuyor. Kuşadası düğün otelleri bu hizmetleri paket dahilinde sunabildiği gibi dışarıdan hizmet almak istemeniz durumunda paket içeriklerinde farklılıklar yapabiliyorlar.

Kuşadası Düğün Salonu Fiyatları

Kuşadası düğün salonları bölge içerisinde genellikle manzarasına göre tercih ediliyor. Kuşadası kır düğünü salonlarını tercih edebileceğiniz gibi mevsim koşullarına ve isteklerinize göre kapalı davet alanlarını da tercih edebilirsiniz. Deniz ve ada manzaralı, park ve bahçe manzaralı, orman, kır manzaralı veya şehir manzaralı seçeneklerine göre tercihte bulunabileceğiniz Kuşadası düğün salonlarında yemekli düğün ve davetler yanı sıra kokteyl veya pasta-meşrubat ikramlı organizasyonlar da yapabilirsiniz. Kuşadası düğün salonları hafta sonu yapılan yemekli düğün organizasyonlarında kişi başı başlangıç fiyatı olarak 10 TL ile 30 TL aralığında seçenekler sunuyor. Seçtiğiniz mekanın konumu, manzarası, ulaşımı ve sunduğu imkanlara göre bu fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Kuşadası Kır Düğünü Fiyatları

Kuşadası kır düğünü mekanları yörenin en güzel doğa, orman ve bahçe manzarası eşliğinde yer alıyor. Ayrıca deniz manzaralı, sahil kenarına yakın kır düğünü mekanları da Kuşadası’nda düğün yapacak çiftlerin tercihi arasında. Kuşadası kır düğünü mekanları birçok düğün ve davet organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Düğün, nişan, kına gecesi gibi kutlamalarınız yanı sıra bayi toplantısı, şirket yemekleri, mezuniyet ve balo gibi etkinlikler de gerçekleşiyor. Kuşadası düğün otellerinin kış bahçesi hizmeti ile dört mevsim kır düğünü konseptini deneyimleyebilirsiniz.

Kuşadası Tarihi Mekanda Düğün Fiyatları

Kuşadası kalesi gibi eşsiz tarihi mekanları ile de şehir, en çok tercih edilen düğün ve davet mekanlarına sahip. Tarihi ada manzarası eşliğinde düzenleyeceğiniz organizasyonlar ile misafirlerinizi büyüleyebilir ve unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz. Tarihi mekanda düğün tercih ediyorsanız cazip fiyatlarla bulacağınız farklı seçeneklerle Kuşadası davet alanlarını inceleyebilirsiniz. Kuşadası tarihi mekanda düğün organizasyonunu eğer yemekli olarak planlıyorsanız, hafta sonu kişi başı yemek fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında değişebiliyor. Tarihi mekanda yemekli düğün organizasyonu hafta içinde ise 50 TL ile 80 TL arasında başlangıç fiyatlarına sahip.

Davet Mekanı

Hafta İçi Yemekli Kişi Başı Başlangıç Fiyatı

Hafta Sonu Yemekli Kişi Başı Başlangıç Fiyatı

Min- Max Mekan Kapasitesi

Düğün Otelleri

30-50 TL

50-80 TL

100-2000

Düğün Salonları

10-30 TL

10-30 TL

100-2000

Tarihi Mekanlar

50-80 TL

80-100 TL

100-1000

Sosyal Tesisler

10-30 TL

10-30 TL

100-2500

Kır Düğünü

10-30 TL

10-30 TL

100-3000

Nikah Sonrası Yemeği

30-50 TL

40-70 TL

100-500

Kuşadası Davet Mekanları Özellikleri ve Organizasyon Türleri

Kuşadası otelleri, düğün salonları ve tüm açık ve kapalı davet alanlarında yapılacak düğün organizasyonları yanı sıra diğer tüm kutlama ve davetleriniz için de mekan seçenekleri sunuyor. Organizasyon ihtiyaçlarınıza yönelik özelliklerde bütün mekan seçeneklerini DüğünBuketi.com sayfaları arasından bulabilir ve değerlendirebilirsiniz. Örneğin sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde yapacağınız etkinlikler için açılır-kapanır tavan sistemine sahip bir mekan tercih edebilirsiniz. Deniz kenarı tercihiniz varsa sahil kıyısındaki tüm düğün salonlarını ve otelleri listeleyebilirsiniz. Kuşadası Belediyesi’ne ait düğün salonlarından faydalanabileceğiniz gibi, Kuşadası otellerinde de otelde düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Havuz başı bir davet vermek istiyorsanız havuz başı düğün mekanlarını filtreleyebilir, çim alanda yapılacak organizasyonlarınız için kır düğünü mekanlarını veya kır bahçesi mekanlarını inceleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz alandaki teras, balkon, bahçe, yüksek tavan veya kolonsuz salon gibi iç mimari özelliklerini mekan sayfalarımız aracılığı görebilirsiniz. Yine aynı şekilde şehir merkezinde bir mekan tercih ediyorsanız harita aracılığıyla düğün mekanının konumunu ve ulaşım özelliklerini de öğrenebilirsiniz. Kuşadası'nda otel ve salonlarında yemekli ve kokteyl düzeninde yapabileceğiniz etkinlikler ise şu şekildedir: - Nişan ve söz organizasyonu - Kına gecesi organizasyonu - Sünnet düğünü organizasyonu - Doğum günü ve baby shower organizasyonu - Mezuniyet partisi ve balo - Bayi toplantısı - Şirket yemeği - Evlilik teklifi organizasyonu - Bekarlığa veda partisi

Kuşadası Balayı Otelleri

Kuşadası otelleri düğün yapacak çiftlere balayı kampanyaları ve avantajlı fırsatları ile balayı tatili imkanı tanıyor. Kuşadası balayı otellerinde erken rezervasyon fırsatlarıyla muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Her şey dahil balayı paketlerini DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanya ve indirimlerle alabilirsiniz. Kuşadası’nda balayı tatili planlıyorsanız Kuşadası otellerinden fiyat teklifi alarak balayınızı eşsiz güzellikte bir mekanda geçirebilirsiniz. Kuşadası çıkışlı balayı gemi turlarını tercih edebileceğiniz gibi gemi turu öncesi veya sonrası konaklama fırsatlarını sayfalarımızdan keşfedebilirsiniz. Balayı için gemi turlarını tercih eden çiftler, çoğunlukla tur öncesi 2-3 günlük veya bir haftalık dinlenme zamanını Kuşadası’nın muhteşem denizi, doğası ve tarihi dokusu içinde geçiriyorlar. Eğer siz de gemi turuyla balayı planı yapıyorsanız, Kuşadası otellerini ve pansiyonlarını tatil için düşünebilirsiniz. Cazip fiyatlarıyla balayı paketlerini inceleyebilirsiniz. Kuşadası düğün otelleri aynı zamanda erken rezervasyonlarda avantajlı fiyatlarla harika kampanyalar sunabiliyorlar. Kuşadası’nda otelde düğün yapan çiftlere balayı konaklaması hediye eden düğün organizasyonları olduğu gibi aynı zamanda düğün günü konaklama imkanı da sunuyorlar. En güncel indirimleri ve son kampanyaları öğrenmek için Düğün Buketi’nin ücretsiz düğün planlama servisini arayabilir ya da “Fiyat Teklifi Al” butonu aracılığıyla mekanlardan istediğinizi özelliklere uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kuşadası Düğün ve Davet Konsept Türleri

Kuşadası düğün sezonlarında en çok tercih edilen ilçelerden biri olarak, düğün konseptlerinde de yeni evlenecek çiftlere unutulmaz bir düğün yaşatmayı vaadi veriyor Kuşadası düğün salonları ve düğün otelleri birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapıyor. Düğün organizasyonları haricinde Kuşadası otellerinde konaklamalı şirket eğlenceleri veya yıllık toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası birçok bilim, sanat ve teknoloji kongresine de ev sahipliği yapan Kuşadası otelleri konaklamalı toplantı organizasyonları, kongre, seminer ve konferanslar için de Türkiye’de en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Kuşadası otellerinde ve düğün salonlarında en çok tercih edilen düğün ve davet organizasyonları ise şunlar:

Havuz Başı Düğün

Havuz başı düğün organizasyonu Kuşadası otellerinde düğün yapacak çiftlerin öncelikli tercihi oluyor. Sahil kenarında havuz başı düğün planlayan çiftler genellikle ilkbahar ve yaz aylarını tercih ediyorlar. Havuz başı mekanlar aynı zamanda söz ve nişan kutlamaları için de öncelikli olarak istenen mekanlar arasında yer alıyor. Havuz başı bekarlığa veda partisi ise Kuşdası otellerinin sunduğu konsept eğlence ve ikram paketleriyle yıllarca adından söz ettirecek birer kutlamaya dönüşüyor. Eğer siz de havuz başı düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız konseptinize uygun hazırlıkları yapmak için Kuşadası organizasyon firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün planlama rehberimizde yer alan yazılardan havuz başı düğün ve nişan etkinlikleri için uygun gelinlik, abiye, ayakkabı seçimi için fikir alabilirsiniz.

Kır Düğünü

Kuşadası kır düğünü mekanları evlilik hazırlığındaki çiftlerin özellikle tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Şehir merkezinde veya şehir dışındaki kırsal alanda yer alan kır düğünü mekanlarında, düğün haricinde nişan eğlencesi, sünnet düğünü organizasyonu ve kına gecesi organizasyonu da tercih ediliyor. Kuşadası kırda düğün ve davet organizasyonu planlayanlar için muhteşem manzara seçenekleri, yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyon imkanı ve konsept tasarımlar sunuyor.

Sahil Kenarında Düğün

Kuşadası sahil kenarında düğün organizasyonu için en çok tercih edilen bölgelerin başında yer alıyor. Özellikle yaz düğün planı yapan çiftler kumsalda düğün organizasyonu ile misafirlerine unutulmaz bir davet düzenliyorlar. Son dönemin yükselen trendsi kumsalda nişan organizasyonu için Kuşadası otelleri ile konaklamalı organizasyon planı yapabilir ve sevdiklerinizle yıllar boyu hatırlanacak bir kutlama geçirebilirsiniz.

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu Kuşadası bölgesinde en çok tercih edilen sahil kenarı etkinliği diyebiliriz. Kuşadası otelleri, sahil şeridinde yer alan butik oteller, restaurantlar ve diğer mekanlar evlilik teklifine özel dekorasyon seçenekleri sunabiliyorlar. Deniz kıyısında evlilik teklifi organizasyonu ile sevdiğinize unutulmayacak bir teklif yapabilirsiniz. Kuşadası evlilik teklifi organizasyonu firmalarına sayfamızdan ulaşıp düşlediğiniz gibi bir teklif için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Kuşadası beach clubları ve otelleri bekarlığa veda partisi organizasyonu planlayanlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Cazip fiyatlarla eğlenceyi sonuna kadar değerlendireceğiniz bekarlığa veda partileri için Kuşadası otelleri ve Kuşadası beach clubları tercih edebilirsiniz. Kuşadası otelleri bekarlığa veda partisi organizasyonu için konaklamalı paket programlarını çok uygun seçeneklerle sunabiliyorlar. Erken rezervasyon ile size özel konsept ve tema tasarımı için en iyi fiyat tekliflerini sayfalarımız üzerinden alabilirsiniz.

Konaklamalı Toplantı Organizasyonu

Kuşadası otelleri toplantı ve konferans organizasyonu konusunda ulusal ve uluslararası çapta en çok tercih edilen şehirlerimiz arasında yer alıyor. şirket toplantılarınızı veya uluslararası kongre ve sunumlarınızı konaklamalı seçenekleri ile Kuşadası otellerinde yapabilirsiniz. Her şey dahil paket içerikleri ile tüm misafirlerinizin hayran kalacağı organizasyonlara imza atabilirsiniz. Bu yazımızda Kuşadası düğün otelleri ve düğün salonları hakkında bilgi verdik. Otelde yemekli düğün ve kokteyl organizasyonlarınız için kaç kişilik kapasiteler bulunduğu ve kişi başı fiyatlarını inceledik. eğer siz de düğün ve davet organizasyonlarınızı Kuşadası'nda yapmak istiyorsanız, hemen fiyat teklifi al butonu ile teklif formunu doldurabilirsiniz. DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattını arayabilir ve ücretsiz düğün planlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

0
%