Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ak-El Vakfı Düğün Salonu

0.0 (0 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Grand Mert Balo & Davet

5.0 (2)
İstanbul, Bahçelievler
875 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Yolüstü Düğün Salonu

5.0 (3)
İstanbul, Bahçelievler
500 Maks. Kişi • 75 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Ak-El Vakfı Düğün Salonu

İstanbul Bahçelievler

’de yer alan Ak-El Vakfı Düğün Salonu ile şahane bir gece yaşamaya hazır mısınız? 500 ile 750 kişi kapasitesine sahip olan salon, haftanın her günü hizmet vermektedir. Güler yüzlü, samimi ve tecrübeli personelleriyle hizmet veren Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda birçok organizasyona yapılmaktadır. Yapılan iyi yorumlarıyla düğün salonları kategorisinde gözde haline gelen salon, birçok imkanı beraberinde getiriyor. Şehir manzarası ile ön plana çıkan Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda eşsiz bir gece gerçekleştirmenin tam zamanı!

Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda Sunulan İmkanlar Nelerdir?

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Ak-El Vakfı Düğün Salonu’na 500 ile 750 davetli getirebilme şansına sahipsiniz. Şehir merkezinde ve şehir manzarasıyla tercih edilen bir düğün salonudur. Sadece kapalı alanı bulunan salonda, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz bu organizasyonlar;  nişan, düğün, kına gibi etkinliklerle sınırlı değildir. Aynı zamanda doğum günü, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantılarına ev sahipliği yapılmaktadır. Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istedeğiniz zaman yemek servisi yapılmaktadır. Organizasyon tarihinden önce gelerek sunulan menüden tadım yapabilir, dilerseniz menüde değişiklik yapabilirsiniz. Bünyesinde daha birçok imkan bulunduran salonda, haftanın her gününde düzenlenebilen yemeksiz organizasyonların başlangıç fiyatı 3.000 TL’den başlamaktadır. Ayrıca yemekli organizasyon gerçekleştirmek isterseniz; haftanın günlerine bakılmaksızın kişi başı fiyatı 10 - 30 TL arasındadır. Fiyatlarla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz; telefon ile DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’nden yardım alabilirsiniz. Veya yukarıda bulunan ‘’Teklif Al’’ butonundan faydalanabilirsiniz.

Ak-El Vakfı Düğün Salonu Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar Nelerdir?

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan  Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda sayısız etkinlik düzenlenmektedir. Düzenlemek istediğiniz organizasyonun istediğiniz halde ilerlemesi için mekan tarafından atanan organizasyon sorumlusu ile görüşebilir, gecenizi sorunsuz geçirebilirsiniz. Ayrıca dışarıdan fotoğrafçı getirebilme şansına sahipsiniz. Bu sayede geçireceğiniz güzel geceyi ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunlarla birlikte ışık, ses ve sahne hizmetleri ile ön plana çıkan Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nda otopark da bulunmaktadır. Bu sayede araçlarınız ile gelince park yeri düşünmenize gerek kalmaz. 50’den az araç kapasiteli otoparkı bulunan salonda vale hizmeti yer almamaktadır. Aynı anda birden fazla düğünün yapılmadığı mekanda engelli girişi bulunmamaktadır. Ayrıca gerçekleştireceğiniz organizasyonun sorunsuz geçmesine destek olacak bir organizasyon firması getirebilirken, catering firması getirilmesi mekan tarafıdan uygun görülmemektedir. Havai fişek ve benzeri materyallerin kullanılmasına izin vermeyen mekan, gecenizin güzel bir şekilde geçmesi için  hizmet vermektedir.

Ak-El Vakfı Düğün Salonu’nun Rotası Nasıldır?

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer alan Ak-El Vakfı Düğün Salonu, şehir manzarası ile ön plana çıkıyor. Şehir merkezinde olan salon Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’ne beş dakika yürüme mesafesindedir. Güneşlipark AVM’ye araç ile 12 dakika mesafede olan Ak-El Vakfı Düğün Salonu’na aynı zamanda toplu ulaşım araçları ile ulaşabilirsiniz. Mekan ve ulaşım ile ilgili aha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz; telefon ile DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ne ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdan ‘’Teklif Al’’ butonundan yararlanabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yenibosna Merkez, Arif Sami Toker Sk. No:2, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%