Tümünü Görmek İçin Tıkla

Akyurt Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 200,00
Her Şey Dahil 300,00

Kapasiteler

Hakkında

Akyurt Evlendirme Dairesi

Ankara'nın Akyurt ilçesi, Esenboğa Havaalanı’na olan yakınlığı ile bilinmektedir. Bu bölgede yaşayan çiftlerin evlenmek için başvurduğu merkez ise Akyurt Evlendirme Dairesi. Şık bir nikah salonu sunan belediyenin nikah ücretleri de oldukça uygun. Sadece 200 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve dahası yazımızda.

Sunulan Hizmetler

Oda nikahı ve salon nikahı opsiyonlarının bulunduğu Akyurt Belediyesi Nikah Dairesi’nde, kokteyl nikah davetleri dahi verilebilmekte. Geniş kapasitelere hitap eden, konumu ve otopark olanağı dolayısıyla en kolay ulaşım alternatifini beraberinde getiren bu nikah dairesi, yenilenen binasında hizmet vermekte. Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu olarak da bilinen bu mekan, daha ufak nikah davetleri için ideal. Belediye Kültür Merkezi binasının içinde bulunan Akyurt Belediyesi Nikah Salonu ise, her çeşit organizasyona ev sahipliği yapacak büyüklükte. Akyurt’ta en güzel yemeli düğünler veya kokteyl davetler burada gerçekleşmekte. Konferans sisteminde olan bu salonda en güzel sahne - ses ve ışık sistemleri mevcut. Bunun haricinde, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız durumunda, teknik ekipten yardım alabilirsiniz.

Akyurt Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Akyurt Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu fiyatları oda nikahı kapsamında 200 TL.  Nikah salonunda hafta içi saatlerde düzenlenen törenli nikahlar 200 liraya gerçekleştirilmekte. Aynı nikah törenini hafta sonu düzenlemek isterseniz 350 TL’ye bu mümkün. Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak sadece size özel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Nüfus cüzdanı, sağlık raporu ve güncel vesikalık fotoğraf edinmeniz gerekli. Bu belgeleri, Belediye Binası’nın içinde bulunan Evlendirme Memurluğu’na teslim edebilirsiniz. Akyurt Evlendirme Dairesi ile nikah tarihi kararlaştırıldıktan sonra tek yapmanız gereken nikah şahitleri ile beraber salonda hazır ve nazır olmak.

Nerede?

Yazının başında belirttiğimiz gibi, belediye evlendirme memurluğu, belediye binasının içinde bulunuyor. Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu ise, Belediye Binası’nın hemen karşısında. Kültür Merkezi’nin içinde bulunan belediye düğün salonu ise, nikah salonuna yürüme mesafesinde. İlçe merkezinde bulunan bu sosyal tesisler, ulaşım açısından oldukça kolay bir konumda. Çankırı Çevreyolu’na çok yakın olan evlendirme memurluğunun açık adresi ise şu şekilde: Beyazıt, 9 Mayıs 90 Cd. No: 34, 06750 Akyurt / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Jeneratör
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paket hafta sonu salon kiralama fiyatını kapsıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta öncesinde belediyeye gerekli belgeleri teslim edebilirsiniz.

 • Akyurt Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Akyurt Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Akyurt Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Akyurt Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%