Tümünü Görmek İçin Tıkla

Aliağa Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 370

Kapasiteler

Hakkında

Aliağa Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa Evlendirme Dairesi süregelen yıllar boyunca çiftlerin mutluluğunu paylaşıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi yelpazesinde oldukça beğeni toplayan mekanın kiralama fiyatları 140 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Duvarlarında ve sahnesinde kullanılan ahşap detayları göze çarpan mekanda bordo renk konferans sandalyesi kullanılıyor. Dikdörtgen nikah masası tercihine gidilen masa ahşap renkten oluşsa da masa ortasında kullanılan krem platform ve krem sandalyelerle bütün bir şekilde oldukça şık duruyor. Klima ve ısıtma sistemleri kullanılan mekanda sorun yaşamadan nikah merasiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 250 kişilik kapalı alan kapasitesiyle hizmet veren Aliağa Evlendirme Dairesi birçok çiftin mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor.

Aliağa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Ücretleri

Evlendirme dairesi, farklı günlere göre değişiklik gösteren nikah salonu kiralama fiyatlarına sahip. Aliağa Nikah Salonu mesai saatleri içinde tercih edilirse kiralama ücreti 140 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Mesai saatleri dışında yapılan nikah fiyatları ise 370 TL olarak belirlenmiştir. Resmi tatil veya bayramlarda yapılan nikah işlemlerinin fiyatı ise 500 TL. Değişkenlik gösteren fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah İşlemleri İçin İstenilen Belgeler

Aliağa Nikah Salonu nikah işlemleri için gerekli genel belgeler şu şekilde:

  • Fotoğraflı nüfus cüzdanlarının aslı ve birer adet fotokopileri,
  • Aile hekiminden alınan onaylı sağlık raporu ve
  • Onaylanan sağlık raporu ve dörder adet vesikalık fotoğraf.

Aliağa dışında bir ilçede nikah işlemini gerçekleştirmeyi planlayan çiftlerin kayıtı oldukları belediyeden izin belgesi alması gerekmektedir. Bu durumda çiftlerden altı adet fotoğraf talep edilir. Müracaat işlemlerinde çiftler birlikte hareket etmelidir.

Aliağa Evlendirme Dairesi Nerededir?

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan evlendirme dairesine ulaşım oldukça kolay sağlanmakta. Mekana, toplu taşıma, tren veya özel araçla ulaşım mümkün. Toplu taşıma araçlarından otobüs hattını kullanmak isteyenler 835 veya 837 numaralı araçlarla evlendirme dairesine kolaylıkla ulaşabilirler. Tren güzergahında ise Aliağa- Çiğli lokasyonuna giden hat takip edilebilir. Evlendirme dairesine özel aracıyla gelip otopark hizmetinden yararlanmak isteyenler için mekanın açık adresi ise şöyle; Aliağa Evlendirme Memurluğu, Aliağa Belediyesi Kültür Mahallesi, Lozan Caddesi No: 47 Aliağa / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Aliağa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Aliağa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 370 TL

  • Aliağa Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Aliağa Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%