Desktop cover Mobile cover

Aliağa

Düğün Mekanları

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

İzmir, Foça
700 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

İzmir, Foça
700 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Rosebay Wedding & Event

Rosebay Wedding & Event

İzmir, Foça
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çamlık Garden Kır Düğün Salonları

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları

İzmir, Aliağa
2000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Florida Wedding & Event Hall

Florida Wedding & Event Hall

İzmir, Foça
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Myrina Garden

Myrina Garden

İzmir, Aliağa
1000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

İzmir, Foça
700 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tabakçı Otel

Tabakçı Otel

İzmir, Aliağa
300 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Florida Wedding & Event Hall

Florida Wedding & Event Hall

İzmir, Foça
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

Hanedan Beach Hotel Wedding & Event

İzmir, Foça
700 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Florida Wedding & Event Hall

Florida Wedding & Event Hall

İzmir, Foça
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Stüdyo Alyans

Stüdyo Alyans

İzmir, Aliağa
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Stüdyo Beyaz

Stüdyo Beyaz

İzmir, Aliağa
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Su Kuaför

Su Kuaför

İzmir, Aliağa
800 ₺ Başlangıç Fiyatı

İndirimler

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları

Erken Rezervasyonlarda Her Şey Dahil Paketlerde Sürpriz İndirimler!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Aliağa için Genel Bilgiler

Aliağa Düğün Mekanları

Doğal güzellikleriyle mucizevi bir yer olan Aliağa düğün yapmak isteyenler için harikulade mekanları ile sizlere seçim konusunda yardımcı oluyor. Aliağa düğün mekanları hayalini kurduğunuz düğün gününüzün muhteşem bir şekilde devam etmesine imkân sağıyor., Kapalı ve açık alan seçenekleri ile sizlere yer seçimi konusunda alternatif seçimler sunuyor.

Konuk sayınıza göre en ideal alanda düğün etkinliğinizi gerçekleştirmeniz Aliağa düğün salonları hizmeti ile mümkün hale geliyor. Uygun fiyatları, farklı konsept seçenekleri ile dilediğiniz bir düğünü gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Alanında uzman profesyonel ekibi ile düğününüzü muhteşem bir organizasyon haline getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Rüya Gibi Bir Kır Düğünü

Hayalini kurduğunuz düğün gününüzü rüya gibi bir kır düğünü konseptiyle gerçekleştirmek istiyorsanız Aliağa düğün salonlarını tercih edebilirsiniz. Bünyesinde yer alan alanlarda mükemmel bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz mümkün. Doğayla iç içe muhteşem bir düğün gerçekleştirmenize imkân sağlayan Aliağa düğün mekanları, kır düğünü konseptinizi benzersiz bir etkinlik haline getirmenize yardımcı oluyor

Farklı kapasite özellikleri ile sizlere düğün salonu konusunda çeşitlilik sağlayan mekanlar, alternatif paket seçenekleri ile sizlere tercih edebileceğiniz imkanlar sunuyor. Onlarca mekanı kişisel zevklerinize uygun olarak dizayn ettirebilirsiniz. Yeşillikler içerisinde müthiş bir kır düğününe imkân sağlanarak benzersiz bir düğün gerçekleştirmeniz amaçlanıyor.

Romantik bir düğünün en güzel teması sanırım kır düğünü konsepti. Konuklarınızla birlikte harikulade anlar yaşamanıza sebep olarak, düğün süreniz boyunca keyifli anlar yaşamanıza katkı sağlıyor. Bu kır düğünü teması, düğün dansı ve fotoğraf çekimi konusunda müthiş kareler yakalamanıza yardımcı oluyor. Aliağa düğün mekanları ayrıcalığı ile mümkün hale geliyor. Doğa içerisinde ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte birbirinden eğlenceli pozlar yakalamanıza imkân sağlayan kır düğünü konseptiniz düğününüzün ömür boyu hatırlanacak en değerli fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyor. Eğer fotoğraflarınızın düğün hikâye temalı gün boyu sürmesini istiyorsanız, sitemizde yer alan alanında uzman profesyonel fotoğrafçıları inceleyerek, çok daha özgün fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Aliağa Otel Düğünü Konsepti

İzmir’in nadide ilçelerinden birisi olan Aliağa, düğün mekanları tercihiniz konusunda bünyesinde bulunan onlarca otel seçeneği ile sizlere mükemmel bir organizasyon gerçekleştirme fırsatı sağlıyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri ile sizlere alan seçimi konusunda çeşitlilik sağlayan oteller, konuk sayınıza göre düğününüzü organize ederek sizlere düğününüz için kusursuz bir alan yaratıyor.

Her mevsim farklı güzellikleri sergileyen Aliağa, düğün salonları tercihiniz konusunda sizlere muhteşem bir güzellik sunuyor. Farklı tema seçenekleri, avantajlı fiyatları ve profesyonel çalışma ekibi ile sizlere kaliteli bir hizmet sunan düğün mekanları, düğününüzü benzersiz bir organizasyon haline getirmek için sizleri bekliyor.

Aliağa otel düğün konseptinizi gerçekleştirebileceğiniz düğün salonları konusunda sizlere çeşitlilik sağlayarak, sizlerin alternatif otel seçeneklerine sahip olmanızı amaçlıyor. Yemekli ya da kokteyl şeklinde gerçekleştirebileceğiniz düğününüzü kapalı ya da açık alan seçenekleri ile en ince ayrıntısına kadar planlayarak müthiş bir organizasyon haline getirebilmeniz otellerin kaliteli hizmet anlayışı ile mümkün.

Üstelik kına, nişan, sünnet gibi etkinliklerinizi de gerçekleştirebileceğiniz Aliağa düğün mekanları, otel konseptinize uygun benzersiz bir organizasyona sahip olmanıza yardımcı oluyor. Sitemizde sizler için detaylı bir şekilde hazırladığımız Aliağa düğün mekanlarını inceleyerek, sizin için en uygun olan yerleri bulabilirsiniz. Mekanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi için ise bizimle iletişime geçerek, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aliağa Düğün Salonu Hizmeti

Hayalini kurduğunuz düğününüzü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenize imkân sağlayan Aliağa düğün salonları ister belediye alanı isterseniz de özel alan seçenekleri ile sizlere seçim konusunda çeşitlilik sağlıyor. Ağapark, çamlık gibi alternatif seçeneklere sahip olan Aliağa, bütçenize en uygun bir düğün mekanına kavuşmanız için sizlere yardımcı oluyor.

Kır düğünü, sahil düğünü ve otel düğünü gibi konseptleri bünyesinde barındıran Aliağa düğün salonları, uygun fiyatları ve salon çeşitliliği ile sizlere tercih edebileceğiniz imkanlar sunuyor. Alanında uzman çalışanları ve geçmişe dayalı tecrübeleri ile sizlere hizmet garantisi sağlayan Aliağa düğün mekanları, düğününüzü eşsiz bir organizasyon haline getirebilmek için sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Yeşilliklerle dolu olan Aliağa, doğayla iç içe bir düğün gerçekleştirmek için harikulade bir seçim oluyor. Deniz kenarında yer alan bu güzel ilçe, sahip olduğu farklı konseptlere uygun düğün salonları ile evlenecek çiftlere benzersiz manzaralar sunuyor. Fotoğraf çekimleriniz için yararlanabileceğiniz onlarca alan, Aliağa ilçesinde sizleri bekliyor. İnstagram çekimleriniz için olduğu kadar düğün albümünüz için de düğün arabası temalı çekimleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan mekanları sitemizde inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Mekanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aliağa düğün salonları sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışını, birbirinden farklı avantajlarla desteklemeye devam ediyor. Sizlerin en ideal düğüne kavuşması için alternatif paket seçenekleri bünyesinde barındıran Aliağa düğün salonları, mükemmel bir hizmete sahip olmanızı sağlıyor. Paket seçenekleri içerisinde yer alan catering, davetiye, restaurant gibi farklı kategorilerden anlaşmanıza bağlı olarak yararlanabilmeniz mümkün. Paket seçiminize dahil olmayan kategorileri sitemizde yer alan kategoriler arasından inceleyerek sizin için en ideal olan hizmete profesyonel ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz.

Aliağa Düğün Salonları Fiyatları ve Avantajları

Aliağa’da yer alan onlarca düğün salonu, asahip olduğu doğal güzellikleri ve benzersiz sahilleri ile müthiş yerler. Birbirinden uygun fiyatları ve avantajları ile düğün yapacak herkese müthiş imkanlar sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sizlere yardımcı olan düğün salonları ister kumsal düğünü ister kır düğünü isterseniz de otel düğünü gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Otelde düğün

  • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)
  • 50-80 TL

Erken Rezervasyon!

Üstelik erken rezervasyon seçenekleri ile en uygun fiyatlarını sizlere sunan düğün salonları, daha birçok avantajdan yararlanmanıza imkân vererek sizler için mükemmel bir düğün planlıyor. Farklı paket seçenekleri ile sizlere çeşitlilik imkânı sağlayan mekanlar, en ideal düğüne kavuşmanız için sizlere hizmet veriyor.

Aliağa düğün salonları bünyesinde yer alan bütün mekanlar, çalışan profesyonel ekibi ve yılların deneyimi ile sizlere kaliteli bir hizmet garantisi sunuyor. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar kusursuz bir şekilde yerine getiren mekanlar, kişisel zevklerinize uygun bir düğün gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Aliağa düğün mekanları'nda dilediğiniz her mevsim ve her konseptte düğün organizasyonunuzu hayata geçirebilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri ve deneyimli ekibi ile sizlerin düğününüzden oldukça keyif olmasını sağlıyor.

Siz de destansı bir düğün gerçekleştirmek için birbirinden uygun seçeneklere sahip Aliağa düğün mekanlarından birisini tercih ederek ortaya benzersiz bir düğün çıkartabilirsiniz. Aliağa, sahip olduğu birbirinden farklı düğün mekanları ve düğün salonları ile evlenecek olan çiftlere çeşitlilik sağlıyor.

 Aliağa düğün salonları, farklı fiyat seçenekleri ve avantajları ile sizlere yardımcı oluyor. Dilediğiniz mekânda dilediğiniz konsepte uygun bir düğün gerçekleştirmenize imkân sağlıyor. Hayalini kurduğunuz düğün gününüzü rüya gibi bir etkinliğe dönüştürmek için sizlere destek olan düğün mekanları kaliteli hizmet anlayışları ile sizlere garanti bir organizasyon sunuyor. Siz de birkaç tık yardımı ile aradığınız düğün mekanına kavuşarak muhteşem bir düğüne imza atabilirsiniz.

Aliağa Düğün Salonları ve Fiyatları

Özellikle pilot bölge olarak çalışmalarımıza start verdiğimiz İzmir’de sizlere sayısız fırsat sunuyoruz. İzmir Aliağa düğün salonları konusunda sizlere çok cazip mekânlar sunmaktayız. Aliağa’nın doğa ile iç içe olan görüntüsünü, harika bir düğün organizasyonu ile birleştirdiğinizde, hayalini kurduğunuz bir gece geçirmeniz kaçınılmaz oluyor. Aliağa düğün salonu fiyatları ya da Aliağa düğün organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Herkes masallardaki gibi bir düğün yaşamak ister ancak bu düğün süreci çiftler için çok sıkıntılı bir dönemdir. Davetiyeler, mekân seçimi derken iş içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve tabii ki bu seçimleri yaparken bütçenizi de göz önüne alarak en doğru karar vermeniz gerekir. Dugunbuketi.com tam da bu noktada sizlerin imdadına yetişiyor. Bölge bazlı tüm mekânlar ile anlaşmalar sağlayarak sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Özellikle erken rezervasyon indirimlerinden faydalanarak bu sıkıntılı süreci bir anda lehinize çevirme imkânına sahip oluyorsunuz.

Aliağa, deniz kenarında yer alan, yeşilin bol olduğu harika bir ilçedir. Bu bölgede düğün yapabilmek birçok çiftin hayalini süslemektedir. Özellikle denize sıfır olan açık mekânlar adeta filmlerden çıkmış gibi bir ambiyansa sahip. Bu mekanlarda düğün yapabilmek kimi zaman yüksek bütçe gerektirse de Dugunbuketi.com’un sizler için yaptığı cazip anlaşmalar ile artık çok daha ulaşılabilir hale gelmiştir.

Aliağa Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Aliağa’da sadece deniz kenarında düğün yapılmamakla birlikte, aynı zamanda yeşilin bol olduğu bölge olmasından ötürü çokça kır düğünü organizasyonu da yapılmakta. Aliağa kır düğün salonları fiyatları hakkında hızlı bir şekilde bilgi almak için yine sitemizin iletişim kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanlar sadece İzmir’le sınırlı olmamakla birlikte, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan mekânları ayağınıza kadar getiriyoruz. Bütçenize ve taleplerinize en uygun mekânları sadece birkaç tıklama ile erişme fırsatı sunuyoruz. Hatta tüm bu imkanlardan anlaşmalarımız gereği çok daha uygun fiyata faydalanabiliyor, kusursuz hizmetin keyfini kolaylıkla sürebiliyorsunuz.

0
%