Tümünü Görmek İçin Tıkla

Altındağ Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 500

Kapasiteler

Hakkında

Altındağ Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara ilinin ilk yerleşim yerlerinden olan Altındağ, tarihi ve kültürel dokusu ile Başkentin en çok tercih edilen nikah dairelerini bünyesinde barındırmaktadır. Altındağ, kına konakları ve kına evi ile de konuklarına kapılarını açmaktadır. 2 farklı Hamamarkası Kına Konağı, Altınköy Kına Evi ve 4 farklı nikah salonu ile en geniş olanaklara sahip bu mekanlar, Altındağ’ın bütün güzelliklerini ortaya çıkarmakta. Altındağ Belediyesi’ne bağlı Altındağ Evlendirme Dairesi, 140 TL’den başlayan kiralama ve başlangıç fiyatları bulunmaktadır.

Nikah Salonun Özellikleri

Altındağ Belediyesi’ne bağlı, 4 farklı evlendirme dairesinin olduğundan bahsetmiştik. Bunları; Örnek’te bulunan Altındağ Nikah Salonu, Hacettepe’de bulunan Hamamarkası Nikah Sarayı, Gültepe’de ulunan Altındağ Kültür Sarayı ve Karapürçek’te bulunan Zümrüt Düğün Sarayı olarak belirtebiliriz. Mekanların kapasitelerine baktığımızda, Altındağ Kültür Sarayı 1.500 kişilik kapasite ile en kalabalık organizasyonlara hizmet verirken, butik felsefe ile çalışan Hamamarkası Nikah Sarayı, 50 kişilik bir hizmet sunmakta. Altındağ Nikah Salonu avantajlarına değinecek olursak, bütün mekanlarda son teknoloji görüntü ve ses imkanları bulunuyor. Ayrıca, belediyenin anlaşmalı olduğu canlı müzik veya düğün orkestrası seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Fotoğraf veya video klibi konusunda da sizleri özgür bırakan bu evlendirme daireleri, dışarıdan kamera ekibi getirmenize olanak sağlıyor.

Altındağ Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Başlangıç paketi, yani oda nikahı konseptinde özel bir “evet” demek isterseniz, sadece evlilik cüzdanı ücretini ödemeniz yeterli. Altındağ Nikah Salonu sunduğu avantajlı catering hizmetinden de yararlanmak isterseniz, cazip bir her şey dahil paket sizleri bekliyor. Bu kapsamlı paketin içeriğinde, düğün orkestrası, fotoğraf ve video çekimi, ufak aperatif atıştırmalıklar ve geniş bir konferans salonu hizmetleri bulunuyor. Bu paketin fiyatı ise yaklaşık olarak 500 TL’den başlamakta.

Avantajlar

Çiftlerimiz tarafından en çok tercih edilen ve aldığı olağan üstü yorumlarla da başarısını kanıtlayan Altındağ Nikah Salonu içerisinde 500’er kişilik 2 fuaye alanı ve 500 kişilik geniş bir nikah salonu bulunuyor. Salonun kapalı olması, 4 mevsim hizmet vermesi ve herhangi bir aksaklığa mani olmak için mekanda bulunan jeneratör, bu salonun en sevilen özelliklerinden. Mekan, haftanın her günü, 09:00 - 23:00 arasında hizmet sunmakta. Nikah törenine katılamayan davetliler için, canlı yayın hizmeti de sunan Altındağ Belediyesi, lezzetli ikramları, geniş dekorasyon alternatifleri ve otantik mimarisi ile, Altın Nikah Sarayı’nda sizleri bekliyor. Arıca bu nikah salonunda sadece nikah değil, her çeşit toplu organizasyonu, semineri düzenlemek mümkün.

Altındağ Evlendirme Dairesi Nerededir?

Çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen Altındağ Nikah Salonu, Altındağ’ın Dışkapı semtinde bulunuyor. Buraya ister otobüsle ister şahsi araçla ulaşım mümkün. Dışkapı Otobüs Durağı’na sadece 200 metre uzaklıkta olan bu mekan, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında. Mekanın açık adresi de şu şekilde: Ayçe Sokak No: 9 Örnek Mahallesi Dışkapı Altındağ / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Altındağ Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Altındağ Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 500 TL

  • Altındağ Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Altındağ Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 1500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%