Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ayışığı Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Toy Han Düğün & Davet & Restaurant

5.0 (2)
İzmir, Bayraklı Öne çıkan simge Öne Çıkan
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Portakal Kır Düğün Bahçesi

5.0 (2)
İzmir, Bayraklı Öne çıkan simge Öne Çıkan
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Zeytin Kır Düğün Bahçesi

5.0 (2)
İzmir, Bayraklı Öne çıkan simge Öne Çıkan
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Şelale Kır Düğün Bahçesi

5.0 (2)
İzmir, Bayraklı Öne çıkan simge Öne Çıkan
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi

5.0 (2)
İzmir, Bayraklı Öne çıkan simge Öne Çıkan
450 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Taş Konak Düğün Salonu

5.0 (10)
İzmir, Bayraklı
350 Maks. Kişi • 90 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Ayışığı Düğün Salonu

İzmir’de hayallerinizi gerçekleştirecek, uzman kadrosu, zengin ikramları ve sınırsız hizmetleri olan bir düğün salonu mu arıyorsunuz? Hem de uygun fiyata! Bizler sizlere bu konuda Ayışığı Düğün Salonu olarak yardımcı oluyoruz. Aradığınız bütün kriterleri bir arada bulabileceğiniz bir düğün salonu olan Ayışı Düğün Salonu, etkinlik günlerinizi unutulmaz kılmak için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir! Seçiminizi Ayışığı Düğün Salonu’ndan yana kullanmak, yaptığınız en doğru tercihlerden biri olacak!

Ayışığı Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ayışığı Düğün Salonu olarak kapasitemiz 100 ila 1500 kişi arasında değişmektedir. Düğün ve diğer bütün organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin arasında profesyonel ses ve ışık sistemi, sinevizyon gösterileri, meşale, sis gösterileri, konfetiler, güvenlik sistemi gibi hizmetler bulunmaktadır. Düğün salonumuza ait 250 araç kapasiteli otoparkımızın olduğunu da belirtmek istiyoruz! Misafirleriniz ve sizler otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz!

Ayışığı Düğün Salonu Nerededir? Ayışığı Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İzmir’de bulunan düğün salonumuza 311, 169, 302 ve 12 numaralı otobüs hatlarını kullanarak gelebilirsiniz. Bunun dışında salonumuza ait otopark hizmeti sayesinde sizler ve misafirleriniz kendi araçlarını kullanarak düğün salonumuza gelebilir. Açık adresimize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayışığı Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Baby Shower
 • Düğün Organizasyonları
 • Mezuniyet Töreni
 • Kutlamalar
 • Şirket Toplantıları
 • Söz Merasimleri
 • Kurumsal Etkinlikleri
 • Nişan Törenleri
 • Asker Eğlenceleri gibi sayısız organizasyonlarınızı Ayışığı Düğün Salonu’nda gerçekleştirebilirsiniz! Sizlere bütün organizasyonlarınızı uygun fiyatta gerçekleştirdiğimizin altını çiziyoruz! Düğün fiyatları ve diğer organizasyonlarımızın fiyatlarını konuşmak üzere sizleri Ayışığı Düğün Salonu’na kahve içmeye davet ediyoruz.

Ayışığı Düğün Salonu’nda Kararların Sahibi Siz Olun!

Düğününüzde ve diğer bütün organizasyonlarınızda karar sahibi siz olun, bizler sadece sizlerin kararlarını gerçekleştirelim! Düğün organizasyonu içerisinde masa süslemeleri, sandalye süslemeleri, ikramlar, atıştırmalıklar, kullanılacak çiçekler, müzikler gibi bütün noktaları birlikte planlayalım. Sizlere ve misafirlerinize sunmuş olduğumuz yiyecekler ve atıştırmalıklar günlük olarak üretilmiştir. Şundan emin olabilirsiniz ki, sizlere taze yiyecekler sunuyoruz! Kendi sağlımızdan çok, sizlerin sağlığına ve memnuniyetine önem veriyoruz.

Sizlere Özel Organize Edilen Bir Düğün Salonu Düşünün!

Sizlere özel organize edilmiş bir düğün salonunda, dünya evine girmenin hayallerinizden biri olduğunu biliyoruz! Bu bilinçle birlikte çalışarak, çeşitli hizmetler sunuyor ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Düğün salonumuzda kullandığımız dekorlar, renkler, çiçekler ve süslemeler ile birlikte sizlerin ve davetlilerinizin aklını başından almak istiyoruz! Göz kamaştırıcı bir düğün salonunda dünya evine girmenin ne kadar muhteşem olacağını düşünün! Kararınızı verdiğiniz de bizler sizleri bütün detayları konuşmak için bekliyor olacağız! Düğün salonumuzun dizaynını ve diğer müşterilerimizin yorumlarını incelemek istiyorsanız, internet sayfamızdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. Bütün bunlarla birlikte en temel hedefimiz, İzmir’de evlenecek çiftler için en çok tercih edilen düğün salonlarından biri olmak!    

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • FH
  F**** & H****

  Bu süper tesis, tüm övgüleri her saniyesinde hakediyor, işinin hakkını fazlasıyla veriyorlar. Çok keyif aldık ve çok memnun kaldık, sizlerede mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%