Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çatalca Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Çatalca Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul ilinin yükselen değerlerinden biri olan Çatalca Evlendirme Dairesi mekanını inceleyeceğiz. Çatalca Belediyesi’ne bağlı nikah salonuna değineceğiz. Nazım Özbay Kültür Merkezi'nde bulunan bu nikah sarayı tam sizlere göre. “Nikah Başvurusu Nasıl Yapılır?” gibi sorulara net yanıtlar bulabilirsiniz Çatalca Nikah Salonu kiralama ve başvuru fiyatları 140 TL'den başlıyor.

Özellikler

Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde bulunan Çatalca Evlendirme Dairesi, bütün Çatalcalılar tarafından tercih edilmekte. Sadece nikah törenleri değil, pek çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği bu Kültür Merkezi’nde, seriler, tiyatro oyunları, kurslar ve çeşitli eğitimler de düzenlenmekte. Çatalca Nikah Salonu, bu kadar kapsamlı etkinliklere sahne olan bir binada konumlandığı için, gayet tecrübeli bir teknik ekibe sahip. Mekandaki ışıklandırma, ses ve sahne hizmetlerinden sorumlu yetkililer, her zaman yanınızda. Bu nikah dairesinde, kokteyl davetler için geniş bir fuaye alanı, dört mevsim kullanılabilen kapalı bir konferans salonu, otopark ve çocuk eğlence alanı bulunuyor.

Çatalca Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Hafta içi mesai saatlerinde düzenlenecek nikah törenleri için sizlerden salon ücreti alınmamakta. Yalnızca 140 TL’lik evlilik cüzdan ücretini ödemeniz kafi. Çatalca Nikah Salonu ile sizlere sunulan bir diğer paket ise, her şey dahil paket. Kokteyl veya hafta sonu düzenleyeceğiniz davetler bu paket kapsamında. Kokteyl menüsüne göre farklı fiyat seçenekleri söz konusu olabilmekte fakat ortalama olarak 200 TL ile 300 TL civarında. Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

Çiftlerin her ikisi de Çatalca dışında ikamet ediyorsa, kendi ikametgahlarındaki evlendirme memurundan evlilik izin belgesi almaları gerekmekte. Bunun haricinde Çatalca Nikah Salonu tarafından her çiftten istenen bazı belgeler bulunuyor. Talasemi testinin de içinde olduğu, Aile Hekimi’nden alınacak fotoğraflı bir sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 6 adet vesikalık fotoğraf sizlerden istenmekte. Islak imzalı ve pilot kalemle doldurulmuş olan bu belgeleri, mesai saatleri içinde şahsen Nazım Özbay Kültür Merkezi Evlendirme Memurluğu’na teslim etmelisiniz.

Çatalca Evlendirme Dairesi Nerededir?

401, 402, 403, 404 numaralı hatlar, Nazım Özbay Kültür Merkezi’ne çok yakın olan Spor Tesisleri Otobüs Durağı’ndan geçmekte. Yani buraya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilir. Özel aracınızla da gelmek isterseniz, mekanda geniş bir otopark mevcut. Açık adresi buraya bırakalım: Merkez Ferhatpaşa, 34888 Çatalca / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    4 hafta önce.

  • Çatalca Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Çatalca Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 300 TL

  • Çatalca Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Çatalca Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Merkez Ferhatpaşa, 34888 Çatalca / İstanbul.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%