Desktop cover Mobile cover

Çatalca

Düğün Mekanları

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

İstanbul, Fatih
800 Maks. Kişi • 1200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gizemli Vadi

Gizemli Vadi

İstanbul, Çatalca
2500 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çatalca Evlendirme Dairesi

Çatalca Evlendirme Dairesi

İstanbul, Çatalca
500 Maks. Kişi • 140 ₺ Başlangıç Fiyatı
Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant

İstanbul, Çatalca
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Tarihi Çınaraltı Restaurant

Tarihi Çınaraltı Restaurant

İstanbul, Çatalca
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
ÇKS Tarihi Çatalca Köfte

ÇKS Tarihi Çatalca Köfte

İstanbul, Çatalca
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çatalca Park Restaurant

Çatalca Park Restaurant

İstanbul, Çatalca
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çakıl Sofrası

Çakıl Sofrası

İstanbul, Çatalca
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Çatalca için Genel Bilgiler

Çatalca Düğün Mekanları

Yemyeşil arazileri ile İstanbul’un adeta akciğerileri görevini gören Çatalca düğün mekanları, son yıllarda düğün mekan alternatifleri ile oldukça öne çıkıyor. Başta Çatalca kır düğünü olmak üzere kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve bayi toplantıları gibi organizasyonlarınızı hayata geçirebileceğiniz birbirinden güzel mekanlar sizi bekliyor. Her bütçeye uygun düğün paketleri ile hayallerinizdeki etkinliği gerçekleştirebilmeniz mümkün. İstanbul’un kuzeyinde, şehrin gürültü ve kalabalığından uzak unutulmaz bir düğün için Çatalca düğün mekanlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Çatalca düğün mekanları farklı konseptlerde organizasyon seçenekleri ile çiftlere birbirinden güzel alternatifler sunuyor. Düğün salonlarında sunulan düğün paketleri ile her bütçeye uygun fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yine düğün mekanlarında yalnızca düğün değil; kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve bayi toplantıları gibi farklı organizasyonlara imza atabilirsiniz. Düğün salonlarında süsleme ve dekorasyon konularında mekan sahipleri ile çalışabilirsiniz. Eğer biraz daha farklı konseptler peşindeyseniz, Çatalca düğün organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Düğün salonlarının sunduğu imkanları ve mekan seçeneklerini Düğün Buketi’nden ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çatalca kına mekanları da düğün mekanları gibi birbirinden farklı fiyat ve konsept seçenekleri sunuyor. Son yılların trendi Hint temalı kına gecesi organizasyonlarınızı Çatalca düğün mekanlarında gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel mekan süslemeleri ve tercihinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz organizasyon seçenekleri düğün mekanlarında sizleri bekliyor. Çatalca kına mekanları arasında kına tahtı, kına dekorları ve kına aksesuarları hizmeti sunan pek çok mekan bulunuyor. Mekanların sağladığı hizmetlerden fazlasına ihtiyaç duyarsanız, Çatalca kına organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Çatalca düğün mekanlarının Düğün Buketi’ne özel sunduğu fırsatlardan yararlanmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın!

Çatalca Kır Düğünü Mekanları

Çatalca kır düğünü seçeneği için oldukça güzel mekan ve alanlarıyla öne çıkıyor. Marmara Bölgesi’nin en yeşil ilçelerinden biri olan Çatalca’da kır düğünü oldukça fazla tercih edilen alternatifler arasında yer alıyor. Çatalca kır düğünü mekanları açık ve kapalı davet alanları seçenekleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Hem açık hem kapalı alan seçenekleri sayesinde hava koşullarından etkilenmeden organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açık havada kır düğünü organizasyonunuz esnasında hava koşullarının değişmesi sebebi ile eğlencenize ara vermek zorunda değilsiniz. Böyle anlarda Çatalca kır düğünü mekanlarının kapalı alanlarına geçerek eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik bu hizmet için herhangi bir ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Çatalca kır düğün mekanları temiz havanın tadını çıkararak organizasyonunu gerçekleştirmek isteyen çiftler tarafında sıklıkla tercih ediliyor. Yalnızca Çatalca’nın yerlisi değil, İstanbul’un dört bir yanından kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftler Çatalca’yı tercih ediyor. Çatalca’nın kır düğünü konusunda bu kadar çok tercih edilmesi elbette ki yeşil alanların bolluğundan kaynaklanıyor. Çatalca’daki kır düğünü mekanlarının hiçbirinde yapay çim kullanılmıyor. Kalabalık şehir hayatının stresinden uzaklaşarak Çatalca’da kır düğünü organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler her yıl bu şirin ilçeye akın ediyor. Çatalca kır düğünü mekanlarının sağladığı birbirinden uygun düğün paketleri sayesinde de çiftler tarafından bölgenin tercih edilirliği her geçen gün artıyor.

Çatalca Düğün Yerleri

Çatalca düğün yerleri, birbirinden güzel alanları ve avantajlı düğün paketi seçenekleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Çatalca’da düğün ve diğer etkinliklerini düzenlemek isteyenler erken rezervasyon fırsatları ile oldukça uygun fiyatlarda hayal ettikleri organizasyonları gerçeğe çevirebiliyor. Düğün yerlerinde nişan organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Çatalca nişan mekanları arasında özellikle kır temalı mekanlar öne çıkıyor. Çatalca’nın eşsiz doğasında sevdiklerinizle birlikte evlilik serüvenine ilk adımızı atabilirsiniz. 

Çatalca kır düğün mekanlarının sunduğu nişan paketlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mekan dekorasyonu ve süsleme ayrıntıları için Çatalca nişan mekanlarının yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Eğer konsept bir organizasyon planlıyorsanız düğün organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. Düğün mekanlarının çoğu dışarıdan organizasyon firması ile çalışmanıza müsaade ediyor. Yemekli bir düğün düşünen çiftler ise Çatalca düğün mekanlarının birbirinden güzel yemek menülerini inceleyebilir. Menü seçeneklerinin dışında çıkmak isteyenler de Çatalca catering firmaları ile iletişime geçebilir.

Çatalca düğün fiyatları açısından her bütçeye uygun paket seçenekleri mevcut. Bölgedeki düğün mekanlarının bolluğunun oluşturduğu rekabet ortamı, pek çok düğün mekanının alternatif düğün paketi seçenekleri sunmasını sağlıyor. Çatalca düğün fiyatları gerçekleşecek organizasyon türüne, katılacak kişi sayısına ve alınacak hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Çatalca kır düğünü fiyatları açısında da oldukça uygun seçenekler olduğunu belirtmek isteriz. Kına paketi ve nişan paketi gibi kampanyaları inceleyebilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

En Güzel Düğün Mekanları Düğün Buketi’nde!

Çatalca’nın doğa ile iç içe birbirinden güzel kır düğünü mekanlarında elbette ki yalnızca düğün organizasyonları gerçekleşmiyor. Çatalca kır düğünü salonlarında düğün organizasyonunuza ek olarak kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi pek çok etkinliği hayata geçirebilirsiniz. Çatalca kır düğünü mekanlarında kına organizasyonu da yine çiftler tarafından oldukça tercih edilen bir seçenek. Açık havada kına organizasyonu özellikle yaz mevsimlerinde Çatalca’da en sık gerçekleştirilen organizasyonlardan biri. 

Kış mevsimlerinin soğuk geçtiği Çatalca’da Nisan ve Eylül ayları arasında kır düğünü organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yine de kış mevsiminde düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz Çatalca düğün salonları seçenekleri tercih edebilirsiniz. Son teknoloji iklimlendirme sistemlerine sahip olan Çatalca düğün salonlarında hava koşullarından etkilenmeden dört mevsim organizasyon düzenleyebilirsiniz.

İstanbul’un oksijen kaynağı Çatalca’da bulunan birbirinden güzel düğün mekanlarını Düğün Buketi’nde bulabilirsiniz. Çatalca düğün mekanlarını kategorili arama sistemimizi kullanarak inceleyebilirsiniz. İl, ilçe ve fiyat aralıklarını seçerek size ne uygun mekanı bulabilirsiniz. Seçtiğiniz mekanın organizasyon ayrıntılarını wedding planner ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri eviniz rahatlığında ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Düğün Buketi ailesi olarak tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

0
%