Tümünü Görmek İçin Tıkla

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Muhteşem Organizasyonlar İçin Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu

Ankara’nın en önemli bölgelerinden Çankaya’da bulunan Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu, gerçekleştireceğiniz muhteşem organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapıyor. Detayları uzmanlıkla plânlanmış, mükemmelliği hedefleyen organizasyonlarınız için Garipkaya Grand Sokullu en iyi seçeneklerden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Düğün merasimleri, gelin ve damat adayları tarafından üzerinde hassasiyetle durulan organizasyonlardan olmaktadır. Gelin ve damat ile birlikte aileler de bu süreç içerisinde yoğun bir çaba ve araştırma içerisine girmektedirler. Bu noktada yapılan tercihler, düğün günü yaşanacak olumlu veya olumsuz durumlara işaret edebilmektedir. Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu, bu alanda uzun yıllardır faaliyet gösteren bir işletme olarak sizleri tecrübesi ile karşılıyor. Kına, nişan, sünnet düğünü, çeşitli bayi toplantıları ve kokteyller gibi organizasyonlarınızda yanınızda oluyor. Detayları ile misafirlerinizi büyüleyecek bir organizasyon hazırlığı içerisindeyseniz, doğru adrestesiniz. Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu uygun fiyatlar ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Organizasyon Detaylarınız Profesyonel Ellerde

Düğün merasimleri hazırlıklarına aylar öncesinden başlayan çiftlerin bu önemli geceden beklentileri de büyük olmaktadır. Gösterilen çabanın büyük olması nedeniyle bu değerli günde yaşanacak aksaklıklar, çiftleri üzüntülü bir ruh hali içerisine sürükleyebilmektedir. Garipkaya Grand Sokullu, bu noktada evlilik merasimlerinin öneminin bilincinde olan bir işletmedir. Uzun yıllardan beri biriktirdiği tecrübeler sayesinde kendisini mükemmelliğe yakınlaştırmış mekân, organizasyonunuz ile ilgili yaşayacağınız tüm stresi ortadan kaldırmaktadır. Gelin ve damat adayları, düğün öncesi hazırlıklar döneminde yoğun stres altına girebilmektedirler. Düğün fotoğrafçısı, mekân seçimleri, süsleme hizmetleri, kına gibi çeşitli uğraş gerektiren detaylar, günlük hayatın stresi içerisinde zor bir hâl almaktadır. Bununla birlikte bazı detayların gözden kaçırılması, düğün günü yaşanabilecek büyük olumsuzluklara işaret edebilmektedir. Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu, salon düğünleri konusunda uzmanlaşmış bir işletme olarak düğün sahiplerinin mutlak memnuniyetini hedeflemektedir. Bu sebepten dolayı da düğün öncesi hazırlık aşamalarından itibaren sizlerin yanında olmakta ve sizlere her konuda destek sağlamaktadır. Garipkaya Grand Sokullu sayesinde düğün stresinizi bir kenara bırakacak, profesyonel kişiler ile çalışmanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Çeşitli Paketler Arasından Tercihinizi Belirleyin

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu, çiftlerin düğün merasimlerini gerçekleştirmek için ağır bir bütçe yükü altına girdiklerinin bilincinde bir işletmedir. Gelinlik ve damatlık seçimleri, salon kiralama, süsleme hizmetleri gibi giderler, düğün öncesi çiftleri zora sokmaktadır. Garipkaya Grand Sokullu, bu nedenden dolayı çiftlere geniş yelpazede seçenekler sunmaktadır. Düğüne katılacak misafir sayısı, hafta içi veya hafta sonu düğünü, catering ve orkestra hizmetleri gibi detaylar, düğün fiyatının oluşmasında etkilidir. Çiftler, kendilerine sunulan çeşitli düğün paketleri arasından tercihlerini yapabilmektedirler. Bu sayede gerçekleştirilen düğünü, çiftlerin bütçeleri dahilinde plânlamak mümkün bir hale gelmektedir. Düğün gününüzden isteklerinizi, beklentilerinizi belirlemeniz halinde Garipkaya Grand Sokullu, sizlere bu konuda destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Düğün Buketi sayesinde Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu hakkında detaylı bilgi alabilir, çeşitli düğün ve kına paketleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli avantajlar barındıran kampanyalar, indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Garipkaya Grand Sokullu Adres / Nasıl Gidilir?

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu, Ankara Dikmen bölgesinde yer almaktadır. Merkezi konumu sayesinde mekâna ulaşım, adres ve nasıl gidilir gibi sorular, düğüne katılacak misafirler için önemli bir detay olmaktan çıkmaktadır. Sokullu Mehmet Paşa Mh. Kısmet Sk. No:3’de bulunan mekâna hem özel araçlarla, hem de toplu taşıma ile ulaşım çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Mekânın düğün tecrübeleri, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım, 850 kişiye kadar misafir ağırlanabilen salon, mekânın ön plana çıkan özelliklerinden olmaktadır. Düğün Buketi avantajlarıyla Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu kampanyalar, fiyatlar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğününüzü, alanında uzman kişilerin plânlamasına izin vererek düğün stresinden uzaklaşabilir, organizasyonunuzun heyecanını yaşamaya şimdiden başlayabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • Ş****

    bu şahane mekanın şahane çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Düğünümüzü çok güzel organize edip çok güzel hayata geçirdiler. Çok da cazip fiyatlar sundular bize. Sağolsunlar.

Konum

Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi, Kısmet Sokak, No:3 06460 Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%