Tümünü Görmek İçin Tıkla

Gölbaşı Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Gölbaşı Evlendirme Dairesi Hakkında

Sınırları içinde iki farklı doğal göle ev sahipliği yapan, ormanlık alanları ve doğal güzellikleri ile hava aldıran bu ilçe Ankara ilinin en büyük merkez ilçelerinden. 200.000’e yaklaşan kalabalık nüfusu ile Gölbaşı, en çok tercih edilen evlendirme dairesine de ev sahipliği yapıyor. Gölbaşı Belediyesi’ne bağlı Gölbaşı Evlendirme Dairesi, 2018 yılında açılan, modern teknoloji ile donatılan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde bulunuyor. Ortalama olarak 140 TL’den başlayan başvuru ve kiralama fiyatları bulunur.

Nikah Salonun Sunduğu Olanaklar

2018 yılında kurulan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, modern mimarisi ile olduğu kadar otantik gelenekleri sürdüren yapısı ile de çiftleri kendine hayran bırakıyor. Gölbaşı Evlendirme Dairesi yapısının da içerisinde bulunduğu Gölbaşı Belediyesi’ne bağlı bu Kültür Merkezi, gösterişli ve sıra dışı temaları bir arada bulunduruyor. 700 kişilik kapasitesiyle 2 farklı kapalı salonun bulunduğu bu nikah dairesi, yüksek tavanlı olup, ferah bir atmosfere sahip. Sahne ve ses sistemlerinde kullanılan teknolojik altyapının yanı sıra, masa ve sandalye organizasyonlarındaki nizam da göze çarpan unsurlardan. Gölbaşı Nikah Salonu konuklarınız için de avantajlar bulunduruyor. Çocuklar için animatör çağırabileceğiniz gibi, mekanda bulunan çocuk oyun alanı da tam minik dostlarınıza göre. Mekanın 200 araçlık kapalı bir otoparkının olduğunu da unutmadan söyleyelim.

Gölbaşı Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Oda nikahı ve salon nikahı olarak farklı opsiyonların bulunduğu Gölbaşı Nikah Salonu, arzu ettiğiniz pakete göre farklı ücret tarifeleri söz konusu olabiliyor. Sadece evlilik cüzdanı ödemesinin alındığı oda nikahı, yıldırım nikah yapacak çiftlerimize özel. Bu oda nikahına, Uluslararası Aile Cüzdanı fiyatı kadar bir ödeme yapacaksınız. Günümüzde bu cüzdanın fiyatı, 140 TL olarak belirlenmiştir. Salon nikahı ise, kullandığınız organizasyon temasına veya davet çeşidine göre uygun fiyatlarla sizlere sunulmakta. Yaklaşık olarak 500 TL’den sizlere sunulan bu her şey dahil paket fiyatı, her keseye uygun alternatifler barındırıyor.

Evlendirme Dairesi İçin Gerekli Belgeler

Gölbaşı dışında ikamet eden çiftlerimiz, kendi ikametgahlarından "Evlenme İzin Belgesi" almak zorundalar. Buna ek olarak, nüfus cüzdanı, aile hekiminden alınacak bir sağlık raporu, nüfus kayıt örneği, evlenme beyannamesi, 5 adet vesikalık fotoğraf gerekmekte. Yurt dışı uyruklu şahıslar da Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi’nde nikah kıydırabilir.

Gölbaşı Nikah Salonu Nerededir?

Ankara ilinin merkezi Kızılay’a 17 km. uzaklıkta olan Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi, oldukça merkezi bir konumda. Buraya, 104-1, 105-1, 106-1, 106-3, 107-6 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Nikah Dairesi’nin açık adresini burada bulabilirsiniz. Seğmenler mahallesi Karanfil Cad. No:38 - Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Gölbaşı - Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Gölbaşı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Gölbaşı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları : Fiyatları

  • Gölbaşı Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Gölbaşı Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 500 - 700 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Seğmenler mahallesi Karanfil Cad. No:38 - Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Gölbaşı - Ankara.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%