Grand MASAL Park

5.0 (6 Yorum)

Hakkında

Grand Masal Park Hakkında

Her günümüz birbirinden değerli hiç kuşkusuz. Ama öyle günlerimiz var ki her günden daha değerli, daha özel elbette. “Evet düğünümüz” dediğinizi duyar gibiyiz, öyle ya; en muhteşem, en heyecanlı, en mutlu, en huzurlu olmasını istediğimiz bir gün ve en özel gün. İşte o gününüze yaraşır, masalsı bir mekânda, masalsı bir düğün istiyorsanız eğer Grand Masal Park size kapılarını gönülden açıyor.

Masalsı Bir Mekânda, Masal Gibi Bir Düğün: Grand Masal Park

Büyülü bir kelime söyleyin desem bana, ne çıkardı cebinizden? Şöyle bir düşünün; en mutlu anlarınızın dile geldiği kelimeler, hangi harflerle dizili verir yan yana? Çoğumuz masal deriz değil mi? Hani öyle de büyülü, öyle de bizi alıp başka diyarlara götüren bir şey bu. Hadi peşine düşelim bu sihirli masalın. Masalın destansı, o her anı ile size kucak açan, doğayla, huzurla, keyifle, istekle hani en çok da sevgiyle sizi sarıp sarmalayan bir yerdesiniz artık. Menemen Grand Masal Park’ta.

Daha Mutlu Olmanız İçin Oradalar: Grand Masal Park’ta Menemen’de

Düğün gününüz yaklaşıyor. Heyecanlısınız. Çünkü yareniniz, hayat arkadaşınız ile birlikte bir ömrü paylaşacağınız, o serüvenin başlangıcına sayılı günler kaldı. Bir birinize sözler verdiniz. Ve o verilen sözlerin, artık sizi daha çok bağladığı bir andasınız. İşte bu özel gününüzde, öyle bir atmosferle sizi karşılıyor ki Menemen Grand Masal Park, burada her anınız daha rahat. Bu mekanda mutlu ve güzel gününüz bir masala, bir serüvene dönüşü veriyor. Gerçek dünyada, masalsı bir diyar. Sizi bu mutlu gününüzde daha mutlu etmek için ordalar. Grand Masal Park’ta Menemen’de.

Doğayla İç İçe Dinginliğin Konforla Harmanlandığı Bir Yer: Grand Masal Park

Yolumuz Egenin incisi güzel İzmir’in Menemen ilçesine çıkar. Adımlarımız kendinden emin ilerler. Şehrin tam içinde ama yeşilin kucağındayız. Doğayla iç içe, dinginliğin konforla harmanlandığı bir mekandayız. Grand Masal Park sizi en mutlu gününüzde daha mutlu edebilmek için her şeyi düşünmüş.

Konforunuzu Garantileyen Kapasite İle Grand Masal Park

2000 kişilik kokteyl ve 1000 kişilik yemekli düğün kapasitesiyle, Grand Masal Park bu değerli gününüzde sizi nasıl daha mutlu, nasıl daha rahat, nasıl daha konforlu olabileceğinizin yolunu arıyor ve işte bu sahip olduğu kapasite ile bunu sizlere garantiliyor.

İşte Grand Masal Park’ın Masal Dünyası; Kır düğünü ile başlıyor…

Düğünden, partiye, kurumsal organizasyonlardan, mezuniyete… Bu güzel günlerinizin masal tadında geçmesi demek adımlarınızın sizi Menemen Grand Masal Park’a davet etmesi demek. Kır düğünü için doğayla iç içe keyifli bir mekandasınız artık. Toplantılarınız için stresten uzak yine doğayla baş başa bir yerdesiniz. Organizasyonlar için alabildiğine özgür bir alan sunuyor. Peki ya mezuniyet için dediğinizi duyar gibiyiz. Elbet de mezuniyet için de Grand Masal Park Menemen’e gururla, keyifle gelebilirsiniz. Sünnet düğünleri için de mekan her türlü hizmete hazır. Onların da dediği gibi birlikte başladığınız bu yolculukta masalınız onlarla başlasın…

Peki Bu Masalsı Düğün Sunan Mekan Sizden Ne Bekliyor?

Mekanın sizden beklediği düğün fiyatlarına ilişkin ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Tanışalım. Bu güzel gününüzü Menemen Grand Masal Park’ta masal gibi bir düğün ile taçlandıralım.

Grand MASAL Park Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 100'den az
 • Yemekli Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Kokteyl Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması, Catering
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Çim Alan
 • Manzara: Kır, Bahçe, Havuz, Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (6) 5.0

 • ZK
  Z****& K****

  Hayal edemediğimiz kadar güzel bir mekan. Ne istersek tam dilediğimiz şekilde gerçekleştirdiler. Tüm çalışanlara ve Murat Bey’e çok teşekkür ederiz. İkramlar kaliteli ve lezzetliydi. Herkese öneriyoruz.

 • G**** & İ****

  Öncelikle size ve tüm çalışanlara minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Ailemi, eşimin ailesini ve tüm davetlilerimizi güzel bir şekilde ağırladınız. Üstelik severek yaptığınız için bunu hiç iş olarak hissettirmediğiniz için teşekkürler. Bizim gibi bizden biri gibi yakınlığınız bu özel günümüzün en güzel parçasıydı. Çok teşekkürler.

 • AA
  A****

  şehrin merkezinde tam bir kır düğün mekanı doğal yapısı çok güzel,çocuk parkına kadar düşünülmüş ,ikramların hepsi kaliteli ve markalıydı... 70 kişi kadar extra fazla misafirimiz gelmesine rağmen hiçbir olumsuzluk yaşamadık,ücret farkı bile istemediler murat beye teşekkür ederiz...

 • EK
  E**** - K****

  Adı gibi bir yer :) Sanki masaldaydık bende prensestim. Tüm ekibe ve Murat beye teşekkür ederim. Bizi çok iyi ağırladılar.Biz çok şanslıydık işini severek yapan insanlarla çalıştık. Tüm çiftler de umarım bizim gibi şanslı olur. Çok eğlendik ayaklarımız şişmişti artık ama hala oynuyorduk :) Bitmesin istedik. Hepinize teşekkürler.

 • pp
  p****

  tam masallarda ki gibi bir düğün için hayal edebileceğiniz herşey fazlasıyla grand masal da mevcuttur hemde fazlasıyla sahnesinin genişliği ve havuzbaşında olması beni en çok cezbeden özellikleriydi

 • NO
  N****& O****

  21.yy peri masalı deneyimlemek isteyenlere öneriyorum. Şehrin merkezinde efsane bir düğün mekanı. Her şey kusursuzdu. Güler yüzlü çalışanlara çok teşekkür ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%