Tümünü Görmek İçin Tıkla

Grand Ünlü Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Hayallerin Ötesine Geçmek İçin Grand Ünlü Düğün Salonu

Geniş ve ferah bir salon düğünü için ideal bir mekan olan Grand Ünlü Düğün Salonu, sizin ve misafirlerinizi her yönden mutlu edecek özelliklere sahiptir. Düğün Buketi aracılığıyla  bu eşsiz mekanı rezerve edebilirsiniz. Harika bir kapalı alana sahip olan Grand Ünlü Düğün Salonu ’nun içerisinde teras katı şeklinde düzenlenmiş balkon bulunmaktadır. Geniş bir oturum alanı ve oturum alanından daha yüksekte bulunan pisti mekana farklılık katmaktadır. Beyaz zemini ile düğün atmosferini her yönden eşsiz hale getiren Grand Ünlü Düğün Salonu, adeta bir sarayı salonlarını andırıyor. Bu anlamda gelin ve damadın rüyalarındaki gibi bir düğün vadediyor. Burada yaptığınız salon düğününü unutmanız imkansız. Hem salonun dizaynı hem de sunulan imkanlar sayesinde yaşadığınız anları yıllar boyu zihninizde taze tutacaksınız.

Sunulan Hizmetler

Fotoğraf hizmeti de sunan Grand Ünlü Düğün Salonu ’na dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Menülerde bulunan yemekler, sizi ve misafirlerinizi memnun edecek lezzettedir ve damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakacaktır. Yemekli ve yemeksiz her türlü organizasyonunuz için uygun olan mekana catering firması getirebiliyorsunuz. Sunulan menülerde istediğiniz değişikliği yaparak menüyü özelleştirebiliyorsunuz. Üstün nitelikteki ışık hizmeti ile salon düğünün her anına uygun bir atmosfer oluşuyor. Işık sistemi, salonun ışıl ışıl ve rengarenk olmasını sağlıyor. Kaliteli ses sistemi müziğin, salonun her noktasından rahatsız etmeden duyulmasını olanaklı kılıyor. Geniş ve yüksek sahnesi, aynı anda birçok misafirinizin rahatça eğlenebilmesini sağlıyor. Salon düğününün yanı sıra pek çok organizasyonunuzu rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Açılış, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet töreni gibi pek çok organizasyonunuzu Grand Ünlü Düğün Salonu ’nda gerçekleştirebiliyorsunuz. Servis ve müzik saat 24.00’a kadar sürüyor. Tebessümü yüzünden eksik etmeyen deneyimli personel, gerçekleşen organizasyonun konseptine göre hizmet veriyor.

Özellikler

 • Salon düğününe elverişli olan Grand Ünlü Düğün Salonu’nda havai fişek ve benzeri gösteriler yapılamıyor.
 • Özel aracıyla gelmek isteyen davetliler için 50-75 kapasitelik otopark bulunmaktadır.
 • Engelli girişi yer almaktadır.
 • Yemekli düğün kapasitesi 1500 iken yemeksiz düğün kapasitesi 1100’dür.
7-8 kişilik yuvarlak masaları harika bir renk kombinasyonuna sahiptir. Duvar kenarındaki dikdörtgen masalar ise 10-12 kişiliktir. Beyaz ve lila renklerin uyumu salon düğününün ruhuna oldukça uygundur. Masanın renk kombinasyonuna uygun olarak sandalyeler koyu lila renkte giydirilmektedir. Salonun mimari tarzı sahnenin her noktadan görülebilmesine müsaittir. Gelin ve damadın içerisinde yer aldığı her seremoni, salonun tüm noktalarından net olarak görülebilmektedir. Düğün esnasında, şehir merkezinde konumlanan Grand Ünlü Düğün Salonu ’ndan Ankara manzarasını seyredebilirsiniz. Mutluluğu doruk noktada yaşayabilmeniz için her detay üzerinde özel olarak duran Grand Ünlü Düğün Salonu, kalabalık kadrosuyla düğününüzü sorunsuz olarak yapmanızı sağlıyor.

Grand Ünlü Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Peyami Safa Mahallesi, Mehmet Ali Altın Caddesi, No: 125, Mamak/Ankara’da bulunan Grand Ünlü Düğün Salonu ’na hem özel aracınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki hatlar ile düğüne gidebilirsiniz:
 • Tandoğan, Demetevler ve Balgat’tan 383
 • Alpaslan Anadolu Lisesi’nden 297-3
 • Cepa Alışveriş Merkezi’nden 530-3 ve 375
Metro ile de düğün salonuna ulaşmanız mümkün:
 • Demetevler’den M1
 • Next Level AVM’den M2
Düğün Buketi farkıyla rezerve edebileceğiniz Grand Ünlü Düğün Salonu, size masal kahramanı olmayı öneriyor. Her türlü organizasyonunuz için yanı başınızda bulunan Düğün Buketi, size uygun fiyat avantajları ile hizmet vermekten gurur duyuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • Z&
  Z**** &ÖMER

  800 kişilik harika bir düğün yaptık burada. Yemeklerimiz, masa süslemelerimiz ve müziklerimiz harikaydı. Salonumuz geniş ve ferah olduğundan hiç karışıklık yaşamadan doyasıya eğlendik düğünümüzde.

Konum

Peyami Sefa Mahallesi, Grand Ünlü Düğün Sarayı, Mehmet Ali Altın Caddesi, Mamak/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%