Tümünü Görmek İçin Tıkla

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 183

Kapasiteler

Hakkında

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi

İzmir ilinde bulunan ve yeni evlenecek çiftlerin nikahını kıymak üzere faaliyetini sürdüren Güzelbahçe Evlendirme Dairesi, birçok çiftin rağbet gösterdiği bir yer oluyor. Kapasitesinin geniş olması ile tüm sevdiklerinizi çağırabilme kolaylığı elde etmeniz bile burada nikah kıymanız için yeterli bir sebep oluyor. Özel gününüzde kusursuz bir hizmet, sade ve şık bir nikah töreni yaşamak istiyorsanız, tercihlerinizde ilk sırada bulundurmanız gereken bir yer oluyor. Nikah salonu kiralama fiyatları ile bütçenizi koruma şansı tanıyan Güzelbahçe Nikah Dairesi, çiftlerin yüzündeki mutluluğu kalıcı hale getirmeyi amaçlıyor.

Özellikler ve Kapasite

Nikahınızı şık ve keyifli bir yerde yapmak istemek bu günde en doğal hakkınız. Bu isteğinize istinaden sizlere önerdiğimiz Güzelbahçe Evlendirme Dairesi, eksiksiz hizmetiyle aklınızda soru işareti bırakmıyor. 300 ile 700 kişi arasında misafir ağırlama şansınız bulunuyor. Kapasitesi ile hem siz çiftlerin hem de davetlilerin konforu kolaylıkla sağlanıyor. Yüksek tavanlı, kolonsuz bir iç mimariye sahip olan nikah salonu, nikah masası ve davetli koltukları ile dizaynını destekliyor. Aynı zaman isteğinize göre salon tercihi yapabilir, randevu işlemleri ve başvuru talebi ile kısa sürede gerekli belgeleri toparlayabilirsiniz.

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Güzelbahçe Nikah Dairesi sadece hafta içi nikah işlemlerini gerçekleştirdiği için bu açıdan tek bir fiyatlandırma sistemi uygulanıyor. Nikah salonu kiralama fiyatları 140 TL olarak belirlenen belediyeden, mekan dışında nikah kıyma talebinde bulunursanız 183 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ayrıca ilçe dışı anlaşma ücretleri 683 TL, nikah töreni harç fiyatları ise 732 TL olarak belirlenmiş oluyor. Evlilik cüzdanı ücretleri ise tüm fiyatlara dahil edilmiş olarak sunuluyor. Kendi organizasyonunuz için daha net bir fiyat bilgisi için randevu işlemleri yolu ile bilgi alabilir veya ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi nikah salonu içerisinde nikahınızı kıymak için başvuru aşamasında teslim etmeniz gereken evraklar bulunuyor. Bu evraklar 4’er adet vesikalık ve nüfus cüzdanı aslıdır. Eğer yabancı iseniz pasaportunuz aslı ile başvuru yapmanız gerekiyor. Bir sonraki işlemde de sağlık raporu formlarını alan çiftlere nikah günü verilir.

Nerede?

Atatürk Mahallesi, Kazım Dirik Caddesi; No:46, Güzelbahçe / İzmir lokasyonunda hizmetini sürdüren Güzelbahçe Evlendirme Dairesi ulaşım konusunda davetlilere avantajlı imkanlar sunuyor. Otoparkının bulunması ile hem sizin hem de misafirlerinizin özel araç ile ulaşım sağlaması kolaylaşıyor. Park derdini ortadan kaldıran nikah salonu, şehir içi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşılabilir bir konumda bulunuyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yüksek tavan
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz fotoğrafçı ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta

 • Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Güzelbahçe Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 183 TL

 • Güzelbahçe Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Güzelbahçe Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 700 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%