Desktop cover Mobile cover

Güzelbahçe

Düğün Mekanları

Şamdan Event Hall

Şamdan Event Hall

İzmir, Güzelbahçe
1000 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Küçe Tandır Meze

Küçe Tandır Meze

İzmir, Güzelbahçe
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Locca Garden

Locca Garden

İzmir, Güzelbahçe
750 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kavagan House

Kavagan House

İzmir, Güzelbahçe
150 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gözde Wedding House

Gözde Wedding House

İzmir, Güzelbahçe
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Pamira Garden

Pamira Garden

İzmir, Güzelbahçe
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yunus Emre Sofrası

Yunus Emre Sofrası

İzmir, Güzelbahçe
150 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güzelbahçe Evlendirme Dairesi

Güzelbahçe Evlendirme Dairesi

İzmir, Güzelbahçe
700 Maks. Kişi • 140 ₺ Başlangıç Fiyatı
Locca Garden

Locca Garden

İzmir, Güzelbahçe
750 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mahalle Güzelbahçe

Mahalle Güzelbahçe

İzmir, Güzelbahçe
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Allesta Plus Wedding

Allesta Plus Wedding

İzmir, Urla
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Allesta Plus Wedding

Allesta Plus Wedding

İzmir, Urla
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gözde Wedding House

Gözde Wedding House

İzmir, Güzelbahçe
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Eylül Restaurant

Eylül Restaurant

İzmir, Güzelbahçe
75 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
La Viento

La Viento

İzmir, Güzelbahçe
250 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ceys Home & InstaShop Butik Cafe

Ceys Home & InstaShop Butik Cafe

İzmir, Güzelbahçe
50 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Foto Nejat

Foto Nejat

İzmir, Güzelbahçe
500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Serdar Güneş

Serdar Güneş

İzmir, Güzelbahçe
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Güzelbahçe için Genel Bilgiler

Güzelbahçe Kır Düğünü Salonları

Yaz ve bahar dönemi gelinlerinin en çok tercih ettiği kır düğün konsepti. Siz gelin adaylarımız için harika düğün mekanlarının bulunduğu bir bölge tavsiye edeceğiz. İzmir'in o harika ilçesi Güzelbahçe. Güzelbahçe Düğün Salonları ile aradığınızın çok daha fazlasını bulacaksınız. Birbirinden güzel kır bahçeleri arasında kararsız kalacaksınız. Üstelik Güzelbahçe Düğün Salonları arasında sadece kır bahçesi yok birbirinden şık salonlar da var. Güzelbahçe Düğün Salonları ile hayallerinizi büyük bir adım atın ve yaşamaya başlayın.

Deniz manzarası, kır düğünü, şehir manzarası ve doğa ile iç içe imkanlarının sağlanacağı nadir bölgelerimizde birisi Güzelbahçe. Güzelbahçe Düğün Salonlarını incelemeden düğün salonu tercihi yapmayın derim.

Şık bir salon düğünü mü yoksa doğa ile iç içe kır düğün konseptini mi, karar veremiyor musunuz? Hiç merak etmeyin çünkü en büyük yardımcınız Düğünbuketi.com her zaman olduğu gibi yine yanınızda ve size karar aşamanız da yardımcı olacak. Eğer bir salon düğünü düşünüyorsanız bu maddeler kararınızı değiştirmenize sebep olabilir.

Neden Kır Düğün Konsepti?

  • Özellikle doğa ile iç içe olmayı sevenlerin tercih ettiği kır düğünlerinde açık hava da ferah bir şekilde düğün yapma imkânı sunuyor. Kır düğününde salon düğünlerinde sıkça yaşanan yoğun kalabalık ve sıkışıklık hissi olmuyor.
  • Fotoğraf çekimi için doğa tercih edenler ayrıca farklı bir mekân aramak zorunda kalmıyor. Düğünün gerçekleşeceği kır düğünü alanında fotoğraf çekimini gerçekleştirebiliyor. Üstelik yolda geçecek zaman israfından da kurtulmuş oluyor. Bir taşla iki kuş vurmak deyimi tam da doğa ve yeşillik sevenler için.
  • Düğün konseptini rüstik konsept olarak tercih edenler. Son yıllarda kapalı alanlarda da rüstik konsept uygulanabilse de açık alan rüstik konsept ile bir bütün ve kır düğün salonlarında rüstik konseptle harikalar yaratılabiliyor.
  • Dileyen gelin adaylarına salon rahatlığı da sunuluyor. Topuklu ayakkabım çamur oldu derdini bitiren bir kır düğün konsepti de tercih edebilirsiniz. Güzelbahçe Düğün Salonları dileyen herkese birbirinden güzel imkanlar sunuyor bunlardan biri de ikiye ayrılan oturma düzeni. Dileyen ağaçların altında oturabiliyor dileyense Arnavut kaldırım ile döşenmiş alanda.

İzmir’in Güzelbahçe’sinde yapacağınız düğün hem sizin hem de düğününüz sürecinde size eşlik edecek bütün sevdiklerinizin aklına kazınacak.

Bütçenizi Hiç Dert Etmeyin

Güzelbahçe Düğün Salonları arasında tercih yapacaksanız bütçenizi hiç dert etmeyin. Birbirinden doğal ve harika Güzelbahçe Düğün Salonları arasındaki rekabet gelin adaylarımıza yarıyor. Güzelbahçe Düğün Salonları farklı kampanyalar ve konseptler ile siz gelin adaylarımıza çok uygun fiyatlara memnuniyet imkanı sunuyorlar. Kusursuz bir düğün ve birbirinden güzel geri dönüşler için hizmet veriyorlar. Yılın belli dönemlerinde erken rezervasyon kampanyaları ile yeni sezonda düğün yapacaklara geçmiş dönem fiyatları veriyorlar. Siz de bir an önce tarihinizi netleştirin ve erken rezervasyon kampanyaları için Düğünbuketi.com ‘dan çok uygun teklifler almakta geç kalmayın.

Böylelikle çiftler geçmiş yılın fiyatlarından faydalanarak çok uygun Güzelbahçe Düğün Salonlarından istediği kır bahçesini tutabiliyor. Uygun fiyatlı düğün salonu düşünenlerin ilk başvurduğu yollardan birisi boş salon kiralayıp diğer giderleri kendisi daha uygun fiyatlı mâl etmek. Fakat tutulacak düğün salonundaki bütün hizmetleri paket olarak düğün salonunun kendisinden alındığında da düğünü karşılayacak aile veya çiftler uygun fiyatlar ile karşılaşacaktır. Yine yemekli, kokteyl, kişi sayısı, tarih, saat de fiyatları etkileyen unsurlar arasından en önemlileri diyebiliriz. Sizler için farklılık yaratacak, bu sefer sizin için şekillenecek birbirinden kaliteli Güzelbahçe düğün salonları sizleri bekliyor.

Birkaç Tavsiye de Düğünbuketi.com‘dan!

Hem uygun fiyatlı olsun hem de güzel düğün mekanları arasında olsun istiyorsanız. Belediye düğün salonu olarak da bilinen Güzelbahçe Düğün Salonu, Güzelbahçe Belediyesinin verdiği hoş hizmetlerden birisi. Yiyecek, içecek, müzisyen gibi hizmetleri daha uygun fiyatlara ayarlaya bileceğinizi düşünürseniz belediye salonunu boş olarak da kiralayabilirsiniz. Kendi el emeğiniz veya tutacağınız organizasyon firması ile de boş olarak tuttuğunuz Belediye Düğün Salonunda harikalar yaratabilirsiniz. Düğünbuketi.com olarak gelin adaylarımıza ikinci tavsiyemiz. İzmir’in en güzel kır düğünü konseptine sahip Şehzade Düğün Salonu, herhangi bir yağmur ihtimaline karşı üzeri kapanabilme imkanı, en harika gelin giriş yoluna sahip Şehzade Düğün Salonu bir kır düğünü için beklentinizden daha fazlasını verecek. Kendinizi rüyada hissedeceksiniz. Her düğün salonunun sunmadığı, sunanların ise fiyat olarak çok yüksek rakamlar verdiği böyle bir ayrıcalığa sahip olmak için çok uygun Güzelbahçe düğün paketini incelemeyi atlamayın.

Son yıllarda rüstik konsept ve kır bahçesi konseptine olan talep arttı. Bunun en belirgin sebeplerinden biriside sadece kır düğünü, kına ve nişan tercih edenler değil yanı sıra sünnet, mezuniyet veya çeşitli davet organizasyonları içinde tercih edenler olması. Özellikle ferah mekanlar arayanların ve fotoğraf çekimi için dış mekân düşünenlerin ilk tercihleri arasında. Bu tür mekanlar Güzelbahçe’de birbirinden güzel manzaraları da düğününüze şahit gösteriyor.

İzmir ile Güzelbahçe arasındaki mesafeyi düşünecek olursak, burada düğün yapacak çiftlerimiz çok şanslı. Yaklaşık yirmi yedi km mesafeye sahip olması sebebiyle gelinlik, damatlık, elbise gibi her türlü ihtiyacınız için merkeze gidebilirsiniz.

Alternatif Arayışlarınız için Güzelbahçe

Özellikle İzmir gelinlerinin tercih ettiği Güzelbahçe, farklılık ve sadelik arayan İzmir gelinlerine de hitap ediyor. Denize nazır bir kır bahçesi veya bir restaurant da düğün yapmak eminin bir çok çiftin hayalleri arasında. Birbirinden şık ve salaş restaurantları ile sade ve küçük bir mekanda hoş bir elbise ile planlanan şirin bir düğün, nişan, kına veya yemek daveti de sizleri bekliyor. Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı Güzelbahçe kır düğünü, salon düğünü, restaurantları için Düğünbuketi.com ‘dan fiyat teklifi alabilir ve ön elemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güzelbahçe düğün salonlarında bir kır düğünü planlıyorsanız. Fotoğraflarınız da şimdiden harikalar yaratacağınızı hayal edebilirsiniz. Hem düğün esnasında hem de dış mekan çekimleriniz de doğanın size sunduğu imkanlardan yararlanıp en küçük bir ayrıntıyı bile fırsata çevirebilir ömür boyu saklayacağınız düğün albümünüz ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin inanın doğanın o mükemmel mucizesiyle karşılaşacak ve profesyonel bir fotoğrafçının dokunuşlarıyla da harika portrelere sahip olacaksınız. Tek bir düğün albümünde masmavi denizi ve yemyeşil doğayı bir arada bulundurma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Güneşin, denizin, kumun ve doğanın en mutlu gününüzde sizinle olmasını istiyorsanız muhakkak Güzelbahçe kır düğün salonlarını Düğünbuketi.com aracılığı ile inceleyip fiyat teklifi alın. Fiyatlardan tutun konsepte kadar fikirlerinizde değişiklik olabilir ve buna siz bile inanamayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Düğünbuketi.com teklif butonuna tıklamak. Birbirinden güzel gelin adaylarımız geç kalmadan siz de bu kervana katılın. Karar vermem, düşünmem lazım derken çok güzel kampanyaları kaçırmayın!

Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü pek çok gelinin en büyük hayalidir. Düğünlerde son dönemlerde mekanlarda doğallık ön planda tutulmaktadır. Kır düğünleri de bu doğallıktan yana tercihleri oluşturan kişilerin en çok ilgilendiği düğün konseptlerinden birini oluşturmaktadır. İzmir'in en güzel mekanlarında sizler de hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz. Güzelbahçe kır düğün salonu sizlere hayalinizdeki düğünü en ince ayrıntısına kadar yaşamanızın garantisini vermektedir. Sizler de Güzelbahçe kır düğünü ile geceye damgasını vuracak bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz.

Düğün Salonları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta Sonu İçin)

  • 3.000-5.000 TL

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 30-50 TL
  • 50-80 TL
  • 80-100 TL
  • 100-150 TL
  • 150-200 TL

Güzelbahçe düğün salonu sizlere kır esintilerini yaşatacağından dolayı gelen misafirlerinizin kapasitesini eksiltmeden ağırlanması imkanını da sunacaktır. Güzelbahçe düğün salonları hakkında en çok merak edilen konulardan biri de fiyat aralıklarıdır. Her düğün konsepti için farklı fiyat uygulamaları olduğundan dolayı fiyat aralıklarını firma yetkililerinden detaylı bir şekilde öğrenebilme imkanınız vardır. Güzelbahçe düğün salonu fiyatları düğüne katılacak davetli sayısı ve mekanda detaylı olarak kullanılacak aksesuar seçimlerine göre farklılık göstermektedir.

Masallar Diyarını Aratmayacak Düğüne Ulaşmak Sizler İçin Artık Zor Değil

İzmir Güzelbahçe düğün mekanları sizlere masallar diyarını aratmayacak düğün konsepti imkanı sunmaktadır. Güzelbahçe kır düğün salonları ile sizlerde hayal ettiğinizin ötesinde bir düğüne ev sahipliği yaparak gecenin en çok konuşulan çifti olabilirsiniz.

Düğün mekanlarında sınırları zorlayarak mutluluğu doruklarda yaşatacak imkanı sizler için sunan firmalar ile sizlerde unutamayacağınız bir düğüne sahip olabilirsiniz. Açık hava imkanının yanı sıra mis kokulu kır çiçeklerinin arasında yapacağınız gösterişli bir düğün misafirlerinizin de göz zevkine hitap edecektir.

Güzelbahçe kır düğünlerinde sizlere hizmet verecek olan garsonlar da özenle seçildiğinden dolayı hiç bir aksaklığın olmasına izin verilmeyecektir. Düğün davetlilerinin olumlu bir şekilde ayrılacağı ve günlerce sizin düğününüzden bahsedeceği imkanlar sayesinde sizler de hayallerinizin ötesinde bir düğün ile sizlerde mutluluğa ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Sizlerin gözden kaçırmış olabileceği eksiklikleri önceden öngören organize şirketleri geceden sizin olduğu kadar davetlilerin de memnuniyet ile ayrılması için gereken özeni gösterecektir. Güzelbahçe düğünlerinin ayrıcalığını yaşamak isteyenler, acele etmenizi tavsiye ederiz!

0
%