Tümünü Görmek İçin Tıkla

Hakan Köse Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Hakan Köse Kuaför

Hayalinizdeki görselliğe kavuşmanız için Hakan Köse Kuaför, 1990 yılından bu yana İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor. Yalnızca kendisi değil 30 kişiden oluşan geniş eki ile birlikte düğün gününde gelinlerin kusursuz olmasını sağlıyor. Sizde bu özel gününüzde her şeyinizle bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız burası doğru tercih. 800 TL'den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ve kuaförün diğer tüm hizmetleri ile ilgili ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzun yıllara dayanan Hakan Köse Kuaför, ekibini de aynı tutarak yerini sağlamlaştıran kaliteli kuaförlerden oluyor. Burada herkes işinde oldukça uzman olduğundan saç veya makyajınızla ilgili tüm isteklerinize yanıt bulabilirsiniz. Gelin saçı modelleri ve aksesuarları için seçenek dağarcığınız çok geniş oluyor. Gelin dışında düğün günü 4 ile 6 kişi arasında misafirlerinizi de salona getirebilirsiniz. Hakan Köse, her kadının saç tipine ve isteklerine göre farklı saç modelleri yapıyor. En fazla tercih edilen topuz modelleri olurken, açık gelin saçı da özellikle uzun saçlı gelinlerin tercih ettiği modeller oluyor. Son zamanların trendi örgülü gelin başı modelleri de hem doğal hem de zarif bir görünüm kazandırıyor. Salonda kapalı gelinler için de tesettür gelin başı hizmeti veriliyor. Saçtan sonra en önemli şey makyaj oluyor. En güzel gelin makyajı modelleri Hakan Köse Kuaför makyaj ekibiyle yapılıyor. Herkesin zevkine uygun sade veya porselen makyaj gibi tercihler sunuluyor. Kuaförde saç ve makyaj dışında alabileceğiniz diğer hizmetleri de cilt bakımı, takmak kirpik, kaynak, manikür ve pedikür olarak sıralayabiliriz.

Hakan Köse Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Beşiktaş Hakan Köse Kuaför, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman memnun eden bir kuaför olarak oldukça uygun fiyatlarla gelinlere hizmet veriyor. Önemli olanın buradan mutlu ayrılmanızı düşünen kuaförde, başlangıç olarak gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL olarak sizleri karşılıyor. Her şey dahil paketler ise 1000 TL’ye çıkabiliyor. Bu fiyat içerisinde düğün günü öncesi ücretsiz prova imkanı da sağlanıyor. DüğünBuketi.com ile iletişime geçerek kampanyalı paketlerden de faydalanabilirsiniz.

Nerede? Nasıl gidilir?

Hakan Köse, İstanbul Beşiktaş şubesi olarak Etiler’de yer alıyor. Kuaförün açık adresi; Nispetiye caddesi, Çamlık yolu sokak No:6 Etiler- Beşiktaş / İstanbul olan salona her koşulda ulaşımınız oldukça kolay sağlanıyor. Kendinizi uzman ellere bırakmak isterseniz etkinlikten 6 hafta önce iletişime geçerek görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Kalıcı makyaj uygulaması
 • Makyaj provası
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Saç provası
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Saç tasarım, etkinlik öncesi prova, manikür, pedikür ve porselen makyaj her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Saç bakımı, cilt bakımı ve kaynak gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Gelinin yakınlarına hizmet verebiliyor.

 • Hakan Köse Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Hakan Köse Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%