Hayal Kahvesi

Hayal Kahvesi

0.0 (0 Yorum)

Hakkında

Hayal Kahvesi Bursa Hakkında

1992 yılında Beyoğlu’nda kapılarını açan ve İstanbul gece hayatına yön veren Hayal Kahvesi, Türk müzik dünyasının dev isimlerini ağırlaması ile adından sıkça söz ettirir. Şebnem Ferah’tan Duman’a, Teoman’dan Sertab Erener’e kadar birbirinden ünlü sanatçıları sahnesinde misafir eden Hayal Kahvesi, müzisyenler için bir tür akademi haline gelmiştir. Bursa şubesini 2010 yılında FSM Bulvarı üzerinde açan bu değerli mekan, burada da aynı başarıyı yakalayarak bölgenin tek aylık programlı mekanı olma özelliğini kazanmıştır. 138 farklı ismi ağırlayan Hayal Kahvesi Bursa, Türkiye genelinde 11 farklı noktada hizmet veren Hayal Kahveleri zincirinin bir parçası olup, 650 kişilik kapalı ve 250 kişilik açık alanı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eşsiz bir kaçış noktası sunan Hayal Kahvesi Bursa, müzik ve eğlenceyi bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşatır.

Mekanın Özellikleri

Hayal Kahvesi Bursa, geniş kapalı ve açık alanları ile her türlü hava koşulunda misafirlerine üst düzey hizmet sunar. Aylık programlaması sayesinde her zevke uygun müzikal deneyimler yaşatırken, 20 yıllık marka geçmişi ile Bursa dışından gelen ziyaretçilerin de ilk tercihleri arasındadır.

Müzik ve Sanatçılar

Birbirinden değerli sanatçıları ağırlayan Hayal Kahvesi Bursa, müzikseverlere unutulmaz konser deneyimleri sunar. Bülent Ortaçgil’den Mehmet Erdem’e, Zakkum’dan Ceylan Ertem’e kadar geniş bir yelpazede sanatçılar, Hayal Sahnesi’nde Bursalılar ile buluşur.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%