Tümünü Görmek İçin Tıkla

Işık Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Işık Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Işık Fotoğrafçılık, tam otuz yıldır çiftlere hizmet veriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı için sıklıkla tercih edilen fotoğrafçı, uygun fiyatlarıyla da diğer düğün fotoğrafçıları arasından sıyrılmayı başarıyor. Başlangıç fiyatları yalnızca 1.000 TL olan bu firma hakkında ayrıntılı bilgi için yazımıza göz atın.

Çekim Türleri

Mustafa Uzun tarafından kurulmuş fotoğrafçı, dış çekim ve stüdyo çekimlerinde oldukça başarılı işler çıkarıyor. Dış çekimlerde tarihi mekan kullanımına oldukça önem veren Işık Fotoğrafçılık, çekimlerini Emirgan Korusu, Yıldız Parkı gibi eşsiz mekanlarda gerçekleştiriyor. Düğününün her anını hatırlamak isteyen çiftler için tüm gün fotoğraf ve video çekimi yapan fotoğrafçı, çekime kuaförden başlıyor. Her anınızı en iyi şekilde yansıtmak içinse, fotoğrafçıda düğün klibi ve düğün belgeseli hizmeti de mevcut durumda. Yenilikten yana çiftlerimiz için düğün sonrası trashday çekimi de yapan sanatçı, yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Uzun, yalnızca dış çekimde değil, nişan çekimi ve katalog çekimi gibi farklı kategorilerde de adından sıkça söz ettiriyor.

Işık Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Çekim Fiyatları

İstanbul Şişli konumunun ünlü bir dış çekim fotoğrafçısı olan Işık’ta düğün fotoğrafçılığı fiyatları da oldukça uygun tutulmuş. Dört farklı paketten dilediğini seçebilecek olan çiftler için stüdyonun başlangıç paketi fiyatları 1000 ila 1500 TL’den başlıyor. Işık Fotoğrafçılık İstanbul için paketlerin fiyatları içeriklerine göre değişkenlik gösteriyor. Dış çekim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen çiftlerimiz “Fiyat Teklifi Al” butonuyla bize ulaşarak eşsiz fotoğraflara kavuşabilirler.

Olanakları

Fotoğrafçı, dileyen çiftlere stüdyoda çekim olanağı sunuyor. Doğanın güzelliğini fon olarak kullanmak isteyen çiftlerimiz ise dış çekim hizmetinden faydalanabiliyor. Stüdyo, çiftlerle fikir alışverişinde bulunarak onlara en uygun yerde dış mekan çekimlerini gerçekleştiriyor. Yalnızca renkli değil, siyah beyaz fotoğraflar da çekebilen Işık Fotoğrafçılık İstanbul ekibi, fotoğrafların orijinal hallerini de çiftlere teslim ediyor. Yaklaşık sekiz saat süren çekimin rahat ve konforlu geçmesi için çiftlere çekim boyunca bir ekip de eşlik ediyor.

Işık Fotoğrafçılık İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli gibi merkezi bir yerde bulunan bu fotoğrafçı, toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilecek bir yerde. Fotoğrafçıya ulaşmak isteyen gelin ve damat adayları M2 ve M7 metro hatlarını kullanabilir. Otobüs kullanmak isteyen çiftlerimiz ise 27T, 29Ş, 34AS, 49G, 522, 55, 65, 93M numaralı otobüslerle fotoğrafçıya ulaşabilir. Stüdyoya şahsi araçlarıyla ulaşmak isteyen çiftlerimiz içinse stüdyonun açık adresi: Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sok. No:50/C Şişli 34381 İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Albüm, poster, ürün orijinali teslimi mevcuttur.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Konsept seçeneği mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan fotoğrafçılığı hizmeti verilmektedir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten iki hafta önce iletişime geçilmelidir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Teslim süresi dört haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet verilmektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı çekim olanakları mevcuttur.

 • Işık Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Işık Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%