Tümünü Görmek İçin Tıkla

King Hotel

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 50,00 80,00
Kokteyl kişi başı 30,00 50,00

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

Occidental Otel

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
170 Maks. Kişi

The Wings Hotels Neva Palas

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
300 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

King Hotel

Ankara otelde nişan denilince ilk akla gelen mekanlardan olan King Hotel, deneyimli ekibi ve şık davet alanları ile size bekliyor. Havuzbaşı ve balo salonu alanlarında birbirinden güzel davetlere ev sahipliği yapan otelde uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatları bulunan otel hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Özellikleri

Ankara'nın en seçkin otellerinden biri olan King Hotel, nişan ve söz davetlerine özel açık ve kapalı davet alanı seçenekleri sunuyor. Açık alanda havuz başı alternatifi sunan otelde 200 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Nişan masası süsleme hizmeti de sunan otel, tercihinize göre dışarıdan organizasyon firması ile çalışmanıza da olanak sağlıyor. Otel, nişan ve söz organizasyonlarınıza ek olarak düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve farklı kurumsal davetlere imza atabilirsiniz.

King Hotel Ankara Nişan ve Söz Fiyatları

Otelde nişan fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı 30 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise 50 TL civarında seyrediyor. Yemekli bir nişan organizasyonu planlıyorsanız 50 - 80 TL arasında değişen fiyatları değerlendirebilirsiniz. Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

King Hotel, nişan davetlerinde sunduğu olanaklarla da yüzleri güldürüyor. Otelde, nişan paketinize ek olarak fotoğrafçı hizmeti sunuyor. Davet boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor. Dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile de çalışabiliyorsunuz. Otel ayrıca ışık, ekipman ve müzisyen temini de sağlayabiliyor. Organizasyon sorumlusu hizmeti de bulunan otelde kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firmasını seçebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl davetlerde otelin deneyimli mutfak ekibi ile çalışabilirsiniz. Menülerde tadım yapabilir, dilerseniz içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

King Hotel Ankara'nın merkezi Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Piyade Sokak'ta yer alan otel, Atakule'ye oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Toplu taşıma ve özel araçlarla rahatlıkla ulaşabileceğiniz otele giderken M1-2-3 metro hatları ile  185-7, 286 ve 427-7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan davetlilere otopark imkanı da sunan otelin açık adresi şöyle; Aziziye, Piyade Sk. No:17, 06550 Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Açık ve kapalı olarak hizmet veren iki farklı davet alanı bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Nişan davetleri için nişan masası süsleme hizmeti bulunuyor.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Ekipman temini sağlanabiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün, kına gecesi, mezuniyet partisi, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Otelin fotoğrafçısı ile çalışabilir ya da kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçıdan hizmet alabilirsiniz.

 • King Hotel Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

  King Hotel Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL

 • King Hotel kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  King Hotel açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%