Lena Kına Nikah Balo

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

Sakalar Vip Ovacık

5.0 (4)
Ankara, Keçiören
350 ₺ Başlangıç Fiyatı

360° Sanal Tur

Düğün Videoları

Hakkında

Ankara Keçiören'de hizmet veren Lena Kına Nikah Balo, kına gecesi etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz en şık mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Muhteşem dekorasyonu ve deneyimli organizasyon ekibi ile çiftlere unutulmaz davetler planlıyor. Kına fiyatları ise DüğünBuketi.com çiftlerine özel kişi başı sadece 50 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Lena Kına Nikah Balo, kına gecelerine özel açılır kapanır tavanlı alan alternatifi ile hizmet sunuyor. Davet alanında 300 kişilik organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yuvarlak masalar ile hazırlanan oturma düzeni, beyaz mekan giydirmeleri ve şık süslemeleri ile öne çıkıyor. Masa üzerlerinde gold renk suplalar ve şamdanlar kullanılıyor. Oldukça lüks bir görünüm sergileyen bu masalara ek gruplara ve ailelere özel dikdörtgen masaları da bulunuyor. Kapalı alanın duvarları komple cam kaplama olduğu için ferah bir atmosfer yakalanıyor. Tam salonun ortasında konumlanan dans pistine ek olarak gelin damat masası da orkestranın yanında bulunuyor. Kına gecesi davetlerine özel kırmızı tonlarda özel süslemeler kullanılıyor. Ayrıca özel tasarım kına tahtı da tüm davetlilerin görebileceği şekilde dans pistinde konumlandırılıyor. Açılır kapanır tavan özelliği sayesinde iki farklı konseptte de alan kullanılabiliyor.

Lena Kına Nikah Balo Salonu Fiyatları

Lena Kına Nikah Balo çiftlerimize özel fiyatları ile beğeni topluyor. Kokteyl düzeninde kına gecesi fiyatları hafta içi kişi başı 50 TL, hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL'den başlayan seçenekler sunuluyor. Çiftlerimize özel indirim ve kampanyaları da bulunan mekanla iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Lena Kına Nikah Balo kına geceleri için taht temin edebiliyor. Özel tasarım olan bu kına tahtı kırmızı ve altın sarısı detayları ile öne çıkıyor. Kına müzikleri konusunda repertuvarı geniş orkestra ekibi, eğlenceli ve hüzünlü parçalarla gecenin konseptini yakalıyor. Organizasyon ekibi özel planlama hizmeti sunuyor. Testi kırma ve gökkuşağı kemeri gibi ekstra taleplerinizi organizasyon ekibine bildirebilirsiniz. Ayrıca gece süresince ihtiyaç duyacağınız kına tepsisi, kına örtüsü, bindallı - kaftan, tef ve halay mendili gibi detayları da paketlere dahil olarak temin edebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimi ile gecenizi kayıt altına alabilirsiniz. Yemek ve kokteyl menü seçeneklerini değerlendirip davetinizi tatlandırabilirsiniz.

Nerededir?

Lena Kına Nikah Balo, Ankara Keçiören Subay Evleri Mahallesi'nde hizmet veriyor. Özel araç ve toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsiniz. Açık adresi şöyle; Kavacık Subay Evleri Mah. Atatürk Cad. No:13/A Keçiören - Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  23.00'a dek sürüyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

 • Lena Kına Nikah Balo Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Lena Kına Nikah Balo Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL

 • Lena Kına Nikah Balo kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Lena Kına Nikah Balo açık alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:13/A

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%