Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mamak Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
Kapalı salon Kapalı salon

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 200

Kapasiteler

Hakkında

Mamak Evlendirme Dairesi

Ankara’nın en köklü geçmişe sahip olan ilçelerinden Mamak, kalabalık nüfusu ile çeşitli nikah salonlarına ev sahipliği yapıyor. Üstelik Ankara’nın herhangi bir yerinden bu nikah dairelerine de kolaylıkla ulaşılabilmekte. Mamak Belediyesi bünyesindeki Evlendirme Dairesi ve Nikah Salonları incelememiz, hazırsanız başlıyor. Şimdiden, 140 TL olan başlangıç nikah salonu kiralama fiyatları avantajını belirtelim. Daha geniş olanak bilgileri ve size özel içerik detayları için Ücretsiz danışma hattımız ile iletişimde kalabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Mamak Belediyesi bünyesinde oda nikahı kıymak isteyen çiftler, Evlendirme Memurluğu nezdinde küçük çaplı bir nikah seremonisi ile dünya evine girebilirler. Evlendirme Memurluğu’nun da içinde bulunduğu Mamak Kültür Merkezi, salon nikahlarına da sahne olmakta. Yemekli davetler veya kokteyl nikahlar verebileceğiniz Mamak Kültür Merkezi Nikah Salonu, otopark olanağı ile de park bulma derdinden kurtarıyor. Kültür Merkezi haricinde, belediye bünyesinde nikah salonu sayısı oldukça fazla. Lalahan Nevin Gökçek Kültür Merkezi, 75. Yıl Cumhuriyet Amfi Düğün Salonu, Necip Fazıl Aile Merkezi Düğün Salonu, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi Düğün Salonu, Seymen Konağı ve Aile Merkezi Düğün Salonu, Mamaklı çiftlerin en çok tercih ettikleri salonlardan. Bu salonların kapasitesi ise butik çaplı davetlerden tutun kalabalık düğünlere kadar her çeşit etkinlik için uygun sayıda. Yani, ortalama olarak 100 - 1.000 konuk kapasitesi mevcut.

Mamak Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Ücretleri

Mamak Nikah Salonu bünyesinde oda nikahı kıyacak çiftler, kiralama ücretinden muaftır. Sadece 140 TL evlendirme cüzdanı ücreti ile evlendirme memurluğunca gayet sade ve şık bir oda nikahı kıyılmakta. Salon nikahı için ise arzu ettiğiniz salona göre 200 TL’den başlayan kiralama fiyatları söz konusu olabilmekte. Nikah kapsamında verilecek ikramlar veya yemekli davetlerde ise, sizlere sağlanan en uygun fiyatları bulacağınıza emin olabilirsiniz. Salon kiralamaya dair sizlere uygun avantajları elde etmek için Ücretsiz Teklif Al formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Başvuru İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve vesikalık fotoğraf gerekmekte. Sağlık raporunun Aile Hekimliği tarafından onaylı olması önemli bir koşul. Ayrıca bütün bu belgeler, ancak 6 ay boyunca geçerli olmakta. Bu nedenle, belgeleri edindikten sonra 6 ay içinde Mamak Evlendirme Memurluğu’na başvurmanız önem arz etmekte.

Mamak Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ankara’nın herhangi bir yerinden kolaylıkla ulaşılabilen bu nikah dairesi ve evlendirme memurluğu, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, Kültür Merkezi’nde bulunuyor. Cebeci’de bulunan Kültür Merkezi’ne, Cebeci Banliyösü veya EGO otobüs hatları ile ulaşılabilmekte. 30117 numaralı Plevne Cd. / Talatpaşa Blv. otobüs durağı, Belediye Kültür Merkezi’nin hemen önünde.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Mamak Belediyesi'ne ait bu kültür merkezi ve sosyal tesislerde konferans, seminer, düğün gibi kalabalık organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Belediyenin tesisleri dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı ya da catering firması ile çalışmanıza olanak sağlıyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Başvuru işlemleri 1 hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Buna göre tarih belirleyebilirsiniz.

 • Mamak Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Mamak Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 200 TL

 • Mamak Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Mamak Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 1000 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%