Marquez Event Park

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 250 250
Kokteyl kişi başı 200 200

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

Three Palm Event More

5.0 (3)
İzmir, Balçova
600 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Düğün Videoları

Hakkında

Marquez Event Park  Hakkında

Marquez Event Park, İzmir Balçova konumunda nişan törenleri için hizmet veriyor. Merkezi konumu ve geniş hizmet yelpazesi ile konukların geceden mutlu ayrıldığı bir davet verebilirsiniz. Açık ve kapalı davet alanı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Nişan ve söz fiyatları kişi başı 200 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Marquez Event Park açık, kapalı bir çok davet alanı seçeneği sunuyor. Konuk sayınıza uygun davet alanını sizin için hazırlanıyor. Açık davet alanı, kır bahçesi  50 – 500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kapalı davet alanı ise 50 - 300 kişi ağırlayabiliyor. 100 araçlık otopark hizmeti, terası ve bahçe alanı ile geniş bir arazisi bulunuyor. Mekan düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonları için profesyonel bir ekip temin ediyor. Söz organizasyonunuz planlanıyor ve gece boyunca keyifle eğlenebiliyorsunuz. Şehir merkezinde doğayla iç içe mekanın çim alanı, deniz ve şehir manzarası herkesin beğenisini kazanıyor. Kına, düğün ve diğer özel davetlerde de mekan kapılarını sizin için açıyor.

Sunulan Hizmetler

Marquez Event, masa süsleme ve dekorasyon ile size özel bir konsept yaratıyor. Gazebo, gelin tagı ve gelin yolu konsept detaylarınızı içeriyor. Yapay çiçek detayları ve ışıklandırma ile hayal ettiğiniz her şey bu gece ile gerçek oluyor. Dj ve müzik grubu repertuvarı ile gecenin eğlencesini arttırıyor. Video ve fotoğraf çekimleri size unutulmaz anılar bırakılmasını sağlıyor. Mekanın profesyonel mutfak ekibi konuklarınıza nişanda ikram edilecek yiyecekleri hazırlıyor. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, damaklar iz bırakan nişan pastası menü tadımından sonra netleşiyor. Nişan tepsisi, nişan makası konsepte uygun seçiliyor. Her detayıyla söz töreniniz düğün tadında geçiyor.

Marquez Event Park Nişan ve Söz Fiyatları

Yemekli nişan fiyatları 250 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 200 TL civarında seyrediyor. Talep edeceğiniz hizmetler fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor. Nişan mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Marquez Event İzmir Balçova konumunda yer alıyor. Ulaşım oldukça kolay. 480 ve 510 otobüs hatları ile mekana ulaşım sağlanıyor. Mekana özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres; Teleferik Mahallesi Sakarya Caddesi, No:129, 35330 Balçova / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Marquez Event Park Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Marquez Event Park Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL

 • Marquez Event Park kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Marquez Event Park açık alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • Z**** & Ç****

  Kuzenimin nişanını burada yaptık çok memnun kalmışlardı nişan tarihim belli olunca ben de hemen burayla anlaştım. Verdiğiniz paranın hakkını alabileceğiniz bir mekan, çok kaliteliler

 • CA
  C**** A****

  25 Haziran 2022 cumartesi günü Marquez eventte yapmış oldugumuz sünnet düğünümüz hayallerimizin ötesinde gerçekleşti.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%