Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mehmet Kalkan Kuaför

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Mehmet Kalkan Kuaför

İstanbul ilinde bulunan Mehmet Kalkan Kuaför 600 TL’den başlayan gelin saçı ve makyaj fiyatları sunuyor. Kadıköy ilçesindeki güzellik salonunda dilediğiniz model seçeneğinde hizmet alabiliyorsunuz. Mehmet Kalkan gelin başı ve gelin makyajı fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Evet! Tüm koşuşturmalar bitti. Şimdi sıra harika gelinliğin ile salonda süzülmekte ama öncesinde gerçekleştirmen gereken küçük ama çok önemli bir detay kaldı. Mehmet Kalkan bu küçük detayı gelinleri için sürecin stresinden uzak ve asla pişman olmayacağı şekilde gerçekleştiriyor. Harika gelinliğin gelin saçı ve gelin makyajı ile dans ettiği düğünde Mehmet Kalkan gelinlerinin gülümsemeleri eksik olmuyor. Kadıköy ilçesindeki kuaför profesyonel saç ve makyaj ekibi ile özel günlerinizde en iyisi olmanızı sağlıyor.

Gelin Saçı ve Makyaj Uygulamaları

Her şey mükemmel dediğiniz anda sıcak yaz günleri terlemeleri, dış çekim uğruna gidilen doğal ve harika ortamlarda esen rüzgarlar makyajınızı bozabiliyor. Kadıköy ilçesindeki Mehmet Kalkan Kuaför porselen gelin makyajı, sade, yok gibi, doğal makyaj modelleri, tesettür gelin makyajı ile hiçbir aksiliğe fırsat vermeden güzelliğinizi sergilemenizi sağlıyor. Renkli göz makyajı ve derin göz makyajı ile gözlerinizi ön plana çıkarıyor. İstanbul ilindeki güzellik salonu dağınık gelin saçı, örgülü gelin başı, gelin topuzu modelleri, tesettür gelin başı modelleri sunuyor. Farklı gelin aksesuarları ile saçların arasına serpilmiş inciler, taşlar, simlerin yanı sıra gelin tacı modelleri ile saçlarınız daha hareketli bir görünüm kazanıyor. Uzun ve kısa gelin saçı modelleri, duvaklı gelin başı ile her detay düşünülüyor.

Mehmet Kalkan Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki güzellik salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 TL’den başlıyor. Gelinlerinin cilt sağlığını önemsiyor ve kaliteli makyaj ürünleri ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca altı kişiye kadar gelin yakınına hizmet verebiliyor. Ağda, saç boyama, el ve ayak masajı, manikür ve pedikür gibi ek işlemler verebiliyor. Mehmet Kalkan gelin başı ve makyajı fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilir, DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Ulaşım

İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan güzellik salonu isteyen gelinlere evde hizmet imkanı sunuyor. Mehmet Kalkan Adresi: Marmara Caddesi Derya Apartmanı No: 234/1-2 Kadıköy.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Saç tasarım
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin saçı ve makyajı işlemi bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Ağda, cilt bakımı, el ve ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet veriyor.

 • Mehmet Kalkan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Mehmet Kalkan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Marmara Caddesi Derya Apartmanı No: 234/1-2 Kadıköy

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%