Tümünü Görmek İçin Tıkla

Murat Akbaba Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Murat Akbaba Kuaför

İstanbul ili Pendik ilçesinde bulunan Murat Akbaba Kuaför 1000 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları sunuyor. Nişan, düğün, kına gecesi gibi her özel anınızda hizmet verebiliyor. Sade gelin makyajı, gelin topuzu modelleri, dağınık gelin saçı ve birçok hizmet veriyor. Sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak Murat Akbaba Kuaför'ün fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Düğün öncesi bakımın önemli olduğunu bile Murat Akbaba cilt bakımı, saç bakımı, saç kesimi hizmetleri sunuyor, manikür, pedikür, kalıcı oje, takma kirpik işlemleri gerçekleştirebiliyor. Koşuşturmanın stresinden bir an olsun uzaklaşabilmeniz için el ve ayak masajı yapabiliyor. Aynı zamanda dört kişiye kadar yakınınıza sizinle birlikte hizmet veriyor. Kaliteli saç ve makyaj ürünleri kullanıyor ve sonrasında saçınızda ya da cildinizde yıpranma olmamasına önem veriyor.

Gelin Başı ve Makyaj Uygulaması

Pendik ilçesindeki Murat Akbaba Saç Tasarım porselen, doğal, sade, tesettür gelin makyajı, gelin göz makyajı ile en güzel makyaj modelleri sunuyor. Yüz şeklinize, göz renginize ve yapısına, saç modelinize uygun gelin makyajı işlemi gerçekleştiriyor. Tüm bunları yaparken cildinizin zarar görmemesine önem veriyor. İstanbul ilindeki kuaför saç yapınıza ve seçtiğiniz gelinlik modeline dikkat ediyor. Gelin topuzu modelleri, dağınık topuz, örgülü gelin başı, tesettür gelin başı modelleri uyguluyor. Gelin saçı aksesuarları ile saçınıza ufak dokunuşlar yapıyor. Kullanacağınız duvağa uygun duvaklı gelin başı yapabiliyor.

Murat Akbaba Kuaför Pendik Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Murat Akbaba 1000TL’den başlayan gelin başı ve makyajı fiyatları sunuyor. Her şey dahil paketi 2000 TL civarın oluyor. En kaliteli saç ve makyaj malzemeleri ile işlem yapıyor. Ağda, epilasyon ve çeşitli bakımlar ile düğün öncesi hazırlıklarınıza da yardımcı olabiliyor. Dilediğiniz hizmetleri sitemizde bulunan formda belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçerek saç ve makyajı fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ulaşım

İstanbul ili Pendik ilçesinde bulunan Murat Akbaba Kuaför otobüs, minibüs ve metro ile kolayca ulaşılabilecek konumda bulunuyor. En özel günlerinde en özel şekilde hazırlamak için gelinlerini bekliyor. Murat Akbaba Kuaför Adresi: Kaynarca, Deniz Caddesi, No: 46, Pendik / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Epilasyon
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç provası
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin başı, makyajı ve takma kirpik uygulaması bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Ağda, manikür, pedikür, cilt bakımı, el ve ayak masajı hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önce iletişime geçilmeli

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da hizmet veriyor.

 • Murat Akbaba Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Murat Akbaba Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%