Nazlı Wedding Organizasyon

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Nazlı Wedding Organizasyon Hakkında

Tüm özel günlerde hizmetiyle çiftler tam puan alan Nazlı Wedding Organizasyon, hayatınızın dönüm noktası olacak düğününüzde de sizlerle birlikte. İzmir'in Konak ilçesinde konumlanan firma, ister kır düğünü ister salon düğünü isteyin hepsi için özel hizmet seçenekleri sunuyor. Ayrıca başlangıç paket fiyatları da 2.500 TL'den başlıyor. Fiyatlar hizmet çeşitliliğine göre farklılık gösterebiliyor.

Hizmetleri

Nazlı Wedding, açık veya kapalı alan farketmeksizin düğünlerinizi unutulmaz kılıyor. Demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmetleri ile düğün öncesi hazırlıkları tam olarak yerine getiriyor. Bu hizmetler sayesinde sizlerin de tercihleri ve seçimleri doğrultusunda mekandaki çalışmalara geçiliyor. Mekan giydirme ve ses, sahne, ışık hizmetleri de eksiksiz bir şekilde yapılıyor. Düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekandaki dekorasyon yine sizin seçimlerinizle şekilleniyor. Ses ve ışık sistemleri de iyileştirilerek davet boyunca kesintisiz bir kullanım sunuyor.

Nazlı Wedding Organizasyon Düğün Fiyatları

Her şey dahil ve standart başlangıç paket olmak üzere iki farklı fiyat seçeneği belirleniyor. Başlangıç paket fiyatları 2.500 TL'den açılırken, her şey dahil düğün organizasyon fiyatları 5.000 TL'den başlıyor. Paket fiyatları hizmet çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Firma ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar ve Ek Hizmetler

Düğününüzde yemekli bir organizasyon düzenlemek isterseniz Nazlı Wedding catering hizmeti de veriyor. Ayrıca araç kiralama, çiçek, dekor, fotoğraf ve video çekim hizmetleri de sizlere özel olarak sunuluyor. Hayatınızın en özel anları fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor. Pasta ve süsleme hizmetleri de ek avantaj olarak firma tarafından sizlere sunuluyor. Düğünde olduğu gibi kına gecesi, nişan, evlilik teklifi ve gelin hamamı organizasyonları da düzenleniyor. Bu seçenekler arasından gelin hamamı ve kına gecesi kadar düğün organizasyonu da sıkça çiftler tarafından tercih ediliyor.

Nerededir?

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Nazlı Wedding Organizasyon, şehrin en kolay ulaşabilir noktasında konumlanıyor. Merkezde yer alan firmaya metro, tramvay veya ESHOT otobüs araçlarıyla gidebilirsiniz. Yakın duraklarda inip yürüme mesafesinde kalan firmaya kolayca gidebilirsiniz. Özel araç tercih edecekseniz açık adres şöyledir; Konak, 909. Sk. No:2, 35250 Konak / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Mekan giydirme
 • Kişiye özel konsept
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Hediyelikler
 • Düğün planlama hizmeti
 • Gelin tagı
 • Gelin yolu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Demo masa, konsept / tema geliştirme seçenekleri mevcuttur.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten 3 ay önce iletişime geçilmelidir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Araç kiralama, catering, çiçek, dekor, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, pasta ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Nazlı Wedding Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Nazlı Wedding Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 2500 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • FK
  F**** K****

  Düğün organizasyonumu Süheyla ve Nazlı Hanım yaptı ikisi de dünya tatlısı. DÜğün günü onların enerjisiyle çok daha güzelleşti

 • MK
  M**** & K****

  Organizasyon hizmetleri çok iyi.

Konum

Konak, 909. Sk. No:2, 35250 Konak/İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%