Tümünü Görmek İçin Tıkla

New Park Hotel

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

New Park Hotel Hakkında

Otel düğünü yaparak evlenmek isteyenler için ideal bir mekan olan New Park Hotel, sizi mutlu edecek her detayın bulunduğu bir yer. DüğünBuketi ayrıcalığı ile müthiş bir otel düğünü için ideal bir mekan. En güzel ve özel anınız müstakbel eşiniz ile evleneceğiniz andır. Bu anı ölümsüzleştirmek ve hayatınız boyunca hatırlamak için eşsiz bir düğün yapmak istersiniz. Otelde yapacağınız benzersiz düğünü hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Düğün Buketi ile bu ayrıcalıktan yararlanıp muhteşem bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz.

Beş Yıldızlı Bir Düğün

Hilton geleneğinin müşteriye verdiği önemin bir yansımasını göreceğiniz New Park Hotel'de kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Deneyimli ve işini severek yapan personel, size kendinizi evinizde hissettiriyor. Otel düğününün dışında farklı pek çok organizasyon da düzenleyebilirsiniz.
 • Nişan ve nikah töreni
 • Sünnet düğünü
 • Açılış ve resepsiyon
 • Mezuniyet töreni
 • Kurumsal toplantılar ve bayi organizasyonları
 • Kokteyl
 • Baby shower
 • Parti
gibi etkinliklerinizi düzenleyebiliyorsunuz. Her organizasyonun kendine özgü bir konsepti olduğunu bilen çalışanlarımız sizi ve misafirlerinizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Otel düğününüzü ya da diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirirken bir organizasyon sorumlusu size eşlik ediyor. Sürekli iletişim halinde bulunabileceğiniz organizasyon sorumlusu herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda problemi çözüyor, arzularınızı yerine getiriyor.

New Park Hotel'de Konaklama

Otel düğünü konsepti ile hizmet veren New Park Hotel, kent dışından gelen misafirleriniz beş yıldızlı otel kalitesi ile konaklayabiliyor. Otelde her türlü konfor bulunuyor. Salonları istediğiniz gibi tefriş ettirebiliyor, farklı şekillerde dekorasyon yaptırabiliyorsunuz. Gelin hanım ve damat bey, arzularına göre bir salon dizaynı gerçekleştiriyorlar. Otel düğünü düğününü gerçekleştirirken farklı avantajlar sizi bekliyor. Damak tadınıza uygun birbirinden farklı menüleri bulunan New Park Hotel'de düğünden önce yemek tadımı yapabiliyor. Damak tadınıza göre menüyü şekillendirebiliyorsunuz. Düğün esnasında harika bir düğün pastası ikram ediliyor. Misafirleriniz asla düğün pastasının tadını unutamayacak. Otel düğünü konsepti içerisinde muhteşem bir balayı odasında, düğün ertesinde birkaç gününüzü geçirebiliyorsunuz. Nezih balayı odasına düğün için özel hazırlanıyor. Gelin ve damat düğünün ertesi günü, Park Restaurant’ta harika bir açık büfe kahvaltı yapıyor. Arzu ederlerse balayı odasına zengin kahvaltı tabağı servisi yapılabiliyor. Otelde benzersiz ses ve ışık hizmeti sunuluyor. Son teknolojiye sahip ses sistemi ile müziğin keyfini çıkarıyor, gönlünüzce eğleniyorsunuz. Ses, asla misafirlerinizi rahatsız etmiyor. Salon, otel düğününün her anına uygun bir şekilde aydınlatılıyor, bunun için farklı renklerde ışıklar kullanılıyor. New Park Otel, müzik hizmeti de veriyor. Müzisyenlerimiz, otel düğününüzde sizi ve misafirlerinizi arzu ettiğiniz gibi eğlendiriyor. New Park Otel, yaşadıklarınızı unutmamanız için fotoğraf ve video hizmeti de veriyor. Bu hizmet ile otel düğününüzü çocuklarınıza ve yakınlarınıza hayatınızın her anında gösterebiliyorsunuz. Otopark hizmeti de bulunan otele özel araçları ile gelen misafirleriniz araçlarını güvenle park edebiliyor. Vale hizmeti ile park sorunu yaşamıyorsunuz.

Nasıl Gidilir?

Size unutulması imkansız anlar yaşatan New Park Hotel'e,
 • Ziya Gökalp Caddesi No: 58 Kolej Çankaya/Ankaraadresinde bulunuyor. Bu adrese özel araçlarınızla gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.
 • Mavisu Pastanesi’nden 438
 • Oranium Sports Club’den 185-1
 • İvedik’ten 227
 • Ovacık ve Keçiören’den 286
 • Adem Doruk Balık Lokantası’ndan 226 ve 227
numaralı toplu taşıma araçları ile New Park Hotel'e ulaşabilirsiniz. Ayrıca M1 numaralı metro ile de düğün salonuna gidebilirsiniz. Otelde yaşayacağınız özel gece için DüğünBuketi’nin benzersiz fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak ücretsiz teklif almanız ve uygun tarihleri öğrenmeniz mümkün.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • Doubletree By Hilton kalitesi zaten Ankara’da dillere destan! Ama bizim düğünümüz burada tam manasıyla muh-te-şem oldu! İnanılmaz güzel bir düzün salonumuz vardı. Organizasyon öylesine başarılıydı ki, biz hiçbir şeyle uğraşmadık. Dünyaca ünlü bir yerde bir organizasyon gerçekleştirmenin ayrıcalığını sonuna kadar yaşadık! Hayallerimi bana yaşatan bu mekana sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Konum

Ziya Gökalp Caddesi No: 58 Kolej Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%