Tümünü Görmek İçin Tıkla

Salon 2000

0.0 (0 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Salon 2000

Hayatınızın en özel günü için bütün hazırlıklarınızı tamamladınız. Ama bir tanesi hariç! Bütçenize uygun, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve aynı zamanda sizi yansıtabilecek kalitede olan bir düğün salonu bulabildiniz mi? İşte Salon 2000 tam da burada devreye giriyor! Stresli günlerinizin kurtarıcısı olan düğün salonumuz sizlerin üzerinde bulunan bütün düğün stresini alacak! Bütün ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar karşılayan düğün salonumuz sayesinde, kafanızı karıştıran sorunları artık bir kenara atabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız düğününüzü programlı bir şekilde organize edip, sizlere sunuyor.

Salon 2000 Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuzun kapasitesi 750 kişiliktir. Bütün organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak organize edebileceğiniz bir adres olan Salon 2000 her zaman sizlerin yanında! Çeşitli hizmetleri sizlere uygun fiyatlarda sunuyoruz! Tüm fiyatlarımız bütçenizi rahatlatmaktan ziyade, yüzünüzü güldürecek! Düğün fiyatlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizin ayrıntılarını öğrenmek için internet sayfamızın galeri bölümünde bulunan videolarımızı izleyebilirsiniz, video altına yorum yapabilirsiniz.

Salon 2000 Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul'da bulunan Salon 2000, sizlere İstanbul manzarasını ayaklarınızın altına sererek bir organizasyon gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Düğün salonumuza dolmuş, minibüs, İETT otobüsleri, metro, tramvay ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla gidebileceğiniz gibi, kendi özel arabalarınızla da gidebilirsiniz. Düğün salonumuzu otopark hizmeti sayesinde misafirleriniz ve sizler, etkinlik sonuna kadar araçlarınızı ücretsiz bir şekilde Salon 2000'nin otoparkına park edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz İETT otobüsleri 16Y, 10, 72T,  T5, 522B, 15B ve 131T. Belirtilen bu hatları kullanarak Salon 2000’nin bulunduğu durakta inebilirsiniz. Salonumuzun önünden ve yakınından geçen diğer ulaşım araçlarının numaralarını ve saatlerini öğrenmek için bizlere arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Salon 2000'de Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

İşte sizler için salonumuzda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız bazıları:
  • Söz Merasimi
  • Baby Shower
  • Doğum Günü Partileri
  • Kutlamalar
  • Nikâh Törenleri
  • Nişan merasimleri
  • Kurumsal Toplantılar
  • Bayi Toplantıları
  • Kokteyller
Hizmetlerimizin Zaman Kısıtlaması Yok! Salon 2000 bünyesinde sıradan düğün salonlarının aksine sizlere hizmeti sadece etkinlik öncesi ve etkinlik sırasında vermiyoruz. Bununla beraber etkinliklerinizin sonrasında da hizmet vermeye devam ediyoruz. Düğün öncesi, düğün sırası ve düğün sonrasındaki bütün ihtiyaçlarınız düğün salonumuzda bulunan, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından giderilecektir. Hayalinizdeki Düğün Salonu Biz Miyiz? Bizler sizlere sadece lüks ve kaliteli bir organizasyon sunmuyoruz! Aynı zamanda bu organizasyonları sizlere en uygun fiyatlarda sunuyoruz. Eğlenirken hiçbir şeyle uğraşmamanız için profesyonel ekip arkadaşlarımız etkinlik boyunca sürekli yanınızda bulunacak! Hayalinizdeki bir düğün salonu, SSalon 2000 'nin özelliklerini taşıyorsa sizlere en kısa süre içerisinde İstanbul'da bulunan mekânımıza bekliyoruz.    
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Tepeüstü, Alemdağ Cd No:540, 34771 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%