Tümünü Görmek İçin Tıkla

Salon Saray Davet

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 140 140
Yemeksiz paket fiyatı 12.500
Kokteyl kişi başı 120 120

Kapasiteler

Düğün Videoları

Hakkında

Birbirinden eğlenceli doğum günü ve baby shower organizasyonları için Salon Saray Davet sizleri bekliyor. Şık davet alanlarında deneyimli ekibi ile birbirinden güzel partiler hazırlayabiliyor. Fiyatları ise kokteylli organizasyonlarda kişi başı sadece 120 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Salon Saray Davet, açık ve kapalı olarak hizmet veren iki davet alanı ile kapılarını açıyor. Bunlardan ilki olan kapalı alanda 250 kişiye kadar kalabalık etkinlikler düzenlenebiliyor. Mekanın dekorasyonu, doğum günü veya baby shower partilerine özel olarak dekore ediliyor. Balon süslemeler, parti şapkaları ve konfeti gibi imkanlar paketlere dahil olarak sağlanıyor. Yuvarlak masalar ve napolyon sandalyelerde oturma düzeni hazırlanıyor. Davetinizin türüne göre oturma düzeni değiştirilebiliyor. Mekanın açık alanında da 250 kişilik misafir ağırlanabiliyor. Baby shower davetlerine özel kurulan masa, ikramlık ve hediyeliklerle süslenebiliyor. Sektörde düğünden kınaya, sünnet düğününden nişana kadar pek çok davet türünde deneyimi bulunan Salon Saray ekibi, doğum günü ve baby shower davetlerinizi de tüm detayları ile planlayabiliyor.

Salon Saray Davet Doğum Günü & Baby Shower Fiyatları

Başakşehir'in en ünlü davet mekanlarından biri olan Salon Saray'da doğum günü ve baby shower organizasyonu fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı sadece 120 TL'den başlıyor. Yemekli davet düzenlemek istiyorsanız kişi başı 140 TL'den başlayan menüleri değerlendirebilirsiniz.

Olanakları

Salon Saray Davet, doğum günü ve baby shower davetlerine özel organizasyon ekibi hizmeti sunuyor. Davet planlama kısmında, özellikle sürpriz doğum günü partilerinde mekanla ortak olarak çalışabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekim hizmetleri ile davetinizin en özel anları ölümsüzleştiriliyor. Davet sonrasında mekandan çekimleri teslim alma şansınız bulunuyor. Partinizin eğlencesini arttırmak için orkestra ve sanatçı hizmetleri bulunuyor. Dilerseniz kendi şarkı listenizi oluşturup mekana iletebilirsiniz. Böylece kendi tercih ettiğiniz şarkılar eşliğinde eğlenceye doyabilirsiniz. Ayrıca doğum günü baby shower afişleri, pasta ve ikram konularında da mekandan destek alabilirsiniz.

Nerededir?

Salon Saray Davet, İstanbul Başakşehir'de konumlanıyor. Sular Vadisi Parkı içinde bulunan mekana toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşabilirsiniz. Özel araçlarınız ile gelecekseniz mekanın 75 araç kapasiteli otoparkını kullanabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle; Başak Mahallesi, Salon Saray, Ali Soylu Caddesi, Başakşehir / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Salon Saray Davet Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Salon Saray Davet Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 140 TL, hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 12500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 120 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 140 TL

  • Salon Saray Davet kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Salon Saray Davet açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%