Tümünü Görmek İçin Tıkla

Saray Kır Düğün Bahçesi

5.0 (1 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

İzmir Seyir Garden

4.9 (18)
İzmir, Buca Öne çıkan simge Öne Çıkan
750 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Saray Kır Düğün Bahçesi

Bir kır düğününden daha fazlasını görmek için tek adres Saray Kır Düğün Bahçesi! Sizi temin ederiz ki doğru yerdesiniz. Bir kır düğününden beklediğiniz ne varsa tamamen karşılayan ve size mutlu ve sonsuz huzurla dolu bir gece yaşatacağına emin bir ekiple hizmet sunan Saray Kır Düğün Bahçesi'ni mutlaka görmelisiniz.

Saray Kır Düğün Bahçesi Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Hizmetleri Nelerdir?

600 konuk ağırlama kapasitesine sahip Saray Kır Düğün Bahçesi açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, davet ve resepsiyonlarınız, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha benzeri bir sürü toplu organizasyonlarınız için sizlere uygun. İzmir ve çevresinde kır düğünü konseptini muhteşem şekilde yaşayabileceğiniz tek adres Saray Kır Düğün Bahçesi olacaktır. Profesyonel kadrosu ile birlikte bu harika gecenizde yanınızda olan Saray Kır Düğün Bahçesi’yle tarafınıza özel masa ve sandalye süslemeleri, benzersiz aydınlatmalar ve harika bir canlı müzik eşliğinde bir peri masalı hayal edin. Peri masalınızı dillerden dillere dolaştırmak bizim işimiz, mutlu olmak ise sizin işiniz! Gece sonunda size kalan, benzersiz bir organizasyon ile konuklarınızı ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşamak... Profesyonel kadrosu ile Saray Kır Düğün Bahçesi bu konuda her zaman yanınızda olacak ve mutlu olmanız adına taleplerinizi de bir bir gerçekleştirecektir. Ayrıca düğün boyunca havai fişek, lazer ve daha birçok ışık gösterisi de sizlerin beğenisine sunulacak ve siz değerli çiftimiz ve saygı değer misafirlerinizin daha iyi zaman geçirebilmesi ve düğün boyunca daha rahat hareket etmesi için oyun pistimiz daima boşaltılacaktır. Oldukça geniş olan bu bölüm güzel dansınız ile daha da anlamlı olacaktır, eminiz!

Saray Kır Düğün Bahçesi'ne Ulaşım Nasıldır?

Saray Kır Düğün Bahçesi İzmir’de yer almaktadır. Torbalı’dan trenle, 403, 302, 213 otobüsleriyle mekanımıza gelmek mümkündür. Efes Müzesi, Selçuk konumundan tren - B39, tren - B310 ile de ulaşım sağlanabilir. Çam ağaçlarının verdiği serinlikle birlikte çimenlerin üzerinde tam anlamıyla bir kır düğünü konsepti ile karşınızda Saray Kır Düğün Bahçesi. Uçuş uçuş olan tüller arasından gelin yolundan gelinliğinizle geçecek ve tüm konuklarınızın hayran bakışları arasında en özel "Evet!" cevabınız için yol alacaksınız. Yanınızda ise masallardaki tabirle beyaz atlı prensiniz olacak. Dünya evi denilen evliliğe böyle adım atmak çok güzel bir deneyim değil mi? Mis kokulu çiçekler arasında, ruhunuzu dinlendiren rüya gibi bir kır düğünü için Saray Kır Düğün Bahçesi kesinlikle sizin için en doğru adres olacak.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • AT
    A**** & T****

    Geniş pist alanı olan harika bir kır düğün alanı, çok eğlenceli bir kır düğün oldu. Yemekler lezzetli ve sıcak servis edildi ve çok enfesti…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%