Tümünü Görmek İçin Tıkla

Selçuk Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Selçuk Evlendirme Dairesi Hakkında

Selçuk Belediyesine bağlı bulunan nikah salonu, çiftlerin en mutlu günlerine şahit olmak için kapılarını açıyor. İzmir bölgesinde evlenecek olan gelin ve damatların nikah salonları içinde en çok tercih ettiği yer Selçuk Evlendirme Dairesi oluyor. Gerek mekan özellikleri gerekse çiftlere sağladığı olanaklarla adını duyuran nikah salonunda kiralama fiyatları 120 TL’ den başlıyor. Öğrenmek istediğiniz tüm detaylar ve randevu için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Salonu Özellikleri

Selçuk Nikah Salonu imzalarınızı atarken aileniz ve yakınlarınızın da bu ana şahit olması için size 250 kişilik kapasite sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salon olması kalabalığın içinde ferah bir ortam oluşmasını sağlıyor. Geniş sahne kısmında özenle hazırlanmış nikah masası ve misafirler için konferans sandalyeleri ile hazırlanan oturma alanı salona modern bir hava katıyor. Şık ve bir o kadar da nezih salonda nikahınız boyunca fotoğraf çekimi de gerçekleştirebilirsiniz.

Selçuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Selçuk Nikah Salonu düğün sürecinin mutlu şekilde sonlanması için farklı olanaklar sunuyor. Gün, saat ve mekan tercihlerinize göre fiyatlandırılan nikah salonunda öncelikli olarak 80 TL evlilik cüzdanı için talep ediliyor. Bir de 50 TL olarak belirlenen izin belgesi ücreti bulunuyor. Hafta içi yapılacak nikahlar için ücret 120 TL olurken mesai saatleri dışında gerçekleştirilen etkinliklerde fiyat değişebiliyor. Hafta sonu ve resmi tatillerde nikah salonu kiralama fiyatları ise 220 TL olarak sizleri karşılıyor. DüğünBuketi.com ile irtibata geçerek, hem kampanyaları hem de diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Nikah Başvurusu için Gerekli Belgeler

Selçuk Evlendirme Dairesi nikah başvurusu yapacak olan çiftlerden öncelikle birlikte müracaat etmelerini istiyor. İkametgahı bu ilçede bulunmayan çiftlerin de bağlı oldukları belediyeden izin belgesi almaları gerekiyor. Hazırlamanız gereken evrakların içerisinde ise; nüfus cüzdanı aslı ile fotokopisi, evlenme beyannamesi, vesikalık fotoğraf, sağlık raporu ve nüfus kayıt örneği yer alıyor. Belgelerin geçerlilik süresinin 6 ay olduğunu da unutmamalısınız.

Evlendirme Dairesi Ulaşım

Nikah dairesi Selçuk şehir merkezine biraz uzak bir lokasyonda bulunuyor. Fakat İzmir’in tüm bölgelerinden ulaşım sağlayabileceğiniz İzban hattı size kolay ulaşım imkanı sunuyor. Kendi aracıyla ulaşım sağlayacaklar için otopark hizmeti veren Selçuk Evlendirme Dairesi açık adresi; Atatürk Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:5 şeklindedir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Otopark
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Hafta sonu salon kiralama ücretleri her şey dahil paketi kapsıyor. Bu fiyata aile cüzdanı ve dosya ücretleri dahil değildir.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Nikah masası çiçeği ve süsleme hizmeti bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Nikah dairesi şehir merkezinde yer alıyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Selçuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Selçuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 120 TL, her şey dahil paket 220 TL

 • Selçuk Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Selçuk Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Atatürk Cad., No:5, Selçuk, İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%