Desktop cover Mobile cover

Selçuk

Düğün Mekanları

Yedi Bilgeler Otel

Yedi Bilgeler Otel

İzmir, Selçuk
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Selçuk Evlendirme Dairesi

Selçuk Evlendirme Dairesi

İzmir, Selçuk
250 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kayserkaya Otel Dağ Evleri

Kayserkaya Otel Dağ Evleri

İzmir, Selçuk
150 Maks. Kişi • 125 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Hitit Hotel & Restaurant

Hitit Hotel & Restaurant

İzmir, Selçuk
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aqua Spa

Aqua Spa

İzmir, Selçuk
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güllü Konak

Güllü Konak

İzmir, Selçuk
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Oasis Park Kır Bahçesi

Oasis Park Kır Bahçesi

İzmir, Selçuk
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nea Efessos

Nea Efessos

İzmir, Selçuk
300 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Selçuk için Genel Bilgiler

Selçuk Düğün Salonları

Selçuk düğün salonları her türlü organizasyon tasarımında tercih ediliyor. İzmir’in tarih ve kültür ilçesi olan Selçuk düğün fiyatları konusunda bölge halkına cazip imkanlar sunuyor. Düğün fotoğrafçısı seçenekleri de bulunan Selçuk’un tarihi mekanları, çiftler için dış mekan çekim alternatifi sunuyor. Bu mekanlarda damatlık ve gelinlik ile fotoğraf çekimi yaptıran çiftleri görebilirsiniz.

Kına, nişan ve sünnet davetleri için ideal mekanları bulunan Selçuk’ta düğün planı yapmadan önce makalemize göz gezdirmelisiniz. Sizin için Selçuk organizasyon detaylarını derledik. Davetiye ve catering hizmetlerinden düğün dansı kurslarına kadar çeşitli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca düğün aracı temini ve gelin başı hizmetleri hakkında da genel bilgilere ulaşabileceksiniz. Lütfen önden buyurun!

Selçuk Düğün Salonları Özellikleri

Selçuk düğün salonları size hayal ettiğiniz bir organizasyondan fazlasını sunabilir. İzmir’in tarihi ve kültürel zenginlikleri ile meşhur ilçesi Selçuk, kır düğünü mekanlarından düğün salonları seçeneklerine kadar onlarca alternatif sunuyor.

Selçuk’un düğün salonlarının özellikleri farklılık gösterir. Bazıları dışarından catering ve düğün fotoğraf hizmetlerine izin vermiyor. Bunun yerine kendi menüleri ile davetlileri ağırlıyor. Ayrıca, düğün fotoğraf hizmetleri için profesyonel fotoğraf ekipleri ile çalışan salonlar da var.

Selçuk düğün, kına, nişan ve sünnet organizasyonları için çok cazip bir ilçe. İlçenin çevresi adeta tarih ve kültür şöleni sunuyor. İlçede Efes Antik Kenti, Artemis Tapınağı, Efes Meryem Ana Kilisesi ve Selçuk Kalesi gibi onlarca tarihi ve antik eser bulunuyor. Bu tür tarihi mekanlar düğün sezonunda ziyaretçi akınına uğruyor.

Selçuk salonları düğün sezonunun açıldığı bahar aylarından itibaren rezervasyonlarını artırmaya başlıyor. Rezervasyonlarda düğün salonları fiyatları bölge insanının bütçesine uygun olarak ayarlanabiliyor. Dünya evine girecek çiftlerin taleplerine göre farklı konseptler sunabilen salonlar, farklı organizasyon türlerinde farklı hizmetler alınabilmesini sağlıyor. Özellikle yaz aylarında kır düğünü salonları ile meşhur olan Selçuk’un düğün salonlarının bu yönde birçok hizmeti bulunuyor. Bazı salonlar düğünler için tasarlanmış bahçesinde kır düğünü zevki yaşatıyor. Havuz başı düğünler için açık alanı bulunan salonlar da var. Selçuk’un tarihle içi içe manzarasında düğün imkanı veren salonlar da bulunuyor.

Selçuk düğün mekanları çeşitli konseptlerde hizmet veriyor. Selçuk’ta Osmanlı tarzı sünnet düğünü veya modern bir konseptte düğünler yapabilirsiniz. Salonların çoğunun dekoru istenen konsepte göre uyarlanabiliyor. Selçuk salonları fiyatları da konsepte göre değişiyor. Kına, nişan veya sünnet düğünleri için de salonun sunduğu hizmetlere göre farklı fiyatları bulabilirsiniz. İlçenin salonları, düğün hizmetlerinde bütçenize uygun fiyatları sunabiliyor.

İlçenin tarihi mekanlarında gelinlik ve damatlık ile düğün fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca düğün aracı ve gelin başı hizmetleri için de farklı alternatifler bulunuyor. Davetiye listenizi hazırlarken Selçuk düğün hizmetlerini göz önünde bulundurun. İlk düğün dansı öncesi Selçuk’taki düğün hizmetlerini değerlendirin.

Selçuk Düğün Salonları Alternatifleri

Selçuk düğün salonları arasında çeşitli alternatifler bulunuyor. Bu salonların arasında otel düğünü, kır bahçesi veya salon düğünü gibi seçenekler var.

Selçuk’un tarihle iç içe mekanlarından biri olan Hitit Otel romantik bir düğün mekanı olabilir. Her detayın düşünüldüğü otelin düğün salonu, bölgenin en gözde düğün salonları arasında yer alıyor. Siz damatlık ve gelinlik içindeyken, eğlenilecek en seçkin mekanlardan biri olarak göze çarpıyor. Ayrıntılarla zarafet sunan Hitit Otel masa ve sandalye süslemelerinden ses ve ışık sistemlerine göre hayallerinizdeki düğünü tasarlayabilir. Ayrıca kurumsal toplantılar, kokteyller, kına, nişan, sünnet düğünleri gibi çeşitli davetler için elverişli bir mekan olarak dikkat çekiyor. Catering hizmetleri de veren Hitit Otel size ve misafirlerinize eşsiz lezzetler sunuyor. Dış ikram hizmeti bulunan otel, her türlü eğlence, organizasyon ve misafir ağırlama etkinlikleri için düşünülebilir. Mekanın ikramları bin kişilik masa servisi, 500 kişilik kokteyl servisi olarak yapılıyor.

İzmir Selçuk’un gözde mekanlarından biri olan Tektaş Düğün Salonu da, düğünler başta olmak üzere çeşitli eğlence, kutlama ve törenlere ev sahipliği yapıyor. Selçuk bölgesinin önemli bir ihtiyacına cevap verebilen kapasitede olan Tektaş Düğün Salonu, özellikle yaz aylarında tercih edilen mekanların başında geliyor. Tektaş Düğün Salonu Selçuk düğün fiyatları bakımından en uygun mekanlardan biridir. Her gelir grubundan davet sahibinin bütçesine uygun organizasyon planlayabilirsiniz. Mekan, kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor.

Selçuk'taki Diğer Hizmetler

Selçuk düğün salonları damatlık ve gelinlik ile düğün fotoğraf hizmeti alabileceğiniz güzide mekanlardır. Düğün fotoğraf çekimi için tarihle iç içe mekanları barındıran ilçe, davetiye ve gelin başı gibi hizmetler için idealdir. Çeşitli düğün ihtiyaçları için fiyatları bakımından uygun seçenekler sunuluyor. Örneğin; bölgenin en uygun düğün aracı seçeneklerini Selçuk’ta bulabilirsiniz. Selçuk ve çevresindeki düğünler için tercih edilen Selçuk salonları arasında belediye gibi bazı kamu kurumlarının tesisleri de bulunuyor. Bu tür sosyal tesisler veya kamu düğün salonları, Selçuk bölgesindeki düğün ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte mekanlardır. Bölgenin tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan salonlar özellikle düğün sezonunda takdir topluyor.

Düğününüze Tarih Eşlik Etsin

Selçuk düğün salonları antik eserlerin gölgesinde tarihin eşlik ettiği düğünler planlamanızı sağlıyor. Yaz ve kış aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Selçuk, düğün sezonunda ise nüfusunu katlıyor. Yakın ve uzak çevreden onlarca organizasyon için davet sahipleri, tarihle iç içi etkinlik planlarında Selçuk’u tercih ediyor.

Selçuk, Meryem Ana Kilisesi’nden antik tiyatroya, Yedi Uyurlar’dan antik kalıntılara kadar onlarca tarihi eserin ev sahibidir. Düğünleriniz için de misafirperver bir ev sahibidir. Nişan törenleri veya düğünden önceki son eğlenceniz kına gecesi için Selçuk salonları imkanlarından faydalanabilirsiniz. Geleneksel motiflerden Osmanlı konseptine ve modern tarzlara kadar her organizasyon için Selçuk’ta bir mekan bulabilirsiniz. Davetlere özel tasarlanmış mekanlar, farklı seçeneklerle düğün sahiplerine hizmet veriyor. Selçuk salonlarının sahipleri her şeyin mükemmel olması için her detayı düşünmüş. Yani her şey mutluluğunuza odaklı.

Düğününüze antik eserler ve tarihi kalıntılar eşlik ediyor. Siz eğlencenize bakarken, Selçuk düğün salonları sizin hizmetinizde oluyor. Tarihle içi içe bir düğün düşünüyorsanız davetlilerinize sunacağınız davetiye adresinde mutlaka Selçuk mekanlarından biri olmalı. Catering hizmetlerinden gelin başı alternatiflerine ve düğün aracı kiralama olanaklarına kadar düğününüz için ihtiyacınız olan birçok hizmeti Selçuk’ta alabilirsiniz. Selçuk’un antik kalıntılarında tarihle iç içe düğün fotoğraf hizmeti alabilirsiniz.

Selçuk salonları hakkında tek bir adresten bilgi alabilirsiniz. DüğünBuketi, Selçuk’taki düğün planlarınız için bilgi alabileceğiniz uzman düğün platformudur. İzmir Selçuk ve çevresindeki düğün mekanları, fiyatları ve özellikleri hakkında birçok bilgiye DüğünBuketi’nden ulaşabilirsiniz. Düğün salonlarını çeşitli kriterlere göre kıyaslayabileceğiniz DüğünBuketi’nin düğün uzmanı ekibi ile irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Selçuk mekanları kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Selçuk’taki salonlarda düğün tecrübeniz varsa bu sayfada paylaşarak çiftlere destek olabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar, yeni evlenecek çiftlere yol gösterecektir. Selçuk’ta planladığınız düğünlere tarihi ve antik kalıntıların da katılacağını unutmayın! Selçuk’ta mutluluğunuza tarih tanıklık edecek.

Selçuk Düğün Salonları ve Fiyatları

Hayalinizdeki düğün için size en uygun düğün mekanını kolayca bulabilmeniz için; tüm Selçuk düğün salonu ve diğer düğün mekanlarını sizin için listeledik. Böylece İzmir'in Selçuk ilçesindeki tüm düğün salonlarına ve kır düğünü mekanlarının fotoğraflarına ve özelliklerine göz atabilir, mekanların sunduğu hizmet ve paket fiyatları karşılaştırabilir, size en uygun düğün mekanını bulabilirsiniz.

İzmir Selçuk düğün salonu ve fiyatları; belirleyeceğiniz konsepte, davetli sayınıza ve düğün tarihinize göre farklılık göstermektedir. İzmir Selçuk salonları arasından size en uygun mekanı bulmak için; mekanların sayfalarında bulunan "Ücretsiz Fiyat Teklif Formu"nu doldurarak kolayca fiyat teklifi alabilrisiniz. İzmir Selçuk düğün salonu fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve mekan fiyatlarını karşılaştırmak için en iyi yöntem, olabildiğince çok düğün mekanından fiyat teklfii almaktır. Böylece mekanların hizmetlerini ve fiyat aralıklarını karşılaştırabilirsiniz.

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 10-30 TL
  • 30-50 TL
  • 50-80 TL
  • 80-100 TL
  • 100-150 TL

Otelde Düğün

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 50-80 TL
  • 100-150 TL
  • 150-200 TL

Kır Düğünü Seçeneğini Unutmayın!

Düğün tarihiniz ilkbahar ve yaz aylarına denk geliyorsa bir diğer güzel seçenek de kır düğünü olabilir. Doğayla iç içe ve ferah atmosferiyle İzmir Selçuk kır düğünü mekanları; hem size hem de davetlilerinize unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. İzmir Selçuk kır düğün salonları, düğün salonlarında olduğu gibi farklı hizmetler ve buna bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri sunuyor. İzmir Selçuk kır düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve mekanları karşılaştırmak için teklif formunu kullanabilirsiniz. Fotoğraflarını ve özelliklerini inceleyerek beğendiğiniz mekanların firma yetkilisi ile kolayca iletişime geçebilir, düğün tarihiniz, davetli sayınız ve düşündüğünüz konsepte uygun olarak size özel fiyat vermelerini isteyebilrisiniz.

Geleneksel Motiflerle Süslenmiş Unutulmaz Bir Deneyim Yaşayabilirsiniz

Düğününüzden önceki en önemli organizasyonunuz kına gecenizdir. Kına gecesi organizasyonu için geleneksel motifleri tercih edebilir; Osmanlı konseptli kına gecesi organizasyonu ile unutulmaz bir kına gecesi deneyimi yaşayabilrisiniz. Selçuk düğün mekanları; kına gecesi organizasyonları için de hizmet vermektedir. Kına gecesi için özel olarak dekore edilmiş ve belirlediğiniz konsepte göre hazırlanmış atmosferiyle İzmir Selçuk kına gecesi organizasyonlarınız için birçok farklı seçenek sunuyor. Kına gecenizin unutulmaz olmasını istiyor ve de tüm detaytların en ince ayrıntısına kadar mükemmel organize edildiğinizden emin olmak istiyorsanız kına organizasyon firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Böylece tam olarak hayalinizdeki atmosferi yaşarken, detaylarla da ilgilenmek zorunda kalmaz, mutluluğunuza odaklanırsınız.

0
%